reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

Cześć, ja jednak dziś znów mam wizytę, ale tym razem już u mojego (mam nadzieję) lekarza prowadzącego. W poprzedniej ciąży robiłam u niego badania prenatalne I byłam pod ogromnym wrażeniem, więc tym razem chcę, żeby prowadził ciążę, chociaż moja poprzednia ginekolog też była w porządku. Dziś w nocy nie mogłam spać i sprawdzilam kalendarz, akurat zwolnił się u niego termin, wiec się zapisałam. Dodatkowo mam wrażenie, że leki na infekcję nie działają jak powinny, więc to z nim skonsultuję.

Co do jedzenia, poprzednim razem rano najlepiej wchodziły mi płatki na mleku, a dopiero potem mogłam zjeść coś innego.
 
reklama
Dziekuje.Tez juz zaciskam kciuki za środę! ✊
Moj niemałż nie rozumie tego co mam w głowie według niego musi być dobrze. Ale przynajmniej chlop się nie stresuje, moglby mi oddać troche tego podejścia 😩. Najgorsze,że on pracuje w trasie. Przy dwóch stratach nie byl ze mną, wiec tez mam wrażenie,że nie dokonca jest świadom wszystkiego. Może i lepiej, chociaz jedno ma mniej zryta głowę 🤫
Coś w tym jest. Moj ciągle mowi:będzie dobrze, musi być dobrze. Ciągle mu mowie:że wcale nie musi🤷‍♀️
 
A ja dzisiaj 8+5. Zmęczenie mnie pokonuje i pobolewają mnie pachwiny co tez obserwowałam w 1 ciąży więc się nie martwię.
Ja wizytę mam w piątek, jutro lecę na te wszystkie badania, mam nadzieje ze szybko dostanę wyniki.
Tak szybko mi czas leci ze szok. Dopiero byłam na 1 wizycie a tu już kolejna. Już zaraz 9 tydzień będzie skończony, no szok 😅😅
Powiem Wam dziewczyny ze w 1 ciąży strasznie mi się dluzylo. Żyłam od wizyty od wizyty u gina. Czasami biegałam do mojej doktor raz na 2 tyg bo coś mnie niepokoiło. Teraz w porównaniu do tamtej coazy to jestem oaza spokoju 😅
 
Który tc?
Na którą wizyta 6? Wizytujemy razem. Ja na 9.00, wzielam pierwsza możliwa zeby jak najszybciej wiedziec,bo pewnie i tak od 4 rano nie będę spac 😆.
Oby to były dobre wizyty ✊
Jakoś będzie 5 może 6, ale z moich wyliczeń 5. Ja na 9.30, też pierwsza wzięłam by jak najszybciej już mieć to za sobą i żeby pół dnia się nie stresować przed wizytą 😅 chociaż tak jak mówisz, pół nocy będę nie spać. 😄
 
Słuchajcie a czy macie już jakieś typy na imię? 🥰
Ja w 1 ciąży wiedziałam od zawsze jak dam na imie synkowi czy córeczce.
Mamy synka wiec jeśli będzie teraz dziewczynka będzie Anielka.
A dla chłopca nie wiem, moje jakieś typy to Nikos i Antoś, może Wojtuś 😁
 
Słuchajcie a czy macie już jakieś typy na imię? 🥰
Ja w 1 ciąży wiedziałam od zawsze jak dam na imie synkowi czy córeczce.
Mamy synka wiec jeśli będzie teraz dziewczynka będzie Anielka.
A dla chłopca nie wiem, moje jakieś typy to Nikos i Antoś, może Wojtuś 😁
Oj tak, od 4 lat, jak się tylko poznaliśmy z narzeczonym to wiedzieliśmy, że córka Alicja a syn Jan. Chociaż nie do końca do Jana jestem przekonana, ale na milion procent Alicja 😅
 
Ja mam dwóch chłopców w domu, Filip i Aron. Nasze Aniołki Liliana, Laura, Adam i Michał. Do chłopca nie mam pojęcia, dla dziewczynki mam kilka typów, ale żadne mężowi się nie podoba. Mi z kolei nie podobają sie propozycje męża 🙈 moje typy Marianna, Bianka, Łucja i Luiza. Mężowi podoba się Klara, Sylwia i jakieś jeszcze ale nie pamiętam 🤣
 
reklama
U mnie dzisiaj 9+1. Co do imion to dziewczynka to na pewno Pola, natomiast chłopiec nie mam pojęcia. Mi bardzo podoba się Bruno, ale mąż zawsze się śmiał że nie ma opcji xd jemu podoba się Filip, Aleksander, Paweł.
A tak zmieniając temat:co polecacie na zaparcia? Zawsze miałam z tym problem ale teraz to już jakieś przegięcie. Nie mogę się załatwić, a od sobotniej tortury gdzie pojawiła się krew to nawet boję się mocniej pszec. Przepraszam za szczegóły. Ale nie wiem co robić 🤷‍♀️
 
Do góry