reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

Dzisiaj 7+1
Właśnie tak czytałam ze przyrosty mniejsze ale jakby się zatrzymała ciąża to by nie rosła chyba nie? Właśnie ja to zawsze mówiłam ze takie okienko w brzuchu do podejrzenia dzidzi by się przydało 😊
Raczej beta na tym etapie Cię nie uspokoi. Tak jak dziewczyny piszą powyżej 10000 przyrost nie jest już taki spektakularny i możesz tylko niepotrzebnie się stresować.
 
reklama
W którym jesteś tc teraz? Bo zabij mnie sle moja głowa do liczb ma provlem z pamięcią 😆.
Beta bodajze* powyżej 10tys juz nie przyrasta tak szybko, co 48h z tego co pamiętam(jeśli coś kręcę proszę poprawcie mnie😏) wiec się nie stresuj gdy wynik tego przyrostu o 66 co 48 nie będzie miał przy wysokich wartościach.
Ja tez zastanawiam się cały czas czy ciaza zyje. Tak nam to juz zostanie. Ja idę jutro podejrzeć na nfz do jakiegoś doktorka, ale cholernie boje się znowu usłyszeć,że ciaza się zatrzymała.
I jak tu się nie stresować 🤦‍♀️...
Jak dobrze, że jest to forum. Mam takie same myśli. Wizyta w środę. Przez to delikatnie plamienie rano w sobotę rano nie potrafię myśleć pozytywnie. Wiadomo mąż to maz, a tutaj możemy wszystko napisać i się wzajemnie wspierać. Trzymam mocno za Ciebie kciuki!
 
Witam, odebrałam wyniki bety z dziś wynoszą 5615,000 a z 25.05 były 784,500. Obliczyłam przyrost, rosnie o 119%.
Chyba nie ma sie co martwić, co?
Oby tak do przodu. A do 6.06 odliczam jak opętana i modlę się w duchu, żeby z usg wszystko dobrze wyszło. 😅
 
Nie odzywam się do Was ostatnio, bo po tych wymiotach jestem wykończona. Od czwartku biorę leki przeciwwymiotne i jest o niebo lepiej, ale nadal nie jem prawie nic, bo czuje ciężkość na żołądku i brak apetytu.... schudłam już 3kg 🙈 Cały czas Was podczytuje i trzymam mocno za Was wszystkie kciuki ❤️ A ja odezwę się jak juz w miarę wstanę na nogi 🤞
Jakie bierzesz leki na wymioty? Ja tez strasznie wymiotuje że aż płacze nad toaleta bo nic nie mogę zjeść 😭
 
Ja w poprzedniej ciąży wymiotowałam do 15tc i mega mdłości do 20tc. Gin polecił, żebym po przebudzeniu zjadła coś np krakersy. Mówił też żeby jeść częściej a mniej. Mdłości mi się zaczynały jak tylko lekko robiłam się głodna. Dziś wstałam z mega mdłościami, muszę starszego do szkoły odprowadzić (obym dala rade🙈). Wizyta w piątek wieczorem, jak pomyślę to się stresuje.
No to od jutra testuje krakersy!
Rano jak mam wyjść z psem to aż coś się robi..I ten ból żołądka.
 
Jak dobrze, że jest to forum. Mam takie same myśli. Wizyta w środę. Przez to delikatnie plamienie rano w sobotę rano nie potrafię myśleć pozytywnie. Wiadomo mąż to maz, a tutaj możemy wszystko napisać i się wzajemnie wspierać. Trzymam mocno za Ciebie kciuki!
Dziekuje.Tez juz zaciskam kciuki za środę! ✊
Moj niemałż nie rozumie tego co mam w głowie według niego musi być dobrze. Ale przynajmniej chlop się nie stresuje, moglby mi oddać troche tego podejścia 😩. Najgorsze,że on pracuje w trasie. Przy dwóch stratach nie byl ze mną, wiec tez mam wrażenie,że nie dokonca jest świadom wszystkiego. Może i lepiej, chociaz jedno ma mniej zryta głowę 🤫
 
Witam, odebrałam wyniki bety z dziś wynoszą 5615,000 a z 25.05 były 784,500. Obliczyłam przyrost, rosnie o 119%.
Chyba nie ma sie co martwić, co?
Oby tak do przodu. A do 6.06 odliczam jak opętana i modlę się w duchu, żeby z usg wszystko dobrze wyszło. 😅
Który tc?
Na którą wizyta 6? Wizytujemy razem. Ja na 9.00, wzielam pierwsza możliwa zeby jak najszybciej wiedziec,bo pewnie i tak od 4 rano nie będę spac 😆.
Oby to były dobre wizyty ✊
 
reklama
Do góry