reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

Wy się obawiacie małej różnicy wieku, a ja znowu dużej. Mam w domu bardzo porywczego dwunastolatka, który jest zagorzałym jedynakiem 🤪 I coś mi mówi, że wcale nie będzie szczęśliwy jak już powiem mu o rodzeństwie 😂
U mnie raczej podobnie z 4 dzieci tylko 1 się pewnie ucieszy reszta raczej nie przepada za małymi dziećmi i najlepiej się czują w swoim "dorosłym" towarzystwie 😁
 
reklama
A słuchajcie. Wczoraj porwałam kolejną parę jeansów :D muszę kupić nowe- do pracy nie mogę nosić sukienek, ani rybaczek czy leginsów. I tu mam dylemat. Czy jest sens kupować zwykłe jeansy (nie mam pewności czy po ciąży wrócę do obecnych wymiarów) czy może kupić od razu trochę większe czy może już ciążowe na zapas?

To moja pierwsza ciąża, kiedy przyszłe mamy przestają się mieścić w obecne ciuchy? :D
w c&a znalazłam fajne elastyczne spodnie super rozciągliwe myślę że dosyć długo w nich pochodzę 😉 i po ciąży też będą ok 😉
 
Dokładnie ! Musimy dac radę 😄

Ja to już się nie dopinam w niektórych spodniach :/ niestety szybko bardzo mi wywaliło brzuszek mały mimo, ze to dopiero koniec 7 tyg :/ ale podobno tak jest w drugiej ciąży. Inna sprawa, ze ja tez nie lubię jak mnie coś ciśnie w brzuch 😄
Dla przykładu Ci powiem, ze poprzednim razem przytyłam 27 kg 🙈 A startowałam z wagi 58 kg 😅także u mnie cała garderoba poszła do wymiany, ale tak jak pisała @becia.25 u mnie tez w 5 zaczął się największy wzrost wagi. Teraz będę próbowała tyle nie wpieprzac, bo niestety ciąża ciążą, ale później żarłam wszystko jak leci i niezbyt zdrowo. Na szczęście 22 kg spadło, zostało 5 ale to nic.
Mam to samo nie mieszczę się w swoje spodnie a tez druga ciąża z tym ze u mnie 5+2… ale wieczorem mam teraz taki brzuch jak w pierwszej ciąży w 13 tygodniu 😳 aż strach pomyśleć co będzie dalej 🤣
 
Ja właśnie tez myśle powiedzieć w czerwcu. Pracuje tylko ja i szefowa na jednej zmianie. Jak wszystko byłoby dobrze na zwolnienie chciałabym iść od 1 sierpnia, aby chociaż mogła iść na urlop.
 
w c&a znalazłam fajne elastyczne spodnie super rozciągliwe myślę że dosyć długo w nich pochodzę 😉 i po ciąży też będą ok 😉
Problem z ciuchami rozwiązany. Nigdzie w mojej galerii w żadnej sieciówce nie ma obecnie typowo ciążowych ciuchów. Nigdzie. Więc nic nie obczaiłam. Kupiłam właśnie w C&A takie dość elastyczne i z pół rozmiaru większe.
Może to kwestia pory roku... wszystkie ciężarne teraz pewnie jakieś lekkie sukienki wybierają. Może na jesień będzie jakiś wybór...

A w pracy powiedziałam szybciej niż teściowej 🤣 chcieli mi kolegę z działu przenieść do innego miasta i wtedy zostałabym sama. Więc uznałam, że czas powiedzieć o ciąży. Zmienili plany co do kolegi. Zostaje.😃
 
reklama
Do góry