reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

no to proponuję zacząć powoli tworzyć listę dziewczyn na prywatny wątek bo to też trochę trwa:

@Fifonka
@Lillyworld
@Anis28
@Czihori
@natinatkanati
@becia.25
@xdorotaa
@Madlein
@KB02
@Magsie
@Natalia...
@Tenni
@duszyczka
@Monmaj
@Moonstone
@Katigger
@agulla84
@stella33
@Alexisima
@Kinga_89
@Kamilad
@Edytak166
@Totylkokasia
@Invicta

Kolejność oczywiście przypadkowa, użytkowniczki wypisałam z powiadomień i z wpisów z ostatnich dwóch dni.
Kogo nie wypisałam (albo jeżeli kogoś wpisałam niepotrzebnie)- proszę o zacytowanie tej wiadomości i informację.
Proszę o dopisanie
 
reklama
no to proponuję zacząć powoli tworzyć listę dziewczyn na prywatny wątek bo to też trochę trwa:

@Fifonka
@Lillyworld
@Anis28
@Czihori
@natinatkanati
@becia.25
@xdorotaa
@Madlein
@KB02
@Magsie
@Natalia...
@Tenni
@duszyczka
@Monmaj
@Moonstone
@Katigger
@agulla84
@stella33
@Alexisima
@Kinga_89
@Kamilad
@Edytak166
@Totylkokasia
@Invicta

Kolejność oczywiście przypadkowa, użytkowniczki wypisałam z powiadomień i z wpisów z ostatnich dwóch dni.
Kogo nie wypisałam (albo jeżeli kogoś wpisałam niepotrzebnie)- proszę o zacytowanie tej wiadomości i informację.

Zgłaszam się. 🙂
 
Dziewczyny, a w którym tygodniu Wy zauważyłyście zaokrąglony brzuszek ? 🥰
Teraz jakoś mi wyszedł 😅 a dzisiaj mam 10+5 :)
Hej ja mam brudzenie od ponad dwóch tygodni .W czwartek byłam na usg a w piątek znowu się zaczęło dzwoniłam do swojego lekarza powiedział że jak będzie lecieć krew jak z palca to wtedy szpital a póki co leżeć w domu .
dziękuje za tą wiadomość! A bierzesz leki? Znasz przyczynę brudzenie?
 
Serio? Komuś chce się czytać nasz wątek i komentować na innych? 😬🧐

Rozumiem, ja znowu jestem z tych co starają się nie popadać od razu w panikę. No i mam małe dziecko jeśli by mnie musieli zostawić w szpitalu to nie ma kto z nim nzostać wiec mąż by musiał kombinowac żeby ogarnąć jakoś urlop czy coś dlatego wole żeby najpierw to zobaczył lekarz prywatny.
Moja 1 ginka ck prowadziłam 1 ciąże robiła wszystko abym tylko do szpitala nie trafiła bo mówiła ze szpital złe wpływa na psychikę kobiet i leoiej leżeć w domu. Ta ginekolog z kolei ciagle próbuje mnie do niego wsadzić mam wrażenie. 🙄
Niestety sa i tacy co czytaja i komentują,nie licząc się z tym ze te osoby mogą to zobaczyć i zwyczajnie zeobic im się przykro 🤷‍♀️. No ale to mało istotne juz.

Nie miałaś krwiaka? Dobrze pamiętam,że źródło plamien,krwawien jest nieznane?
Dzisiaj na wieczór masz wizytę? Jeśli tak, to faktycznie lepiej juz te parę godzin przeczekać i przede wszystkim się nie denerwować (wiem łatwo się mówi)😏. Może faktycznie zeiekszone dawki proga by to powstrzymały
 
Niczym księżna Kate jesteś 😉 podobno ona miała takie okropne mdłości i wymioty.
Wszystko będzie dobrze, najważniejsze żebyś się nawadniała, a nic maluszkowi nie będzie.

Mi w sumie też nudności jakby przeszły, ale teraz mam nieziemski głód i średnio co godzinę gębą mlaskam. Czy to owoc czy warzywo, ale cały czas coś 🙄 Z objawów to tylko piersi takie mega pełne mi się zrobiły.
W sumie zaraz koniec pierwszego trymestru, więc może już teraz będzie tylko kolorowo 🤪
Hehe, imię też się zgadza 😆.
Już sie troszkę lepiej czuję, właśnie miałam robione USG I wszystko jest ok, a dzidziol ma 2,17 cm ❤️

Dzisiaj chyba mnie jeszcze nie wypuszczą, pewnie jutro jakoś:)
 
no to proponuję zacząć powoli tworzyć listę dziewczyn na prywatny wątek bo to też trochę trwa:

@Fifonka
@Lillyworld
@Anis28
@Czihori
@natinatkanati
@becia.25
@xdorotaa
@Madlein
@KB02
@Magsie
@Natalia...
@Tenni
@duszyczka
@Monmaj
@Moonstone
@Katigger
@agulla84
@stella33
@Alexisima
@Kinga_89
@Kamilad
@Edytak166
@Totylkokasia
@Invicta

Kolejność oczywiście przypadkowa, użytkowniczki wypisałam z powiadomień i z wpisów z ostatnich dwóch dni.
Kogo nie wypisałam (albo jeżeli kogoś wpisałam niepotrzebnie)- proszę o zacytowanie tej wiadomości i informację.
Proszę o dopisanie 😀
 
Niestety sa i tacy co czytaja i komentują,nie licząc się z tym ze te osoby mogą to zobaczyć i zwyczajnie zeobic im się przykro 🤷‍♀️. No ale to mało istotne juz.

Nie miałaś krwiaka? Dobrze pamiętam,że źródło plamien,krwawien jest nieznane?
Dzisiaj na wieczór masz wizytę? Jeśli tak, to faktycznie lepiej juz te parę godzin przeczekać i przede wszystkim się nie denerwować (wiem łatwo się mówi)😏. Może faktycznie zeiekszone dawki proga by to powstrzymały
Tak dobrze pamiętasz, idę ogólnie do innej ginekolog wiec może ona jednak znajdzie przyczynę plamienia.
Ja o dziwo jestem spokojna tylko strasznie mi przykro ze moj organizm ponownie złe reaguje na ciąże. 🥺 mimo wszystko wierze ze będzie dobdze 🥺
 
reklama
Tak dobrze pamiętasz, idę ogólnie do innej ginekolog wiec może ona jednak znajdzie przyczynę plamienia.
Ja o dziwo jestem spokojna tylko strasznie mi przykro ze moj organizm ponownie złe reaguje na ciąże. 🥺 mimo wszystko wierze ze będzie dobdze 🥺
Musi być dobrze! Trzymam mocno kciuki ❤️ I dawaj koniecznie znać po wizycie ✊✊
 
Do góry