reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

Cześć Dziewczyny!
Pora się przywitać, przyznam że podczytuje Was od kiedy dowiedziałam się o ciąży, ale nie miałam odwagi przystąpić do wątku oficjalnie. Teraz jestem już w 9 tc według USG i czuje się trochę pewniej ;)
Mam 32 lata, żadnych "przygód", to moja pierwsza ciąża. Towarzyszy mi ogromny strach przed poronieniem zatrzymanym, w sumie aż nieracjonalny - nie powinien uwzględniając brak przykrych historii.
W tym tygodniu miałam drugie usg, maluch ma 2,5cm więc wszystko wygląda dobrze. Także jestem i chce z Wami przeżywać te wielką przygodę ;)
Witamy serdecznie🙂
U mnie też pierwsza ciąża, w lipcu mam 32 urodziny, aktualnie jestem w 8tc🙂
 
reklama
Ja już po wizycie. Termin teraz wychodzi na 03.01.2023, maluszek ma 24,5 mm. Wszystkie badania wyszły supcio, TSH mam najniższe odkąd żyje 😂 nie dostałam niestety skierowania na prenatalne, bo nie miał „uzasadnienia”, zeby mi dac :/ no nic trudno. Generalnie wszystko oki i mam zgodę już na basen 👍wstawiam fotkę 😄
 

Załączniki

  • 1EC8B06C-CABD-4AB9-969D-5B9863D5003E.jpeg
    1EC8B06C-CABD-4AB9-969D-5B9863D5003E.jpeg
    919,4 KB · Wyświetleń: 89
Ja już po wizycie. Termin teraz wychodzi na 03.01.2023, maluszek ma 24,5 mm. Wszystkie badania wyszły supcio, TSH mam najniższe odkąd żyje 😂 nie dostałam niestety skierowania na prenatalne, bo nie miał „uzasadnienia”, zeby mi dac :/ no nic trudno. Generalnie wszystko oki i mam zgodę już na basen 👍wstawiam fotkę 😄
Suuuper 🙂🙂
 
dziewczyny a czy jadąc na IP musialyscie położyć się na oddział by Was zbadali? Jestem z Łodzi, koleżanka właśnie mi pwooedziala ze tak to wyglada u nad w łódzkich szpitalach. Trochę się zmartwiłam, bo w razie czego nie uśmiecha mi się zostawać w szpitalu 🥺
 
dziewczyny a czy jadąc na IP musialyscie położyć się na oddział by Was zbadali? Jestem z Łodzi, koleżanka właśnie mi pwooedziala ze tak to wyglada u nad w łódzkich szpitalach. Trochę się zmartwiłam, bo w razie czego nie uśmiecha mi się zostawać w szpitalu 🥺
Ja co prawda 60 km od Łodzi, ale nie-nie musiałam zostawać żeby zbadali.
 
dziewczyny a czy jadąc na IP musialyscie położyć się na oddział by Was zbadali? Jestem z Łodzi, koleżanka właśnie mi pwooedziala ze tak to wyglada u nad w łódzkich szpitalach. Trochę się zmartwiłam, bo w razie czego nie uśmiecha mi się zostawać w szpitalu 🥺
Żeby zbadali nie musiałam zostawać, ale po badaniu zawsze przyjmowali na oddział (Leszno wlkp)
 
dziewczyny a czy jadąc na IP musialyscie położyć się na oddział by Was zbadali? Jestem z Łodzi, koleżanka właśnie mi pwooedziala ze tak to wyglada u nad w łódzkich szpitalach. Trochę się zmartwiłam, bo w razie czego nie uśmiecha mi się zostawać w szpitalu 🥺
Ja po badaniu na pojechałam do domu. Powiedzieli, że nic więcej na oddziale nie zrobią, niż to co mogę zrobić w domu. 🙂
 
Ja przy plamieniach w poronionej ciąży jak pojechałam na IP to najpierw przyjęcie na oddział dopiero potem badanie ale zawsze możesz się wypisać w ten sam dzień na własne rządanie.
 
reklama
A ja dzisiaj mam pierwszą wizytę na godzinę 17. Ale cały entuzjazm ze mnie uleciał. Strasznie się boję i mam czarne myśli.
Wczoraj poszło mi trochę krwi i już byłam pewna, że będzie po wszystkim, ale chyba po prostu za bardzo się przeciążyłam, bo jak tylko się położyłam to krwawienie ustąpiło i teraz właściwie od czasu do czasu mam tylko śluz podbarwiony krwią.
Już miałam jechać wczoraj na IP, ale nie miałam z kim dzieci zostawić i na szczęście plamienie się uspokoiło.
Ale przez to wszystko wydaje mi się, że nic dobrego nie usłyszę na wizycie. 😢😢😢
 
Do góry