reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

reklama
Hej dziewczyny, zaktualizowalam listę badań, jeśli kogoś brakuje to przepraszam i proszę o reakcje, jesli dopiero chcecie się wpisać to cytujcie proszę post z lista 😊

Jak tam samopoczucie ? U mnie te leki działają wyśmienicie, wczoraj rano dopiero zaczęłam je brać po tym jak zwrocilam całe śniadanie i uznalam ze nie będę sie katować. Teraz w końcu czuje się znowu jak człowiek, mam apetyt i mogę normalnie funkcjonować 🤭 W Polsce są dostępne pod nazwa Xonvea wiec jakby ktoś szukał pomocy na uporczywe mdłości to polecam 👌🏼

@nuskulka dobrze ze już się wszystko wyklarowało 💛

Poruszę temat detektora tętna, co sądzicie ?
Miłego piątku i pięknego weekendu 🌼
Ja napewno będę mieć… w pierwszej ciąży miałam mobilne ktg i sama sobie robiłam od 32 tygodnia i całe szczęście bo dzięki temu mój synek żyje… spadało mu tętno już w 32 tygodniu jak za bardzo się przemeczalaM a później przy moich skurczach… gdyby nie te ktg było by ciężko bo nikt by na to uwagi nie zwrócił na tak wczesnym etapie a tak byłam pod kontrola i mogli szybko działać…
 
Hej dziewczyny, zaktualizowalam listę badań, jeśli kogoś brakuje to przepraszam i proszę o reakcje, jesli dopiero chcecie się wpisać to cytujcie proszę post z lista 😊

Jak tam samopoczucie ? U mnie te leki działają wyśmienicie, wczoraj rano dopiero zaczęłam je brać po tym jak zwrocilam całe śniadanie i uznalam ze nie będę sie katować. Teraz w końcu czuje się znowu jak człowiek, mam apetyt i mogę normalnie funkcjonować 🤭 W Polsce są dostępne pod nazwa Xonvea wiec jakby ktoś szukał pomocy na uporczywe mdłości to polecam 👌🏼

@nuskulka dobrze ze już się wszystko wyklarowało 💛

Poruszę temat detektora tętna, co sądzicie ?
Miłego piątku i pięknego weekendu 🌼
Ja wizyta 16.05
 
Ja napewno będę mieć… w pierwszej ciąży miałam mobilne ktg i sama sobie robiłam od 32 tygodnia i całe szczęście bo dzięki temu mój synek żyje… spadało mu tętno już w 32 tygodniu jak za bardzo się przemeczalaM a później przy moich skurczach… gdyby nie te ktg było by ciężko bo nikt by na to uwagi nie zwrócił na tak wczesnym etapie a tak byłam pod kontrola i mogli szybko działać…
Czy to ma wpływ na dziecko tez jeśli matka ma problem z sercem, ktore dość szybko bije nawet przy małym wysiłku?
 
reklama
Do góry