reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

Ja już po 💪 serduszko jest !! Zarodek 9 mm, pęcherzyk 32 mm ❤️ Lekarz powiedział, ze 7 tydzień, na zdj usg jest napisane 7+5. Termin teraz wychodzi na 31.12 🙈 ale już z Wami zostanę jeśli pozwolicie ❤️
Najlepsza wiadomość, to taka, ze blizna ma 9mm czyli może uda się rodzic naturalnie !!!!
Na infekcję dostałam zinnat i standardowo enterol. Karmić piersią mogę, tak jak myślałam ❤️ Piękny dzień dla mnie ❤️
super 🙂 gratulacje 🙂
 
reklama
Mnie dziś bardzo mdli i głowa boli. A przy 9 miesięcznym bobasie ciężko odpocząć. I mam taki wzdęty brzuch i mokro bardzo. Z lekarzem jeszcze chwilkę poczekam. Napisze wam jak wizytę umówię.
Oo to jeszcze mniejszy bobasek niż u mnie 😄 znam to doskonale, u mnie 11 miesięcy ma synek i jest hmmm… ruchliwy dzień 🤣
A kawa nie zaszkodzi na początku 5tydz? Kocham kawę,a jak się dowiedziałam to się jej wyrzekłam
Bez przesady 😉 jak tylko Cie od niej nie mdli to jedna kawa Ci nie zaszkodzi 😘 delektuj się!
 
Konieczni daj znać,będę trzymać kciuki!
A jak się czujesz,jakieś objawy?
Osłabiona jakaś jestem głównie rano, jest mi czasem słabło i od razu po wstaniu czuje się głodna. Poza tym lekkie pobolewania brzucha. Z OM wychodzi mi dsisiaj 5t+6d, mam nadzieję że już coś na USG będzie widać.
 
Osłabiona jakaś jestem głównie rano, jest mi czasem słabło i od razu po wstaniu czuje się głodna. Poza tym lekkie pobolewania brzucha. Z OM wychodzi mi dsisiaj 5t+6d, mam nadzieję że już coś na USG będzie widać.
Ja też jak wstanę to zaraz głodna,i delikatnie czasem skurcz podbrzusza.
 
@Niecierpliwa233 hej ja tez nawet codziennie myśle sobie ze jak ja niby dam radę sobie z dwójka maluchów bo u mnie tez roczny synek z maja. Myśle ze wiele kobiet ma takie myśli, tym bardzieb jak ta różnica wieku jest mała. U mnie będzie 19 miesięcy różnicy, jakoś będziemy musiały dać radę :D
Jak nie my to kto?:)
 
@Niecierpliwa233 hej ja tez nawet codziennie myśle sobie ze jak ja niby dam radę sobie z dwójka maluchów bo u mnie tez roczny synek z maja. Myśle ze wiele kobiet ma takie myśli, tym bardzieb jak ta różnica wieku jest mała. U mnie będzie 19 miesięcy różnicy, jakoś będziemy musiały dać radę :D
Wy się obawiacie małej różnicy wieku, a ja znowu dużej. Mam w domu bardzo porywczego dwunastolatka, który jest zagorzałym jedynakiem 🤪 I coś mi mówi, że wcale nie będzie szczęśliwy jak już powiem mu o rodzeństwie 😂
 
reklama
U mnie smieszna sprawa, ja totalny kawosz, kawa od rana do wieczora do upojenia, od kilku dni nie moge patrzec na kawe😅 chcialabym sie napic, ale odrzuca mnie🤣 Teraz tylko woda z cytryna. Macie tez takie zmiany upodoban?:)
Mi wchodzą tylko mokre potrawy 🤣 jak są za suche od razu odruch wymiotny 🙈
 
Do góry