reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

Dziewczyny a wszystkie sprawdzalyscie cytomegalie?
Czy któraś
Z Was która ma malutkie dziecko nie ma może przeciwciał ?
 
reklama
Kurcze, a mi nie zlecili badania na cytomegalie i toxoplazmoze. Wiem, że w ciąży z synem robiłam, ale kompletnie nie pamiętam wyników. Któreś chyba wskazywało na to, że przechorowałam, ale bez wyników przed nosem to jak wróżenie z kart.
 
Ja na cytomelagie czekałam 1 dzień, więc bardzo szybko były wyniki. Na szczęście mam przeciwciała na cytomelagie, toxoplazmoze i różyczkę więc najlepsza z możliwych opcji.
Co do wakacji mamy rezerwację w sierpniu nad polskim morzem. Jeśli będę się dobrze czuła to nie widzę przeszkód żebyśmy jechali.
 
Ja na cytomelagie czekałam 1 dzień, więc bardzo szybko były wyniki. Na szczęście mam przeciwciała na cytomelagie, toxoplazmoze i różyczkę więc najlepsza z możliwych opcji.
Co do wakacji mamy rezerwację w sierpniu nad polskim morzem. Jeśli będę się dobrze czuła to nie widzę przeszkód żebyśmy jechali.
to faktycznie szybko. Tam, gdzie robiłam badania na wyniki czeka się właśnie 6-10 dni 😔 myślałam, że to reguła. Skąd jesteś?
 
reklama
Niestety z grupą muszę się pożegnać.Dziękuję za wsparcie i pomoc. Wszystkie wskazówki, którymi się wymieniacie są bardzo cenne i ważne.W 4t5d mój pęcherzyk był pusty. W 7 fasoleczka była widoczna...Jednak nie wykryto czynności serduszka.Ciąża obumarła. Życzę wszystkim zdrowia i trzymam mocno kciuki za każdą z Was!
 
Do góry