reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

Wróciłam, zarodek 0,92 cm, ciąża wcześniejsza niż z ostatniej miesiączki, jutro mam powtórzyć bete, następna wizyta 3.06 g. 11 i wtedy przed wizyta druga Beta. Mam nadzieje ze w czerwcu już usłyszę serduszko 🙈
A co ginekolog mówił o tych niskich przyrostach bety?
Tez mam kolejna wizytę 3.06 ❤️ Będę trzymać kciuki aby u Ciebie było już serduszko a u mnie dalej biło 😘😊
 
reklama
A

A czy to tak działa ze gdy na początku już mocno wzdyma to znaczy ze brzuszek będzie większy np już w 6 miesiącu? Pytam o pierwsze ciąże :)
Nie mam pojęcia, ale mam nadzieję ze nie 🙈 nie chce chodzić jak słoniątko 😂 na razie to raczej od progesteronu, może powiększonej macicy, bo dziecko jest przecież malenkie 🙈
 
A co ginekolog mówił o tych niskich przyrostach bety?
Tez mam kolejna wizytę 3.06 ❤️ Będę trzymać kciuki aby u Ciebie było już serduszko a u mnie dalej biło 😘😊
Nie przejmować się, bo były to początki ciąży. Najważniejszy jest teraz wynik. Ogólnie nie potrzebnie robiłam. Cieszę się na razie tym, że jest w macicy.
Tez trzymam kciuki! 😘
 
Dziewczyny a czy któraś z was ogólnie czuje się tak jakby nie była w ciąży? Ciagle mam takie głupie uczucie, jakby nie to mega zmęczenie to żadnych innych objawów brak. Czasami się aż zapominam ze w tej ciąży jestem i mąż mówi weź trochę uważaj na siebie a ja no tak tak, zapomniałam 😅

A co do ciążowego brzuszka ja tam chce jak najdłużej by nie było widać. Ja przez brzuch choc jakiegoś dużego nie miałam to skończyłam u fizjo z takimi bólami pleców ze płakałam :( poza tym z brzuchem jest ciężko… założyć buty czy nawet ogolić nogi… wstać z łóżka nie wspomnę. Mam nadzieje ze tym razem brzuch wyskoczy jeszcze później niż w 1 ciąży 😅😜
 
Powodzenia . Trzymam kciuki. Ja tez mam takie same obawy bo moja pierwsza ciąża tez obumarła i było to poronienie zatrzymane ale od początku miałam jakieś plamienia. A teraz pocieszam się tym ze nie mam żadnych plamien / krwawień .
ja tez sie tym pocieszam, ale biorę od 3 tyg. duphaston.
 
Dziewczyny a czy któraś z was ogólnie czuje się tak jakby nie była w ciąży? Ciagle mam takie głupie uczucie, jakby nie to mega zmęczenie to żadnych innych objawów brak. Czasami się aż zapominam ze w tej ciąży jestem i mąż mówi weź trochę uważaj na siebie a ja no tak tak, zapomniałam 😅

A co do ciążowego brzuszka ja tam chce jak najdłużej by nie było widać. Ja przez brzuch choc jakiegoś dużego nie miałam to skończyłam u fizjo z takimi bólami pleców ze płakałam :( poza tym z brzuchem jest ciężko… założyć buty czy nawet ogolić nogi… wstać z łóżka nie wspomnę. Mam nadzieje ze tym razem brzuch wyskoczy jeszcze później niż w 1 ciąży 😅😜
Ja od popołudnia jestem wzdeta, niesamowity ból piersi. Czasami nudności. Niesamowita ochota na colę zero i karmi 🤣

A i zapomnialam napisać, założono mi kartę ciąży 😊
 
A

A czy to tak działa ze gdy na początku już mocno wzdyma to znaczy ze brzuszek będzie większy np już w 6 miesiącu? Pytam o pierwsze ciąże :)
Byłam prawie płaska do 4 miesiąca (przytyłam do tamtego momentu może 2 kg), potem jak mi wywaliło bębenek, to najpierw szedł brzuch, a potem ja 😂
 
Dziewczyny a czy któraś z was ogólnie czuje się tak jakby nie była w ciąży? Ciagle mam takie głupie uczucie, jakby nie to mega zmęczenie to żadnych innych objawów brak. Czasami się aż zapominam ze w tej ciąży jestem i mąż mówi weź trochę uważaj na siebie a ja no tak tak, zapomniałam 😅

A co do ciążowego brzuszka ja tam chce jak najdłużej by nie było widać. Ja przez brzuch choc jakiegoś dużego nie miałam to skończyłam u fizjo z takimi bólami pleców ze płakałam :( poza tym z brzuchem jest ciężko… założyć buty czy nawet ogolić nogi… wstać z łóżka nie wspomnę. Mam nadzieje ze tym razem brzuch wyskoczy jeszcze później niż w 1 ciąży 😅😜
Ja gdyby nie to ze nie ma miesiączki to bym nie czuła. Procz tej bezsenność,ktora zresztą dzis od 1 do 6 znowu mnie trzymała.. a obudzil mnie deszcz uderzajacy w dach 😒, przedtem spalam jak zabita wiec u mnie to chyba objaw burzy hormonów 😬🔨🔨🔨
 
reklama
Powodzenia . Trzymam kciuki. Ja tez mam takie same obawy bo moja pierwsza ciąża tez obumarła i było to poronienie zatrzymane ale od początku miałam jakieś plamienia. A teraz pocieszam się tym ze nie mam żadnych plamien / krwawień .

Ja miałam poronienie zatrzymane ale kompletnie nie miałam żadnych plamień czy cokolwiek. Dlatego teraz się strasznie stresuje że będzie coś nie tak. Ale staram się być dobej myśli
 
Do góry