reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

@becia.25 ja bym poczekała do wieczora skoro już i tak masz wizytę, krew nie jest świeża i nie leci mocno. Chyba, że doszedł by ból i świeża krew to do szpitala. Też uważam, że skoro nie bardzo ufasz lekarzowi to warto zastanowić się nad zmianą lekarza. Ja mojemu ufam w pełni i nie zmieni na żadnego innego.

Dziewczyny może warto założyć wątek prywatny? Jest nas już sporo, każdy kto tu wejdzie może przeczytać nasze wpisy...
 
reklama
@becia.25 mojego zdania to Ty chyba nie chcesz znać. Ale pomijając złośliwości doprawdy nie wiem na co jeszcze czekasz. Ja bym już dawno była w szpitalu. Ba ja bym z wesela się ewakuowała i podjechała na szpital. Ale ja to panikarą pod względem plamień jestem. Powodzenia
 
Za prywatnym jestem jak najbardziej za, bo potem czytając inne wątki mozna się natknąć na inne użytkowniczki, którym u nas się nie podoba atmosfera. Zamiast zajac się swoim wątkiem:)
Prywata do wstawiania zdjęć i rozmow wręcz wskazana. Myślę, że czesc z Was wie co mam na myśli😂👌
Serio? Komuś chce się czytać nasz wątek i komentować na innych? 😬🧐
@becia.25 mojego zdania to Ty chyba nie chcesz znać. Ale pomijając złośliwości doprawdy nie wiem na co jeszcze czekasz. Ja bym już dawno była w szpitalu. Ba ja bym z wesela się ewakuowała i podjechała na szpital. Ale ja to panikarą pod względem plamień jestem. Powodzenia
Rozumiem, ja znowu jestem z tych co starają się nie popadać od razu w panikę. No i mam małe dziecko jeśli by mnie musieli zostawić w szpitalu to nie ma kto z nim nzostać wiec mąż by musiał kombinowac żeby ogarnąć jakoś urlop czy coś dlatego wole żeby najpierw to zobaczył lekarz prywatny.
Moja 1 ginka ck prowadziłam 1 ciąże robiła wszystko abym tylko do szpitala nie trafiła bo mówiła ze szpital złe wpływa na psychikę kobiet i leoiej leżeć w domu. Ta ginekolog z kolei ciagle próbuje mnie do niego wsadzić mam wrażenie. 🙄
 
Hej dziewvzyny, przyznam ze u mnie sredni czas i nie jestem kilka stron wstecz z waszymi wpisami m, postaram się nadrobić później.

Słuchajcie, w sobotę poszło mi troszeczke krwi kiedy byliśmy ba weselu. Było to na samym początku, jeszcze przed pierwszym daniem, nawet nie zdążyliśmy z raz zatańczyć wiec już do końca siedziałam grzecznie, trochę stałam ale generalnie żadnego plamienia więcej w sobotę nie było. W niedziele było już okej, przynajmniej tak myślałam a o 15 przed samymi poprawinami znowu brązowe plamienie i trochę jakby krew ale taka ciemna, małe ilości. To było jeden raz i więcej znowu się nie powtórzyło.
Dzisiaj za to wstałam i od rana przy podcieraniu jest trochę lekko brązowego śluzu. Nie za każdym razem ale no jest. Napisałam do mojej prowadzącej a ona yylko żeby jechać do szpitala. 🙄 mam umówiona wizytę na 19, do ginekolog która robiła mi cesarskie cięcie. Myślałam żeby najpierw pójść do niej a dopiero później ewentualnie kierować się na szpital.
Czy możecie napisać jakie jsst Wasze zdanie?

Moja ginka kazała mi brać tylko 2x2 luteinę podjezykowo po ostatnim plamieniu i jakoś tez mi nie daje to spokoju bo w 1 ciąży jak już plamilam to brałam 3x1 duphaston i 2x1 luteinę dopochwowo… może tym razem dawka jest za mała? :/
Hej ja mam brudzenie od ponad dwóch tygodni .W czwartek byłam na usg a w piątek znowu się zaczęło dzwoniłam do swojego lekarza powiedział że jak będzie lecieć krew jak z palca to wtedy szpital a póki co leżeć w domu .
 
reklama
Za prywatnym jestem jak najbardziej za, bo potem czytając inne wątki mozna się natknąć na inne użytkowniczki, którym u nas się nie podoba atmosfera. Zamiast zajac się swoim wątkiem:)
Prywata do wstawiania zdjęć i rozmow wręcz wskazana. Myślę, że czesc z Was wie co mam na myśli😂👌
no to proponuję zacząć powoli tworzyć listę dziewczyn na prywatny wątek bo to też trochę trwa:

@Fifonka
@Lillyworld
@Anis28
@Czihori
@natinatkanati
@becia.25
@xdorotaa
@Madlein
@KB02
@Magsie
@Natalia...
@Tenni
@duszyczka
@Monmaj
@Moonstone
@Katigger
@agulla84
@stella33
@Alexisima
@Kinga_89
@Kamilad
@Edytak166
@Totylkokasia
@Invicta
@Kapozi
@olguuu
@Serduszkowa1988
@Olga089
@Ada199079
@majal87
@Caroline24
@Jaktomarta
@Marcepanka096
@Blueberry94
@Tynka_toja
@Jula19
@Moska1
@Niecierpliwa233
@Monusia
@Monmaj
@Ermengerda
@Elmirka91


Kolejność oczywiście przypadkowa, użytkowniczki wypisałam z powiadomień i z wpisów z ostatnich dwóch dni.
Kogo nie wypisałam (albo jeżeli kogoś wpisałam niepotrzebnie)- proszę o zacytowanie tej wiadomości i informację.
 
Ostatnia edycja:
Do góry