reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

A ja znowu się nie odzywam, bo wczoraj kolejny raz wylądowałam w szpitalu 🥴🤮🤮. Te wymioty mnie po prostu wykończą... boję się, że teraz już tak będzie co tydzień.... w tygodniu w domu, weekend w szpitalu 🤦‍♀️. Mało jem, mało piję, no oszaleć można... boję się o dzidziusia, czy wszystko będzie ok 🥺
 
reklama
A ja znowu się nie odzywam, bo wczoraj kolejny raz wylądowałam w szpitalu 🥴🤮🤮. Te wymioty mnie po prostu wykończą... boję się, że teraz już tak będzie co tydzień.... w tygodniu w domu, weekend w szpitalu 🤦‍♀️. Mało jem, mało piję, no oszaleć można... boję się o dzidziusia, czy wszystko będzie ok 🥺
A w szpitalu nic nie poradzili co by można było jakos minimalnie chociaz wspomóc organizm albo zaprzestać częstotliwości wymiotów?
Masakra, bardzo Ci współczuję 🥺😩
 
A ja znowu się nie odzywam, bo wczoraj kolejny raz wylądowałam w szpitalu 🥴🤮🤮. Te wymioty mnie po prostu wykończą... boję się, że teraz już tak będzie co tydzień.... w tygodniu w domu, weekend w szpitalu 🤦‍♀️. Mało jem, mało piję, no oszaleć można... boję się o dzidziusia, czy wszystko będzie ok 🥺
Jeżeli to Cię pocieszy to moja koleżanka też strasznie wymiotowała. W szpitalu wylądowała z 10 razy przez całą ciążę. Dziecko urodziło się zrtowe i teraz jest praktycznie bezobsługowe. Śmiejemy się że rekompensuje mamusi trudy ciąży ;)
 
Wiecie co, ja też zaczęłam panikować.
Jak już wcześniej pisałam mam spore przesunięcie między OM a USG.
Według OM jestem w 14 tc a według USG 12tc. Za mną 3 wyzyty co 2 tygodnie:
Pierwsza w 5 tc według USG i był pęcherzyk z ciałkiem żółtym, w 7tc był zarodek z akcją serca i wielkość zarodka odpowiadala 7 tc. Na ostatniej wizycie 9tc i 2,5 cm zarodek.
To chyba dobrze wróży, prawda?


Najbardziej boję się że na prenatalnych dowiem się najgorszego... A nie mam wcześniej wizyty, dopiero 22.06.
Ja mam 9 dni pomiędzy OM a usg, z tym że mam nieregularny okres, choć w 2 ostatnich miesiącach równo co 31 dni, ale w tym miesiącu lekarz też zmienił mi dawkę eutyroxu dołączając novotyral po którym myślałam że zejdę (albo za duża dawka, albo działanie novotyralu), a też przed okresem zaczęłam biegać i trochę zdrowiej się odżywiać co myślę że mogło wpłynąć na taką różnicę. Byłam na dwóch usg z 2 tyg odstępem i wszystko jest ok, a po pierwszej obawiałam się pustego jaja ;)
Nie ma co się tak martwić na zapas, bo to nie sprzyja pewnie maluchowi. Ja po tych dwóch wizytach i tym stresie, zaczęłam się cieszyć że jest jak jest, a co ma być to będzie, co by mały stresu nie jadł :)
 
A ogólnie właśnie się zorientowałam że od dobrych paru dni nie bolą mnie już piersi, ale w poprzednich chyba też na koniec 1 trymestru ból cycuchow przechodził, jak u Was z objawami?
Mnie od początku tej ciąży nie bolą 🙈 śmieje się ze nie ma co bolec bo synek wyssał wszytsko co mógł zostały same sutki 🤣🤣🤣🤣🤣
 
reklama
Do góry