reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2023

Jest w 6 tygodniu... Apka którą ma najwyraźniej liczy jej tygodnie ciąży od zapłodnienia. My wszystkie podajemy od OM.
Odwrotnie😀
Martwić się można. Naprawdę rozumiem. Jesteśmy w ciąży. Martwimy się, że cycki nie bolą, albo odwrotnie, że bolą za bardzo, albo innymi glupotami. Ale kwestię tej bety wczoraj wyjaśnilismy, a dziś zaś to samo. Potem ktoś właśnie czyta, sugeruje się i sam zaczyna się martwić swoimi wynikami.
Natomiast za wsparcie uważam nieraz wskazanie błędu, a nie tylko ojojanie.
Ale.. zgadzam sie, nieważne.
 
reklama
A robiłaś betę, jaką miałaś w 4+ tygodniu, bo jesz

Mam od OM 8 kwietnia! Jutro 5+0 tc więc dopiero jutro się zacznie 6 tydzień. Nieważne....
No skoro zacznie się jutro 6 tydzien (5+0) to beta sie zgadza. Wiec gdzie szukasz problemu? Sorki, ale naprawde nie ma sensu analizowania bety.
Ja zrobilam bardzo szybko bete, bo 2 dni przed terminem i wyniosła (19,10). Ale to nie ma znaczenia, każda z nas bedzie miala inna wartosc bety. Naprawdę wez gleboki oddech i wydech i teraz czekaj na badanie u lekarza, nie rób już tej bety bo tylko nie potrzebnie sie denerwujesz.
 
Witam wszystkie styczniowe mamusie 2023 🙂
Nieśmiało dołączam.🙂
Dokładnie tydzień temu dowiedziałam się o ciąży, 2 kreski na teście wykonanym 3 dni po terminie spodziewanej miesiączki. Kolejnego dnia rano pobiegłam na betę, 05.05 wynik 81,2, cztery dni później dla pewności powtórzyłam badanie na betę 09.05 wynik 603.0. Według kalkulatora, który liczy tygodnie od dnia ostatniej miesiączki wychodzi, że dziś już początek 6 tygodnia, jednak u mnie cykle 31 dniowe i z moich obserwacji wychodzi, że owulację w tym miesiącu miałam dość późno bo dopiero 20 dnia cyklu, więc wychodzi początek 4 tygodnia licząc od dnia owu.
Pierwsza wizyta u ginekologa dopiero za ponad tydzień, więc czekam spokojnie by już na 100% się potwierdziła ta wspaniała wiadomość. 🙂
Proszę, trzymajcie kciuki żeby wszystko przebiegało pomyślnie🙂 Ja za was również mocno trzymam kciuki🙂
 
No skoro zacznie się jutro 6 tydzien (5+0) to beta sie zgadza. Wiec gdzie szukasz problemu? Sorki, ale naprawde nie ma sensu analizowania bety.
Ja zrobilam bardzo szybko bete, bo 2 dni przed terminem i wyniosła (19,10). Ale to nie ma znaczenia, każda z nas bedzie miala inna wartosc bety. Naprawdę wez gleboki oddech i wydech i teraz czekaj na badanie u lekarza, nie rób już tej bety bo tylko nie potrzebnie sie denerwujesz.
Może faktycznie macie rację, jestem też na inne grupie, tam dziewczyna z terminem jak mój robiła w ten sam dzień i miała 290. To mega różnica. Naczytałam się jeszcze niepotrzebnie głupot w Google. Chyba za dużo czytam tych for. Mówiły też, że to może być zaśniad. Naprawdę się martwiłam, nie pisałam tego żeby kogoś straszyć. Teraz piszę to i ryczę, hormony chyba też ro ia swoje🤦‍♀️

Chyba starczy już czytania tych for. Życzę Wam wszystkim donoszonych ciąż, zdrowych dzieciaczków 😗
 
Powiem Wam dziewczyny, że nie ma się co denerwować czy za dużo czytać, najlepiej poczekać do tej pierwszej wizyty u lekarza. No chyba że występują jakieś plamienia to wtedy IP.

Ja np bardzo się cieszę że już w niedzielę przylatuje na urlop do Polski akurat w terminie pierwszych badań, bo to jak prowadzi się ciążę w Irlandii jest masakrą. Pierwsza wizytę w Irl mam wyznaczona na 12+4, bo przed upływem 1 trymestru w ogóle nie uznaje się ciąży 😮.

Trzymam kciuki za wszystkie wizyty i gratuluję pierwszym bliźniakom na grupie :)
 
Może faktycznie macie rację, jestem też na inne grupie, tam dziewczyna z terminem jak mój robiła w ten sam dzień i miała 290. To mega różnica. Naczytałam się jeszcze niepotrzebnie głupot w Google. Chyba za dużo czytam tych for. Mówiły też, że to może być zaśniad. Naprawdę się martwiłam, nie pisałam tego żeby kogoś straszyć. Teraz piszę to i ryczę, hormony chyba też ro ia swoje🤦‍♀️

Chyba starczy już czytania tych for. Życzę Wam wszystkim donoszonych ciąż, zdrowych dzieciaczków 😗
Oj wystarczy czytania, zobaczysz ze bedzie dobrze! Tamta mogla miec pdoobny termin, ale juz zagnieżdżenie mogla miec innego dnia niz Ty i stąd moze byc wyzsza/ nizsza beta u jednej z was. Czekaj na wizytę i szybciutko się nam chwal !! 😊
 
reklama
U mnie z tygodniem ciąży tez zwariowałam bo nie wiedziałam kompletnie jak… ale zrobiłam z wasza podpowiedzią… gdyż owulacja była u mnie w 32 dniu cyklu przy cyklach 37 dniowych… i zrobiłam tak jak mówiliście żeby obliczyć termin porodu od dary zapłodnienia wiec mam 4+2 dzisiaj 😊 do lekarza pod koniec miesiąca idę dopiero bo wcześniej nie ma co 😊 zobaczymy jaki przyrost bety dzisiaj
 
Do góry