reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

Hej w sobote! :) u mnie plamienia się uspokoiły, wiec mogę pomyśleć o czymś innym, mianowicie... jem bardzo dużo, a schudlam 3kg.. nie wiem czy też tak macie? Czy u mnie to może wynik tego stresu? Jestem 6t4d. Dajcie znać jak u Was z wagą
+2,5kg 😏 źle bardzo, bo ja mam cukrzycę. Co najlepsze wcale nie jem więcej, na początku kompletnie nie miałam apatytu. Dopiero od jakiś trzech dni wciągam wszystko co na drzewo nie ucieka.
 
reklama
Tez myśle żebyś się nie przejmowała. Milion kobiet bierze różne leki nie wiedząc ze jest w ciąży. Teraz już i tak nic z tym nie zrobisz wiec nie zadręczaj się na pewno wszystko będzie ok ❤️
Dziękuję bardzo! Jestem chyba już spokojniejsza,aczkolwiek nadal w ogromnym szoku!
 
reklama
Do góry