reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

Jest piękny zarodek jest serduszko - nie sprawdzał ilości uderzeń. Wg OM 6+1 a wg usg 5+6 ale mówił że takie przesunięcie jest ok. Pobral cytologię i oczywiście na nowo plamie ale staram się nie schizowac bo tak może być po. Muszę nadal brać progesteron i luteinę.

Następna wizyta 09.06 ;)
 
reklama
Jest piękny zarodek jest serduszko - nie sprawdzał ilości uderzeń. Wg OM 6+1 a wg usg 5+6 ale mówił że takie przesunięcie jest ok. Pobral cytologię i oczywiście na nowo plamie ale staram się nie schizowac bo tak może być po. Muszę nadal brać progesteron i luteinę.

Następna wizyta 09.06 ;)
Po cytologi możesz plamić, nie przejmuj się tym. Super wieści :)
 
Jest piękny zarodek jest serduszko - nie sprawdzał ilości uderzeń. Wg OM 6+1 a wg usg 5+6 ale mówił że takie przesunięcie jest ok. Pobral cytologię i oczywiście na nowo plamie ale staram się nie schizowac bo tak może być po. Muszę nadal brać progesteron i luteinę.

Następna wizyta 09.06 ;)
Ja plamie po zwykłej wizycie, na następnej mam cytologię. Gratulacje 💗
 
Dużo siły życzę, ospa to masakra u dzieci.
Tak, jeszcze u niemowlaków tym bardziej :/ podobno ciężej przechodzą. I chyba coś w tym jest, bo ja przechodziłam w zerówce i nie było tak zle.
wodę (czasem gazowana), sok z pomidorów, napar z imbiru i cytryny i niestety coca colę 🙈 nie piłam jej nigdy a teraz to balsam dla mojego żołądka. Kawa i herbata nie wchodzą…
O tak, dla mnie pepsi jest must have, mimo ze nie mogę już na nią patrzeć, a przed ciążą piłam raz na ruski rok, to teraz tylko to mi łagodzi mdłości :/ na imbir po pierwszej ciąży nie mogę nawet patrzeć🤢Kawa niestety zaczęła mnie odpychać, a szkoda bardzo, bo rano z małym bez kawy to kiszka XD
Dużo zdrówka dla Was!
Ty przechodziłas już ospe bądź jesteś szczepiona?
Jestem zaszczepiona i przechodziłam 😅 małego nie zdążyłam zaszczepić.
 
U mnie prawie brak. Czasami miewam zgagę.
Głowa dziś mnie pobolewa 😒 Ciśnienie ok, nie wiem skąd się to wzięło. Poza tym bardzo męczy mnie kaszel, aż mam świsty w klatce. Mam tylko nadzieję, że to jedynie nasilenie alergii, a nie infekcja. Mój syn ma teraz zapalenie oskrzeli, mówiłam matce, że nie mogę być teraz chora, żeby został u niej, ale nic z tego nie wyszło. Była spanikowana jak dostał 39,5 stopni gorączki i duszności. I tak siedzę w tych zarazkach od wtorku, z opłakanym skutkiem jak widać.
Bardzo współczuje 🥺 oby tylko wszystko dobrze się skończyło 💗 trzymam za Was kciuki i życzę dużo zdrowia 🍀 Bądź dobrej myśli wszystko się ułoży ☺️
 
Kurcze dziewczyny a ja mam takie ogromne ilości żółtego/beżowego śluzu ze aż się zamartwiam. Czy któraś tez ma tak dużo dużo? Wręcz czuje jak ze mnie leci. Głupio się martwię ze to jakaś zapowiedź krwawienia 😵‍💫
 
Ja nie mam mdłości, ale też nie mam apetytu, sama nie wiem co bym zjadła. Poza tym ból piersi lekki i pobolewanie na dole po lewej stronie, jakby przy jajniku. Ogólnie jestem bardziej zmęczona/senna i ale przy dwulatku ciężko w dzień odpocząć.
Coś o tym wiem mam trzylatka w domu 🙈 zazdroszczę brak mdłości 🙈 życzę dużo pozytywnej energii ☺️☺️☺️
 
reklama
Do góry