reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

@becia.25 nie jesteś sama, mnie ostatnio wzięło na dania instant knora czego szczerze nie znoszę. Za fast foodami nigdy nie przepadałam i nadal jedyne co wchodzi to sałatka z maca....

@Madlein ja dostałam skierowanie na NFZ z powodu choroby która dziedzicze po tacie a mój drugi syn po mnie no i ogólnej historii chorobowej, bo wiekiem brakuje mi 2 lat.
 
reklama
No i niestety ja dalej plamie :/ rano wstałam i przy podcieraniu bardzo dużo brązowego śluzu. Nie wiem dziewczyny co robić tak szczerze. W 1 ciąży plamilam na brązowo przez tydzień. Ale tam miałam oprócz luteiny dodatkowo duphaston na podtrzymanie. Na usg było wszystko okej. Brać leki i czekać spokojnie aż przejdzie? Pocieszam się ze to nie żywa krew i tak sobie myśle ze może to po prostu resztki tego wczorajszego krwawienia 🤨 albo dodatkowo usg mi podrażniło coś tam jeszcze :/
Eh no mam nadzieje ze przejdzie :(
Badała Cię wziernikiem? Ja jak szłam w tej ciąży z plamieniami to zaraz po badaniu plamilam jeszcze bardziej a na kolejny dzień się wyciszalo.
 
No i niestety ja dalej plamie :/ rano wstałam i przy podcieraniu bardzo dużo brązowego śluzu. Nie wiem dziewczyny co robić tak szczerze. W 1 ciąży plamilam na brązowo przez tydzień. Ale tam miałam oprócz luteiny dodatkowo duphaston na podtrzymanie. Na usg było wszystko okej. Brać leki i czekać spokojnie aż przejdzie? Pocieszam się ze to nie żywa krew i tak sobie myśle ze może to po prostu resztki tego wczorajszego krwawienia 🤨 albo dodatkowo usg mi podrażniło coś tam jeszcze :/
Eh no mam nadzieje ze przejdzie :(
Wydaje mi się, ze usg mogło podrażnić. Na razie bierz leki i obserwuj :)
 
Badała Cię wziernikiem? Ja jak szłam w tej ciąży z plamieniami to zaraz po badaniu plamilam jeszcze bardziej a na kolejny dzień się wyciszalo.
Tak badała :/
Wydaje mi się, ze usg mogło podrażnić. Na razie bierz leki i obserwuj :)
Pocieszam się narazie tym wlansie ze dopiero wczoraj wzięłam pierwsza dawkę luteiny wiec tez może jeszcze nie zaczęła działać :/ eh no mam nadzieje ze przejdzie bo oczywiście dni będę miała wyjęte z zycia
 
No i niestety ja dalej plamie :/ rano wstałam i przy podcieraniu bardzo dużo brązowego śluzu. Nie wiem dziewczyny co robić tak szczerze. W 1 ciąży plamilam na brązowo przez tydzień. Ale tam miałam oprócz luteiny dodatkowo duphaston na podtrzymanie. Na usg było wszystko okej. Brać leki i czekać spokojnie aż przejdzie? Pocieszam się ze to nie żywa krew i tak sobie myśle ze może to po prostu resztki tego wczorajszego krwawienia 🤨 albo dodatkowo usg mi podrażniło coś tam jeszcze :/
Eh no mam nadzieje ze przejdzie :(
A jakiś ból przy tym Ci towarzyszy? Możliwe ze to po wczoraj plus USG. Ale jeśli to nawet przez to, to nie powinno Ci się dziś dłużyć. Ja bym brała leki i poczekała do jakieś 15-16, jak będzie to nadal to bym poszła do szpitala lub do lekarza.
 
A jakiś ból przy tym Ci towarzyszy? Możliwe ze to po wczoraj plus USG. Ale jeśli to nawet przez to, to nie powinno Ci się dziś dłużyć. Ja bym brała leki i poczekała do jakieś 15-16, jak będzie to nadal to bym poszła do szpitala lub do lekarza.
Nie, nie boli mnie nic. Dobrze się czuje, czasami może raz na jakiś czas coś tam pociągnie w podbrzuszu ale to miałam tak tez i bez plamień.
Tak będę obserwować sytuacje. Ogólnie poczekam do jutra bo mam umówiona wizytę której jeszcze nie odwołałam wiec jak się by się rozkręciło to znowu pójdę do ginekologa po prostu. :/ staram się jednocześnie być dobrej myśli i nie panikować. Powtarzam sobie ze już tak kiedyś miałam, plamilam tydzień i to dużo bardziej i wszystko było dobdze, teraz tez kusi być 🥺
 
Nie, nie boli mnie nic. Dobrze się czuje, czasami może raz na jakiś czas coś tam pociągnie w podbrzuszu ale to miałam tak tez i bez plamień.
Tak będę obserwować sytuacje. Ogólnie poczekam do jutra bo mam umówiona wizytę której jeszcze nie odwołałam wiec jak się by się rozkręciło to znowu pójdę do ginekologa po prostu. :/ staram się jednocześnie być dobrej myśli i nie panikować. Powtarzam sobie ze już tak kiedyś miałam, plamilam tydzień i to dużo bardziej i wszystko było dobdze, teraz tez kusi być 🥺
Trzymam mocno kciuki!
 
Nie, nie boli mnie nic. Dobrze się czuje, czasami może raz na jakiś czas coś tam pociągnie w podbrzuszu ale to miałam tak tez i bez plamień.
Tak będę obserwować sytuacje. Ogólnie poczekam do jutra bo mam umówiona wizytę której jeszcze nie odwołałam wiec jak się by się rozkręciło to znowu pójdę do ginekologa po prostu. :/ staram się jednocześnie być dobrej myśli i nie panikować. Powtarzam sobie ze już tak kiedyś miałam, plamilam tydzień i to dużo bardziej i wszystko było dobdze, teraz tez kusi być 🥺
Trzymam kciuki, jesteśmy z Tobą! ❤️
 
reklama
Nie, nie boli mnie nic. Dobrze się czuje, czasami może raz na jakiś czas coś tam pociągnie w podbrzuszu ale to miałam tak tez i bez plamień.
Tak będę obserwować sytuacje. Ogólnie poczekam do jutra bo mam umówiona wizytę której jeszcze nie odwołałam wiec jak się by się rozkręciło to znowu pójdę do ginekologa po prostu. :/ staram się jednocześnie być dobrej myśli i nie panikować. Powtarzam sobie ze już tak kiedyś miałam, plamilam tydzień i to dużo bardziej i wszystko było dobdze, teraz tez kusi być 🥺
trzymaj się 🙂
 
Do góry