reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

A słuchajcie. Wczoraj porwałam kolejną parę jeansów :D muszę kupić nowe- do pracy nie mogę nosić sukienek, ani rybaczek czy leginsów. I tu mam dylemat. Czy jest sens kupować zwykłe jeansy (nie mam pewności czy po ciąży wrócę do obecnych wymiarów) czy może kupić od razu trochę większe czy może już ciążowe na zapas?

To moja pierwsza ciąża, kiedy przyszłe mamy przestają się mieścić w obecne ciuchy? :D
 
reklama
Wy się obawiacie małej różnicy wieku, a ja znowu dużej. Mam w domu bardzo porywczego dwunastolatka, który jest zagorzałym jedynakiem 🤪 I coś mi mówi, że wcale nie będzie szczęśliwy jak już powiem mu o rodzeństwie 😂
Ja miałam 15 lat a moj brat 13 gdy urodziła nam się siostra. Obydwoje w młodej zakochaliśmy się od razu jak ja zobaczyliśmy ale fakt nie byliśmy szczęśliwi gdy mama powiedziała nam o ciąży 😅😅😅
 
A słuchajcie. Wczoraj porwałam kolejną parę jeansów :D muszę kupić nowe- do pracy nie mogę nosić sukienek, ani rybaczek czy leginsów. I tu mam dylemat. Czy jest sens kupować zwykłe jeansy (nie mam pewności czy po ciąży wrócę do obecnych wymiarów) czy może kupić od razu trochę większe czy może już ciążowe na zapas?

To moja pierwsza ciąża, kiedy przyszłe mamy przestają się mieścić w obecne ciuchy? :D
Ja przestałam wchodzić w swoje ubrania jakoś w 5 miesiącu. Ale po prostu jeansy zapisałam sobie na gumkę recepturke :p tak sobie dawałam dodatkowy luz. A tak to definitywnie nie miescilam się w ubrania w 7 miesiącu. Dodatkowo kupiłam sobiedwie pary jeansów już po ciąży rozmiar większe niż nosiłambo tez myślałam ze nie wrócę do figury sprzed ciąży. No i teraz są na mnie za duże. 😅 jaka masz figurę? Ja bym kupiła ciążowe jeśli już :D


Dziewczyny ale mam ciagle smaka na ogórki albo pomidory ze śmietana. Dzisiaj to już moja 3 miska 😅😅😅😅
 
Ostatnia edycja:
Ja przestałam wchodzić w swoje ubrania jakoś w 5 miesiącu. Ale po prostu jeansy zapisałam sobie na gumkę recepturke :p tak sobie dawałam dodatkowy luz. A tak to definitywnie nie miescilam się w ubrania w 7 miesiącu. Dodatkowo kupiłam sobiedwie pary jeansów już po ciąży rozmiar większe niż nosiłambo tez myślałam ze nie wrócę do figury sprzed ciąży. No i teraz są na mnie za małe. 😅 jaka masz figurę? Ja bym kupiła ciążowe jeśli już :D


Dziewczyny ale mam ciagle smaka na ogórki albo pomidory ze śmietana. Dzisiaj to już moja 3 miska 😅😅😅😅
Mam spora nadwagę. Idę właśnie do galerii oblukać co i jak.
 
A myslala już któraś z Was kiedy powie lub powiedziała już o ciąży w pracy? 😊
Ja pracuję w domu i mam moje klientki zachodzą w głowę co mi jest że nie mogę już tak intensywnie pracować,chciałabym móc już się z każdym tym cieszyć,ale czekam do wizyty,jak się okaże że jest dobrze to nie będę już tak kombinować🤞
 
Dziewczyny, mam wynik dzisiejszej bety ❤️ Mam nadzieję, że tym razem wszystko będzie dobrze 🥺🥺❤️
 

Załączniki

  • Screenshot_20220519-162939_Chrome.jpg
    Screenshot_20220519-162939_Chrome.jpg
    170,9 KB · Wyświetleń: 91
A myslala już któraś z Was kiedy powie lub powiedziała już o ciąży w pracy? 😊
Planuje powiedzieć w pracy jak będę już po USG i wszystko będzie w porządku, przede wszystkim jak będzie biło serce. Nie przewiduje, że będzie konieczne zwolnienie po pierwszej wizycie, więc na spokojnie powiem za 2 może 3 tygodnie. Nie chce się spieszyć bo nie wiem jak się sytuacja potoczy chociaż z drugiej strony trochę już się męcze w pracy 🤷
 
reklama
Ja nie mogę dodzwonić się od wczoraj do mojej gin. Te plamienia nie odpuszczają, nie chce sama brać luteiny. Umówiłam się na dziś na NFZ. Tydzień temu byłam to był sam pęcherzyk myślicie, że dziś (6+0) zobaczę zarodek?
Ja byłam wczoraj 6+0 i był zarodek i serduszko mimo ze wg usg jest to młodsza ciąża o jakieś 2 dni
 
Do góry