reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2023

Cześć Dziewczyny!
Pora się przywitać, przyznam że podczytuje Was od kiedy dowiedziałam się o ciąży, ale nie miałam odwagi przystąpić do wątku oficjalnie. Teraz jestem już w 9 tc według USG i czuje się trochę pewniej ;)
Mam 32 lata, żadnych "przygód", to moja pierwsza ciąża. Towarzyszy mi ogromny strach przed poronieniem zatrzymanym, w sumie aż nieracjonalny - nie powinien uwzględniając brak przykrych historii.
W tym tygodniu miałam drugie usg, maluch ma 2,5cm więc wszystko wygląda dobrze. Także jestem i chce z Wami przeżywać te wielką przygodę ;)
Witamy serdecznie🙂
U mnie też pierwsza ciąża, w lipcu mam 32 urodziny, aktualnie jestem w 8tc🙂
 
reklama
Ja już po wizycie. Termin teraz wychodzi na 03.01.2023, maluszek ma 24,5 mm. Wszystkie badania wyszły supcio, TSH mam najniższe odkąd żyje 😂 nie dostałam niestety skierowania na prenatalne, bo nie miał „uzasadnienia”, zeby mi dac :/ no nic trudno. Generalnie wszystko oki i mam zgodę już na basen 👍wstawiam fotkę 😄
 

Załączniki

  • 1EC8B06C-CABD-4AB9-969D-5B9863D5003E.jpeg
    1EC8B06C-CABD-4AB9-969D-5B9863D5003E.jpeg
    919,4 KB · Wyświetleń: 94
Ja już po wizycie. Termin teraz wychodzi na 03.01.2023, maluszek ma 24,5 mm. Wszystkie badania wyszły supcio, TSH mam najniższe odkąd żyje 😂 nie dostałam niestety skierowania na prenatalne, bo nie miał „uzasadnienia”, zeby mi dac :/ no nic trudno. Generalnie wszystko oki i mam zgodę już na basen 👍wstawiam fotkę 😄
Suuuper 🙂🙂
 
dziewczyny a czy jadąc na IP musialyscie położyć się na oddział by Was zbadali? Jestem z Łodzi, koleżanka właśnie mi pwooedziala ze tak to wyglada u nad w łódzkich szpitalach. Trochę się zmartwiłam, bo w razie czego nie uśmiecha mi się zostawać w szpitalu 🥺
 
dziewczyny a czy jadąc na IP musialyscie położyć się na oddział by Was zbadali? Jestem z Łodzi, koleżanka właśnie mi pwooedziala ze tak to wyglada u nad w łódzkich szpitalach. Trochę się zmartwiłam, bo w razie czego nie uśmiecha mi się zostawać w szpitalu 🥺
Ja co prawda 60 km od Łodzi, ale nie-nie musiałam zostawać żeby zbadali.
 
dziewczyny a czy jadąc na IP musialyscie położyć się na oddział by Was zbadali? Jestem z Łodzi, koleżanka właśnie mi pwooedziala ze tak to wyglada u nad w łódzkich szpitalach. Trochę się zmartwiłam, bo w razie czego nie uśmiecha mi się zostawać w szpitalu 🥺
Żeby zbadali nie musiałam zostawać, ale po badaniu zawsze przyjmowali na oddział (Leszno wlkp)
 
dziewczyny a czy jadąc na IP musialyscie położyć się na oddział by Was zbadali? Jestem z Łodzi, koleżanka właśnie mi pwooedziala ze tak to wyglada u nad w łódzkich szpitalach. Trochę się zmartwiłam, bo w razie czego nie uśmiecha mi się zostawać w szpitalu 🥺
Ja po badaniu na pojechałam do domu. Powiedzieli, że nic więcej na oddziale nie zrobią, niż to co mogę zrobić w domu. 🙂
 
Ja przy plamieniach w poronionej ciąży jak pojechałam na IP to najpierw przyjęcie na oddział dopiero potem badanie ale zawsze możesz się wypisać w ten sam dzień na własne rządanie.
 
reklama
A ja dzisiaj mam pierwszą wizytę na godzinę 17. Ale cały entuzjazm ze mnie uleciał. Strasznie się boję i mam czarne myśli.
Wczoraj poszło mi trochę krwi i już byłam pewna, że będzie po wszystkim, ale chyba po prostu za bardzo się przeciążyłam, bo jak tylko się położyłam to krwawienie ustąpiło i teraz właściwie od czasu do czasu mam tylko śluz podbarwiony krwią.
Już miałam jechać wczoraj na IP, ale nie miałam z kim dzieci zostawić i na szczęście plamienie się uspokoiło.
Ale przez to wszystko wydaje mi się, że nic dobrego nie usłyszę na wizycie. 😢😢😢
 
Do góry