reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

U mnie dzisiaj 9+1. Co do imion to dziewczynka to na pewno Pola, natomiast chłopiec nie mam pojęcia. Mi bardzo podoba się Bruno, ale mąż zawsze się śmiał że nie ma opcji xd jemu podoba się Filip, Aleksander, Paweł.
A tak zmieniając temat:co polecacie na zaparcia? Zawsze miałam z tym problem ale teraz to już jakieś przegięcie. Nie mogę się załatwić, a od sobotniej tortury gdzie pojawiła się krew to nawet boję się mocniej pszec. Przepraszam za szczegóły. Ale nie wiem co robić 🤷‍♀️
Śliwki, chyba siemię lniane jest tez dobre choc nie jestem pewna i dużo dużo wody.

A ja to znowu chychyba jestem jakaś dziwna bo zamiast zaparć mam ciagle biegunki. To samo było w 1 ciąży, masakra. Biegam do łazienki czasami po 4 razy dziennie ..
 
reklama
U mnie początek 6 tygodnia, według USG i póki co mam mdłości po posiłkach szczególnie słodkich ale nie są jakieś silne i męczące 🤷
Wiem od koleżanki, że skuteczne na wymioty są tylko leki na receptę od ginekologa

Imiona mamy wybrane od dawna, ale narazie nikomu nie zdradzamy 😁 jesteśmy w tej kwestii bardzo zgodni
 
Słuchajcie a czy macie już jakieś typy na imię? 🥰
Ja w 1 ciąży wiedziałam od zawsze jak dam na imie synkowi czy córeczce.
Mamy synka wiec jeśli będzie teraz dziewczynka będzie Anielka.
A dla chłopca nie wiem, moje jakieś typy to Nikos i Antoś, może Wojtuś 😁
Dla chłopca mamy od kiedy zaczęliśmy sie spotykać : Maksiu. A dla dziewczynki kilka propozycji Aurelia, Laura, Zosia, Oliwia, Nela, Jagoda. Liwia mi się strasznie podoba, ale mamy dziwne nazwisko i nie wiem czy młodej bym problemu tylko nie zrobiła, bo jednak ludzie będą pisać Oliwia albo Lidia i jeszcze nazwisko literować 🤷‍♀️
 
U mnie dzisiaj 9+1. Co do imion to dziewczynka to na pewno Pola, natomiast chłopiec nie mam pojęcia. Mi bardzo podoba się Bruno, ale mąż zawsze się śmiał że nie ma opcji xd jemu podoba się Filip, Aleksander, Paweł.
A tak zmieniając temat:co polecacie na zaparcia? Zawsze miałam z tym problem ale teraz to już jakieś przegięcie. Nie mogę się załatwić, a od sobotniej tortury gdzie pojawiła się krew to nawet boję się mocniej pszec. Przepraszam za szczegóły. Ale nie wiem co robić 🤷‍♀️
U mnie to początek ciazy, ale nie miałam z tym problemu przed ciąża, a kilka dni przed testem pozytywnym zaczelam mieć zaparcia i tak się ciągnęło. Od kilku dni codziennie zjadam kilka suszonych śliwek i nie wiem czy to przez to, ale się polepszyło bardzo. 😉
 
Z apteki można syrop lactulosa na zaparcia. Oczywiście odpowiednia dieta- dużo warzyw, owoców, śliwki suszone i dużo wody. Trochę aktywności typu spacery.
 
Słuchajcie a czy macie już jakieś typy na imię? 🥰
Ja w 1 ciąży wiedziałam od zawsze jak dam na imie synkowi czy córeczce.
Mamy synka wiec jeśli będzie teraz dziewczynka będzie Anielka.
A dla chłopca nie wiem, moje jakieś typy to Nikos i Antoś, może Wojtuś 😁

My mamy w domu Tolę, a maluch będzie Borys lub Mia/Gaia. 😀
Na 14 wizyta. Dzisiaj od rana rzygam jak kot, spałam pół dnia przez to zapalenie pęcherza.
Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty! 🥰
 
Melduje się po badaniu, ależ odetchnęłam!! Moje obie dwie myszki maja się bardzo dobrze, wiek ciąży zgodny z OM, dwa serduszka biją 💖💖 dzieciaczki są najpewniej dwujajowe i na szczęście dwuowodniowe, nie widać jeszcze ilu kosmówkowe. Wrzucę Wam zdjęcie usg jak będzie już grupa prywatna. Termin 31.12-3.01 ale ze względu na ciąże bliźniacza pewnie będzie CC odrobine wcześniej, także jestem grudniówką 😄 Obym do końca dostawała takie dobre wiadomości jak dziś 💌 ściskam Was mocno, dziękuję za miłe wiadomości, kciuki i wsparcie.
 
Melduje się po badaniu, ależ odetchnęłam!! Moje obie dwie myszki maja się bardzo dobrze, wiek ciąży zgodny z OM, dwa serduszka biją 💖💖 dzieciaczki są najpewniej dwujajowe i na szczęście dwuowodniowe, nie widać jeszcze ilu kosmówkowe. Wrzucę Wam zdjęcie usg jak będzie już grupa prywatna. Termin 31.12-3.01 ale ze względu na ciąże bliźniacza pewnie będzie CC odrobine wcześniej, także jestem grudniówką 😄 Obym do końca dostawała takie dobre wiadomości jak dziś 💌 ściskam Was mocno, dziękuję za miłe wiadomości, kciuki i wsparcie.
Gratuluję
 
Melduje się po badaniu, ależ odetchnęłam!! Moje obie dwie myszki maja się bardzo dobrze, wiek ciąży zgodny z OM, dwa serduszka biją 💖💖 dzieciaczki są najpewniej dwujajowe i na szczęście dwuowodniowe, nie widać jeszcze ilu kosmówkowe. Wrzucę Wam zdjęcie usg jak będzie już grupa prywatna. Termin 31.12-3.01 ale ze względu na ciąże bliźniacza pewnie będzie CC odrobine wcześniej, także jestem grudniówką 😄 Obym do końca dostawała takie dobre wiadomości jak dziś 💌 ściskam Was mocno, dziękuję za miłe wiadomości, kciuki i wsparcie.
Super!!!
Cudowne wiadomości!! Gratulacje 😘😍
 
reklama
Melduje się po badaniu, ależ odetchnęłam!! Moje obie dwie myszki maja się bardzo dobrze, wiek ciąży zgodny z OM, dwa serduszka biją 💖💖 dzieciaczki są najpewniej dwujajowe i na szczęście dwuowodniowe, nie widać jeszcze ilu kosmówkowe. Wrzucę Wam zdjęcie usg jak będzie już grupa prywatna. Termin 31.12-3.01 ale ze względu na ciąże bliźniacza pewnie będzie CC odrobine wcześniej, także jestem grudniówką 😄 Obym do końca dostawała takie dobre wiadomości jak dziś 💌 ściskam Was mocno, dziękuję za miłe wiadomości, kciuki i wsparcie.

Ale super! Gratulacje! 😍
 
Do góry