reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

reklama
Zrobiłam dzisiaj bete , czekam za wynikami i tak się zastanawiam po cholerę mi to było 🤔 teraz czekam na wyniki i się stresuje. Tym bardziej że przyrostu za dwa dni nie zrobię bo diagnostyka zamknięta w piątek ale to się dowiedziałam po badaniu
Nawet jak zrobisz po 5 dniach to są w Internecie kalkulatory, które to przeliczają na średni dwudniowy przyrost.

Ja mam godzinę do pierwszej wizyty. Poproszę o kciuki.😀 w zeszłym tygodniu robiłam dwa razy betę i była książkowa.
 
Nawet jak zrobisz po 5 dniach to są w Internecie kalkulatory, które to przeliczają na średni dwudniowy przyrost.

Ja mam godzinę do pierwszej wizyty. Poproszę o kciuki.😀 w zeszłym tygodniu robiłam dwa razy betę i była książkowa.
o to super dzięki 😁 trzymam kciuki będzie wszytsko dobrze 😉
 
Zrobiłam dzisiaj bete , czekam za wynikami i tak się zastanawiam po cholerę mi to było 🤔 teraz czekam na wyniki i się stresuje. Tym bardziej że przyrostu za dwa dni nie zrobię bo diagnostyka zamknięta w piątek ale to się dowiedziałam po badaniu
Miałam to samo, odkąd na teście pojawiła się druga kreska chodziłam na bete. 🤣 niestety przyrost nie był dobry, mąż namawia mnie abym teraz ja ponowiła skoro nic się nie dzieje, bo może wszystko będzie dobrze. Ale powiedziałam ze nie zrobię i czekam na wizytę. Każde oczekiwanie na wynik stresował mnie. Żałuje ze wgl ja zrobiłam. Teraz cieszę się 5 tygodniem, pomimo wielu myśli z tylu głowy - właśnie przez bete. Będzie dobrze, nie przejmuj się 💓🤞🏻
 
Miałam to samo, odkąd na teście pojawiła się druga kreska chodziłam na bete. 🤣 niestety przyrost nie był dobry, mąż namawia mnie abym teraz ja ponowiła skoro nic się nie dzieje, bo może wszystko będzie dobrze. Ale powiedziałam ze nie zrobię i czekam na wizytę. Każde oczekiwanie na wynik stresował mnie. Żałuje ze wgl ja zrobiłam. Teraz cieszę się 5 tygodniem, pomimo wielu myśli z tylu głowy - właśnie przez bete. Będzie dobrze, nie przejmuj się 💓🤞🏻

Ja dzisiaj pierwszy raz byłam 😁 wczoraj miałam termin @ a testy wychodziły pozytywne 5 dni przed. Parnter się śmieje że skoro tak wcześnie wychodziły testy to może bliźniaki się szykują 😅
 
reklama
przepraszam, ale muszę. Przy takiej becie nie ma możliwości, że lekarz nie widział ciąży. A pęcherzyk w jajniku może być jajem płodowym.
Po prostu jedz na IP przyjęć i walcz o swoje życie dziewczyno
Dajcie spokój dziewczyny. Nie widzicie, że to jawna prowokacja? Laska robi nas wszystkie w balona. Za chwilę napisze na przekór nam wszystkim, że jest ciąża z pięknym serduszkiem, a te co mówiły jej że to CP to wariatki. Szkoda nerwów. Pomijam jej posty i lecę dalej, bo głowa siwieje od tego co ona wypisuje.

@Nuskalka tak mi przykro 😢😢😢
@Zaniepokojona1010 trzymaj się 😢
 
Do góry