reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

Jesteśmy tu po to by było nam raźniej, wiec pamietajmy o sobie w dniu badania i okazujmy sobie wsparcie 🌸 Trzymamy kciuki za dobre wiadomości i piękne widoki 💌

@xdorotaa - wizyta 16.05
@Lillyworld - wizyta 16.05
@Kamilad - wizyta 16.05
@Moska1 - wizyta 16.05
@Magda07 - wizyta 16.05
@Madlein - wizyta 17.05
@Olga089 - wizyta 18.05
@Fifonka - wizyta 18.05
@duszyczka - wizyta 18.05
@Nuskalka - wizyta 18.05
@Tynka_toja - wizyta 19.05
@Czihori - wizyta 21.05
@Invicta - wizyta 24.05
@Jaktomarta - wizyta 26.05
@ZachwyconaA - wizyta 26.05 (NFZ)
@pietraczkaa - wizyta 26.05
@Madlein - wizyta 26.05
@Kapozi - wizyta 28.05 (II)
@Anastazja34 - wizyta 30.05
@stella33 - wizyta 30.05 i 1.06
@Moonstone - wizyta 30.05
@karolcia12689 - wizyta 31.05
@becia.25 - wizyta 3.06

PRENATALNE ☯️
@Madlein - 24.06
@stella33 28.06
 
reklama
Hej Dziewczyny :) Witam się z Wami, nieśmiało podglądałam Was od samego początku z nadzieją, że ja też się tu znajdę :).

Moje wyniki:
9.05. beta 87,70 - 25dc
11.05. beta 255, progesteron 28,10
13.05. beta 640

Wyniki wyglądają obiecująco i mam nadzieję, że tak pozostanie 😊.
Od środy jestem już na zwolnieniu z uwagi na moją historię. Za mną poronienie, ciąża obumarła i biochem - wszystko w ciągu ostatniego roku. Mam stwierdzoną trombofilie, dlatego jestem już obstawiona lekami wzdłuż i wszerz. Na kolejną wizytę idę w poniedziałek 16.05. :)
Dziś według apki 4+1.

Miło Was poznać! ❤️
 
Hej Dziewczyny :) Witam się z Wami, nieśmiało podglądałam Was od samego początku z nadzieją, że ja też się tu znajdę :).

Moje wyniki:
9.05. beta 87,70 - 25dc
11.05. beta 255, progesteron 28,10
13.05. beta 640

Wyniki wyglądają obiecująco i mam nadzieję, że tak pozostanie 😊.
Od środy jestem już na zwolnieniu z uwagi na moją historię. Za mną poronienie, ciąża obumarła i biochem - wszystko w ciągu ostatniego roku. Mam stwierdzoną trombofilie, dlatego jestem już obstawiona lekami wzdłuż i wszerz. Na kolejną wizytę idę w poniedziałek 16.05. :)
Dziś według apki 4+1.

Miło Was poznać! ❤️
Moja kreseczkowa friend :*
 
Chyba poczekam na wizytę u ginekologa, nie chcę się dodatkowo stresować i tak nie bardzo miałabym jak zbadać w poniedziałek, bo od rana czynności :)
Popieram nie badaj bety,, bedziesz sie tylko denerwować, porównywać i analizować. Czujesz się dobrze, czekaj do wizyty, ewentualnie przed zrob betę, będziesz wiedzieć ile powinnaś na usg zobaczyć.
 
Dziewczyny ja dzisiaj taki żółto-beżowy śluz na papierze, nawet wpadający trochę w roz. Wczoraj miałam cytologię tez robiona, czy po niej może zdarzyć się plamienie?
Trochę tez pobolewa mnie brzuch

Drżę na samą myśl bo dzisiaj według usg 5+6tc. Według om 6+3 :/ w poprzedniej ciąży jakoś w 6+2 zaczęłam krwawić, wszystko sue dobrze skończyło ale już się przejmuje ze nam powtórkę.. a dzisiaj wieczorem panieński bardzo bliskiej kolezanki, bawet nie będę miała kiedy odpoczywać :(
 
reklama
Dziewczyny ja dzisiaj taki żółto-beżowy śluz na papierze, nawet wpadający trochę w roz. Wczoraj miałam cytologię tez robiona, czy po niej może zdarzyć się plamienie?
Trochę tez pobolewa mnie brzuch

Drżę na samą myśl bo dzisiaj według usg 5+6tc. Według om 6+3 :/ w poprzedniej ciąży jakoś w 6+2 zaczęłam krwawić, wszystko sue dobrze skończyło ale już się przejmuje ze nam powtórkę.. a dzisiaj wieczorem panieński bardzo bliskiej kolezanki, bawet nie będę miała kiedy odpoczywać :(
Tak, mi po pierwszej cytologii kilka dni sobie plamilo a nje byłam w ciąży, wiec to się zdarza :)
 
Do góry