reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

Ja normalnie noszę, dawno temu czytałam, ze jeśli jesteś przyzwyczajona do noszenia go, to nie powinno się nic stac, wiadomo lepiej nosić tylko kiedy jest konieczność. Mój jeszcze nie chodzi, wiec wyjścia nie mam. Ja po prostu staram się o tym nie myśleć, żeby czasem nie przyciągać jakichś złych scenariuszy. Staram ograniczać to, ale wiadomo jak to z dzieckiem małym. My jeszcze mieszkamy na 4 pietrze w bloku bez windy, wiec siłka jest codziennie😆

Super 💪❤️ My tez już powiedzieliśmy rodzicom i teściom 😅

Oczywiście, każda mama robi tak jak uważa i jak dla niej najlepiej ❤️
Ja 3 pietro bez windy i myślałam ze mam przesrane:D ale mnie pocieszyłas 😅💋
 
reklama
Czesc dziewczyny. Nie wiem czy moge tu umiescic takie zdjecie,ale czy taki sluz zabarwiony krwia jest ok ? Jestem w 6 tygodniu
 

Załączniki

  • 6bfe51a4-389c-4330-8620-32db8146d191.jpg
    6bfe51a4-389c-4330-8620-32db8146d191.jpg
    22,3 KB · Wyświetleń: 87
Czesc dziewczyny. Nie wiem czy moge tu umiescic takie zdjecie,ale czy taki sluz zabarwiony krwia jest ok ? Jestem w 6 tygodniu

Powiem tak, plamienia się zdarzają i nie muszą znaczyć nic złego, mogą też świadczyć o jakiś nieprawidłowościach, więc jesli masz mozliwość dzwoń do lekarza i idz na wizytę lub jedz na badanie do IP żeby się tym nie stresować dłużej niż musisz.
 
Dziewczyny co Wy pijecie oprócz wody oczywiście? Ja po posiłku jestem przyzwyczajona do czegoś ciepłego do picia. Kawę już prawie odstawiłam.
 
Dziewczyny co Wy pijecie oprócz wody oczywiście? Ja po posiłku jestem przyzwyczajona do czegoś ciepłego do picia. Kawę już prawie odstawiłam.
wodę (czasem gazowana), sok z pomidorów, napar z imbiru i cytryny i niestety coca colę 🙈 nie piłam jej nigdy a teraz to balsam dla mojego żołądka. Kawa i herbata nie wchodzą…
 
Dziewczyny co Wy pijecie oprócz wody oczywiście? Ja po posiłku jestem przyzwyczajona do czegoś ciepłego do picia. Kawę już prawie odstawiłam.
Z ciepłych napoi to czerwoną herbatę albo takie herbatki z liptona melisa i cytryną itp. Pije kawę max 2 dziennie więc ważne dla mnie jest aby reszta napoi była bez kofeiny/ teiny :)
 
Powiem tak, plamienia się zdarzają i nie muszą znaczyć nic złego, mogą też świadczyć o jakiś nieprawidłowościach, więc jesli masz mozliwość dzwoń do lekarza i idz na wizytę lub jedz na badanie do IP żeby się tym nie stresować dłużej niż musisz.
mialam usg w srode ze wzgledu na wczesniejsze brazowe plamienia . Niestety bylo widac tylko pecherzyk ciazowy. Wczoraj tak samo,pusty pecherzyk ,ktory urósł 2 mm od środy i mierzy 9 mm.
 
reklama
mialam usg w srode ze wzgledu na wczesniejsze brazowe plamienia . Niestety bylo widac tylko pecherzyk ciazowy. Wczoraj tak samo,pusty pecherzyk ,ktory urósł 2 mm od środy i mierzy 9 mm.
Skonsultowalabym to z lekarzem.
Co lekarze mowił, jakie są jego przewidywania ze 6 tydz i tylko pęcherzyk? Ja w 5 tyg nie miałam nic, zero null, ale u ciebie jest ten czas, w którym zarodek powinien sie pojawić zraz po tym ciałku żółtkowym?
Przynajmniej zadzwon do lekarza, weź teleporade.
 
Do góry