reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

Łączę się w bólu bo wiem co teraz czujesz bo sama przechodzę przez to samo 😭 właśnie pakuję torbę do szpitala jutro czeka mnie zabieg 😞
Szczerze współczuję. Wszystko się ułoży choć dziś na to nie wygląda. Podejrzewam, że zabieg będziesz miała dopiero po 3 dniach, ja tak miałam. Chyba, że w innych szpitalach jest inaczej. Trzymaj się i pamiętaj, że będzie dobrze. Trzymam kciuki i ściskam
 
reklama
Szczerze współczuję. Wszystko się ułoży choć dziś na to nie wygląda. Podejrzewam, że zabieg będziesz miała dopiero po 3 dniach, ja tak miałam. Chyba, że w innych szpitalach jest inaczej. Trzymaj się i pamiętaj, że będzie dobrze. Trzymam kciuki i ściskam
Dziękuję. Musi się ułożyć bo mam dla kogo żyć. Mam córkę i dla niej staram się być silna (płaczę tylko gdy jej nie ma w pobliżu). Muszę już pogodzić się z tym że więcej mamą nie zostanę bo u mnie niestety nie jest to takie proste. Wizytę miałam w sobotę wtedy lekarz stwierdził że serduszko przestało bić trzy dni wcześniej. Dał skierowanie i kazał w poniedziałek zgłosić się do szpitala. Trzy lata temu też szpital kilka dni po wizycie. Wtedy weszlam i wyszłam tego samego dnia ze szpitala. Mam nadzieję że tym razem też tak będzie chociaż lekarz nic nie obiecywał.
 
Dziękuję. Musi się ułożyć bo mam dla kogo żyć. Mam córkę i dla niej staram się być silna (płaczę tylko gdy jej nie ma w pobliżu). Muszę już pogodzić się z tym że więcej mamą nie zostanę bo u mnie niestety nie jest to takie proste. Wizytę miałam w sobotę wtedy lekarz stwierdził że serduszko przestało bić trzy dni wcześniej. Dał skierowanie i kazał w poniedziałek zgłosić się do szpitala. Trzy lata temu też szpital kilka dni po wizycie. Wtedy weszlam i wyszłam tego samego dnia ze szpitala. Mam nadzieję że tym razem też tak będzie chociaż lekarz nic nie obiecywał.
Dobrze, że masz córkę. Choć strata i tak boli. Ułoży się tylko trzeba czasu.
Ja w lutym miałam najpierw 2 razy podane tabletki poronne, dwa dni z rzędu i dopiero 3 dnia zabieg. Być może u Ciebie będzie inaczej.
Będzie lepiej. Nie teraz ale będzie
 
Niestety z grupą muszę się pożegnać.Dziękuję za wsparcie i pomoc. Wszystkie wskazówki, którymi się wymieniacie są bardzo cenne i ważne.W 4t5d mój pęcherzyk był pusty. W 7 fasoleczka była widoczna...Jednak nie wykryto czynności serduszka.Ciąża obumarła. Życzę wszystkim zdrowia i trzymam mocno kciuki za każdą z Was!
Przykro mi bardzo 🥺
 
Jest ciężko...Mam sporo emocji...ale wierzę,że i do mnie uśmiechnie się szczęście...dziękuję...Mam pytanko odnośnie cyklu...pewnie to indywidualna sprawa, ale czy po poronieniu miałaś normalnie miesiączkę po 28 dniach?
Ja po poronieniu czekałam prawie dwa cykle na pierwszą miesiączkę. Mimo, że oczyściłam się sama. Później organizm długo dochodził do normy. Aczkolwiek są kobiety, u których cykl po poronieniu jest zupełnie normalny.
Matko co za ponura statystyka, sporo z nas musiało już odejść z tego wątku... 😢 Jestem w szoku, jak byłam na wrześniowym wątku 12lat temu, to praktycznie wszystkie wytrwałyśmy do końca.
 
Cześć dziewczyny!💓

To moja pierwsza ciąża, 7 tydzień, mam 34 lata, mieszkam zagranicą i jestem przerażona!🙈 Na 1 wizycie byłam prawie 2 tyg temu, lekarz tylko zrobił usg, potwierdził ciążę i kazał przyjść za 2 tyg (idę dzisiaj). Mam nadzieję, że da mi jakieś skierowania na badania, bo czytam, że Wy wszystkie już pobadane, a ja nic..😬

Oliwia
 
Cześć dziewczyny!💓

To moja pierwsza ciąża, 7 tydzień, mam 34 lata, mieszkam zagranicą i jestem przerażona!🙈 Na 1 wizycie byłam prawie 2 tyg temu, lekarz tylko zrobił usg, potwierdził ciążę i kazał przyjść za 2 tyg (idę dzisiaj). Mam nadzieję, że da mi jakieś skierowania na badania, bo czytam, że Wy wszystkie już pobadane, a ja nic..😬

Oliwia
Spokojnie, bo większość badań trzeba zrobić przed 10 TC, więc akurat.
 
Boziu co się dzieje, jakqs fala.. duzo siły dziewczyny po stracie.. jeszcze będzie pięknie 😔🥺. Bol minie, skupcie się teraz na sobie i Waszym zdrowiu, a za niedługo będziemy czytać o Was na nowym mamusiowym wątku,jestem pewna.

Powodzenia na wizytach dzisiejszych.
Ja za niedługo jqde sprawdzić co z krwiakiem.
Miłego dnia Wszystkim, juz funkcjonującym jak i śpiochom
 
reklama
Za mną koszmarna noc. Tak mnie bolało podbrzusze już od wieczora. Do tego po luteinie która mam pod język dostalam od razu mdłości i tak kręciłam się z boku na bok 🙄 rano tak jak moj roczniak śpi do 8 to dzisiaj zrobił pobudkę 6:30. A w nocy dwa razy pobudka na butelkę. Jakaś jestem dzisiaj drętwa z rana, chociaż wiecie o dziwo w środę kiedy dostalam plamienia skończyły się moje problemy ze skrajnym zmęczeniem. Mam nadzieje ze to już nie wróci 😐
 
Do góry