reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

Dziewczyny co na bol gardła ? Bol nie pieczenie. Oczywiście wiem, ze najlepiej naturalne metody, tez tak robię, ale mój lekarz powiedział ze mogę używać spray tantum verde i brać tabletki typu cholinex, co o tym myślicie? Myślałam ze w ciazy nie wolno takich lekow i jakoś nie jestem przekonana
O, cholinex to chyba nie. W poprzedniej ciazy bylam chora i lekarz mi powiedzial,ze z takich lekow na gardlo to w ciazy moze byc isla. Wtedy tez pytalam o cholinex i ta lekarka powiedziala mi,ze nie. No ale wiadomo, isla srednio pomaga.
 
reklama
Dziewczyny co na bol gardła ? Bol nie pieczenie. Oczywiście wiem, ze najlepiej naturalne metody, tez tak robię, ale mój lekarz powiedział ze mogę używać spray tantum verde i brać tabletki typu cholinex, co o tym myślicie? Myślałam ze w ciazy nie wolno takich lekow i jakoś nie jestem przekonana
Tantum Verde w sprayu albo tabletki prena..len na gardło dla kobiet w ciąży, wszelkie z porostu islandzkiego też ale one bardziej nawilża śluzówkę
 
U mnie smieszna sprawa, ja totalny kawosz, kawa od rana do wieczora do upojenia, od kilku dni nie moge patrzec na kawe😅 chcialabym sie napic, ale odrzuca mnie🤣 Teraz tylko woda z cytryna. Macie tez takie zmiany upodoban?:)
 
Ja jednak dzisiaj idę na wizytę, czekam pod gabinetem właśnie, bo niestety dostałam infekcji dróg moczowych i tydzień minął a to nie odpuszcza :/ plus pobolewa mnie brzuch, itd typowe objawy dla infekcji, wiec udało się Pani w rejestracji mnie wcisnąć na dzisiaj.
Od razu się dowiem czy jest już to serduszko… trzymajcie kciuki proszę, bo wyjątkowo tak jak sie nie stresowałam, tak dzisiaj mi zaraz serce wyskoczy ze stresu…
 
U mnie smieszna sprawa, ja totalny kawosz, kawa od rana do wieczora do upojenia, od kilku dni nie moge patrzec na kawe😅 chcialabym sie napic, ale odrzuca mnie🤣 Teraz tylko woda z cytryna. Macie tez takie zmiany upodoban?:)
Ja miałam tak z sokiem pomarańczowym. Przez ostatnie 2 tygodnie mogłabym wypić codziennie karton. Dzisiaj nalalam w szklankę i tak mnie odrzuciło 🙈
 
Dziewczyny co na bol gardła ? Bol nie pieczenie. Oczywiście wiem, ze najlepiej naturalne metody, tez tak robię, ale mój lekarz powiedział ze mogę używać spray tantum verde i brać tabletki typu cholinex, co o tym myślicie? Myślałam ze w ciazy nie wolno takich lekow i jakoś nie jestem przekonana
Tantum Verde jest jak najbardziej bezpieczny. W załączeniu przesyłam może zalecenia od lekarza 🙂 ale ja miałam ból gardła, katar i gorączkę .
 

Załączniki

  • 95925295-8c05-48ae-8c18-bcc193e9bcd2.jpg
    95925295-8c05-48ae-8c18-bcc193e9bcd2.jpg
    87 KB · Wyświetleń: 30
Ja nie mogę dodzwonić się od wczoraj do mojej gin. Te plamienia nie odpuszczają, nie chce sama brać luteiny. Umówiłam się na dziś na NFZ. Tydzień temu byłam to był sam pęcherzyk myślicie, że dziś (6+0) zobaczę zarodek?
 
reklama
Do góry