reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2023

Hej, nie odzywałam się dziewczyny musiałam chyba przetrawić ten niski przyrost bety. Skończyłam z badaniem bety, próbuje o tym nie myśleć i cieszyć się ciąża. 25.05 o 14 mam wizytę. Jak na razie zero krwawień, ból piersi, dziś pojawiły się mdłości. Wcześniej złe sprawdziłam i dopiero dziś zaczynam 5 tydzień. 🤞🏻
 
reklama
Widzę, że już tu kilka dziewczyn po poronieniu. Czy robilyscie jakieś badania i udało się Wam ustalić przyczynę?
Ja jedno zdrowe dziecko, żadnych problemów z ciążą. Po kilku latach decyzja, że sie staramy i od razu ciąża w pierwszym cyklu (bezzarodkowa, poronienie 7 tc), teraz po półtora roku rowniez decyzja, ze próbujemy i od razu ciaza w pierwszym cyklu (biochemiczna). Mam niedoczynnosc, ale uregulowana (w pierwszej ciąży tez mialam i dodatkowo helicobacter i żadnych problemów z ciaza). 06.06 idę do ginekologa, poproszę o skierowanie na badania, a partner zrobi badanie nasienia..
 
Zrobiłam dzisiaj bete , czekam za wynikami i tak się zastanawiam po cholerę mi to było 🤔 teraz czekam na wyniki i się stresuje. Tym bardziej że przyrostu za dwa dni nie zrobię bo diagnostyka zamknięta w piątek ale to się dowiedziałam po badaniu
 
reklama
Do góry