reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2023

U mnie z tygodniem ciąży tez zwariowałam bo nie wiedziałam kompletnie jak… ale zrobiłam z wasza podpowiedzią… gdyż owulacja była u mnie w 32 dniu cyklu przy cyklach 37 dniowych… i zrobiłam tak jak mówiliście żeby obliczyć termin porodu od dary zapłodnienia wiec mam 4+2 dzisiaj 😊 do lekarza pod koniec miesiąca idę dopiero bo wcześniej nie ma co 😊 zobaczymy jaki przyrost bety dzisiaj
Faza lutealna jest stala i ma 12-16 dni. Najczęściej 14. Zdarzały Ci sie cykle 46 dniowe (32+14)? Bo jeżeli miałaś regularne to do przeanalizowania jest czy owulacji nie było czasem ok 23 dnia (37-14)😊
 
reklama
Faza lutealna jest stala i ma 12-16 dni. Najczęściej 14. Zdarzały Ci sie cykle 46 dniowe (32+14)? Bo jeżeli miałaś regularne to do przeanalizowania jest czy owulacji nie było czasem ok 23 dnia (37-14)😊
U mnie to ciężka sprawa ponieważ mam pcos… ogólnie poprzednia ciąże musiałam mieć na stymulacji bo owulacji nie mialam w ogóle nawet po lekach było ciężko żebym ja miała… teraz zaznaczyłam w kalendarzu i nie mogłam mieć wcześniej owulacji bo i nie kochałam się z mężem (wyjazdy itp) wcześniej wiec wiem ze z 26 kwietnia musi być… moje cykle to totalnie nieregularne… a w sumie to 3 cykl po poprzedniej ciąży (na pokładzie 14 miesięczny syn)
 
Przywitam się powolutku. Trzecia ciąża niespodzianka. Jak obliczyć termin? OM była 8.04 ale owulacja zamiast w 15dc to w 22 dc. czyli 7 dni później. Cykle mam regularne 28, ale w tym miesiącu miałam bardzo duże stresy i przeżycia, stąd zaburzenia w cyklu. I nie wiem jak wyliczyć termin właściwy?
 
U mnie to ciężka sprawa ponieważ mam pcos… ogólnie poprzednia ciąże musiałam mieć na stymulacji bo owulacji nie mialam w ogóle nawet po lekach było ciężko żebym ja miała… teraz zaznaczyłam w kalendarzu i nie mogłam mieć wcześniej owulacji bo i nie kochałam się z mężem (wyjazdy itp) wcześniej wiec wiem ze z 26 kwietnia musi być… moje cykle to totalnie nieregularne… a w sumie to 3 cykl po poprzedniej ciąży (na pokładzie 14 miesięczny syn)
spoko, też mam PCOS, i zdarzała mi się owulacja nawet 60 dnia cyklu
 
Przywitam się powolutku. Trzecia ciąża niespodzianka. Jak obliczyć termin? OM była 8.04 ale owulacja zamiast w 15dc to w 22 dc. czyli 7 dni później. Cykle mam regularne 28, ale w tym miesiącu miałam bardzo duże stresy i przeżycia, stąd zaburzenia w cyklu. I nie wiem jak wyliczyć termin właściwy?
Link do: Kalkulator Terminu Porodu | Pampers PL tu masz do wyboru wybranie albo daty ostatniej miesiączki albo zapłodnienia (owulacji). Ostatnia miesiączka się sprawdza tylko jak masz cykl 28 dniowy i owulacje 14 dnia.
 
Cześć dziewczyny, trzymam kciuki za bety z dzis. Ja właśnie po oddaniu krwi, babeczki w przychodni zakazały mi juz wracać bo nie ma się juz gdzie wkuwać 😆😏.
Black_angel kiedy masz następna wizytę? Spadek wprawdzie nie jesy duzy, beta tez rosnie jeśli dobrze odczytuje. Nie te książkowe 66% No ale. Może wizyta cos więcej powie? 😔😔😔
 
Cześć dziewczyny, trzymam kciuki za bety z dzis. Ja właśnie po oddaniu krwi, babeczki w przychodni zakazały mi juz wracać bo nie ma się juz gdzie wkuwać 😆😏.
Black_angel kiedy masz następna wizytę? Spadek wprawdzie nie jesy duzy, beta tez rosnie jeśli dobrze odczytuje. Nie te książkowe 66% No ale. Może wizyta cos więcej powie? 😔😔😔
17.05 mam wizytę dzis betę na zlecenie lekarza.
 
reklama
Do góry