reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

reklama
Byłam na IP, trochę za bardzo podbrzusze mi dokuczało. No i mamy to! Ciąża żywa 6+2 zarodeczek i serduszko są na miejscu jak należy ❤️
Ciśnienie oczywiście miałam wywalone w kosmos 🙄 Jak zawsze u lekarza.
Doszłam do wniosku, że zrezygnuję z wtorkowej wizyty, nie ma co robić tak często USG i męczyć maluszka. Poza tym dostałam numer z tego szpitala do ich poradni żebym próbowała się poniedzieli zarejestrować. Zobaczymy jakie mają terminy.
A doktor kazała mi zwiększyć duphaston do trzech tabletek dziennie i na ból doraźnie brać nospe.
 
Byłam na IP, trochę za bardzo podbrzusze mi dokuczało. No i mamy to! Ciąża żywa 6+2 zarodeczek i serduszko są na miejscu jak należy ❤️
Ciśnienie oczywiście miałam wywalone w kosmos 🙄 Jak zawsze u lekarza.
Doszłam do wniosku, że zrezygnuję z wtorkowej wizyty, nie ma co robić tak często USG i męczyć maluszka. Poza tym dostałam numer z tego szpitala do ich poradni żebym próbowała się poniedzieli zarejestrować. Zobaczymy jakie mają terminy.
A doktor kazała mi zwiększyć duphaston do trzech tabletek dziennie i na ból doraźnie brać nospe.
Super! W jakiej dawce nospe? Też mnie czas pobolewa ale nie wiem w jakiej dawce można brać. W domu mam chyba tylko forte....
 
Hej Dziewczyny. Przywitam się i ja.
U mnie sam początek i data porodu z owulacji wychodzi mi 21 stycznia :) pierwszą wizytę mam 27.05 i do tego czasu wrzucam na luz i nawet nie będę sprawdzić bety - takie zreszta mam zalecenia od mojego ginekologa. Mam pytanie czy są tu mamy karmiące ? Ja mam córkę którą nadal karmię i właśnie się zastanawiam czy nie powinnam jej odstawić ? Pozdrawiam i trzymam za nas wszystkie kciuki 🤞🏻 💕
 
Hej Dziewczyny. Przywitam się i ja.
U mnie sam początek i data porodu z owulacji wychodzi mi 21 stycznia :) pierwszą wizytę mam 27.05 i do tego czasu wrzucam na luz i nawet nie będę sprawdzić bety - takie zreszta mam zalecenia od mojego ginekologa. Mam pytanie czy są tu mamy karmiące ? Ja mam córkę którą nadal karmię i właśnie się zastanawiam czy nie powinnam jej odstawić ? Pozdrawiam i trzymam za nas wszystkie kciuki 🤞🏻 💕
Ja jeszcze karmie synka 16miesiecznego…. I spytam co z tym zrobić na wizycie. Ogólnie chce odstawić jak najszybcije
 
Hej Dziewczyny. Przywitam się i ja.
U mnie sam początek i data porodu z owulacji wychodzi mi na 21 stycznia. Pierwszą wizytę mam 27.05 i do tego czasu wrzucam na luz i nie będę nawet sprawdzać bety - takie z resztą mam zalecenia od mojego ginekologa.
Mam pytanie czy są tu jakieś mamy które karmią piersią ? Ja mam córkę i właśnie się zastanawiam czy powinnam ją odstawić czy mogę nadal karmić.
Pozdrawiam i trzymam kciuki za nas wszytskie 🤞🏻💕
U mnie na 23 stycznia :)
 
reklama
No właśnie są chyba 2 szkoły. Moja pani gin mówiła ze należy odstawić ale na wielu stronach czytam ze można karmić. Sama już nie wiem co robić
 
Do góry