reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

Ja sprzątam normalnie, tylko robię często przerwy. Raz dlatego, że mąż jest od rana do wieczora w pracy, a dwa jakbym nic nie robiła, to bym za dużo myślała. W poprzedniej ciąży od 26tc musiałam się oszczędzać, bo szyjka się zaczęła skracać, więc chce być aktywna tak długo jak będę mogła.
Ja tak samo tobie częste przerwy,a jak się czymś zajmę to także tyle nie myślę.
 
reklama
A ja dzisiaj 8+5. Zmęczenie mnie pokonuje i pobolewają mnie pachwiny co tez obserwowałam w 1 ciąży więc się nie martwię.
Ja wizytę mam w piątek, jutro lecę na te wszystkie badania, mam nadzieje ze szybko dostanę wyniki.
Tak szybko mi czas leci ze szok. Dopiero byłam na 1 wizycie a tu już kolejna. Już zaraz 9 tydzień będzie skończony, no szok 😅😅
Powiem Wam dziewczyny ze w 1 ciąży strasznie mi się dluzylo. Żyłam od wizyty od wizyty u gina. Czasami biegałam do mojej doktor raz na 2 tyg bo coś mnie niepokoiło. Teraz w porównaniu do tamtej coazy to jestem oaza spokoju 😅
Ja dzisiaj 8+5 😉 I wczoraj też dość mocno bolało mnie podbrzusze późnym wieczorem, ale zauważyłam że to chyba zrosty po CC. Jak źle zepnę mięśnie przy przewracaniu się z jednego boku na drugi to jest taki ciągnący ból.

W poniedziałek mam wizytę u swojej ginki. Wreszcie wróciła, mam nadzieję że powie mi coś w temacie tego mięśniaka. Dzisiaj pobierali mi krew, nie wiem czy nie za wcześnie na te wszystkie badania 🤔 I mimo, że biorę heparynę to i tak rano krew jest bardzo gęsta i nie chce lecieć. Czyżby trzeba było zwiększyć dawkę? Nie wiem czy mam o tym wspomnieć gince?
 
Ja dzisiaj 8+5 😉 I wczoraj też dość mocno bolało mnie podbrzusze późnym wieczorem, ale zauważyłam że to chyba zrosty po CC. Jak źle zepnę mięśnie przy przewracaniu się z jednego boku na drugi to jest taki ciągnący ból.

W poniedziałek mam wizytę u swojej ginki. Wreszcie wróciła, mam nadzieję że powie mi coś w temacie tego mięśniaka. Dzisiaj pobierali mi krew, nie wiem czy nie za wcześnie na te wszystkie badania 🤔 I mimo, że biorę heparynę to i tak rano krew jest bardzo gęsta i nie chce lecieć. Czyżby trzeba było zwiększyć dawkę? Nie wiem czy mam o tym wspomnieć gince?
A robiłaś aktywność Anty Xa? Bo niby to jest badanie którym sprawdzasz czy jest odpowiednia dawka heparyny. Ja cały czas nie mogę się zebrać na to badanie bo jest jakieś ciężko dostępne u mnie i tylko wybrane placówki mają. No i trzeba je zrobić do 4h po zrobieniu zastrzyku, a ja zastrzyk robię o 20 i nie wiem jak ten problem rozwiązać. Chyba będę musiała raz zrobić o 15 w pracy i pojechać od razu na pobranie bo do wizyty u hematologa za miesiąc muszę mieć wynik.
 
To wizytę mamy razem 😊 ja o 11, a Ty?
Ja o 15:45 i jakoś boje się ze moja ginka na ostatnia chwile odwoła wizytę, jakoś mnie to ciagle niepokoi 😅
Hej dziewczyny,a jak u Was ze sprzątaniem w 1 trymestrze?Robicie jakieś "porządki" w domu? Chodzi mi głównie o odkurzanie i mycie podłóg.Bo ja jeżeli dobrze się czuje,to sprzątam normalnie środkami które nie mogą mi zaszkodzić.
Ja robię wszystko, nawet dźwigam nie oszczędzam się nic a nic 🙄 a chemie już w pierwszej ciąży przerzuciłam się na ekologiczna. Bardzo polecam :) frosha czy z Lidla. Mnie bardzo drażniły zapachy np domestosu czy cifu wiec przerzuciłam się po prostu na mniej duszące.

A u mnie od rana dzisiaj była mama. Pojechałam na pobranie krwi, na te wszystkie badana toxo, różyczka itd i zapomniałam zawieźć moczu do badania 😵‍💫 będę musiała jutro już chyba z synkiem podjechać i podrzucić. 🙄🙄
 
Ja dzisiaj 8+5 😉 I wczoraj też dość mocno bolało mnie podbrzusze późnym wieczorem, ale zauważyłam że to chyba zrosty po CC. Jak źle zepnę mięśnie przy przewracaniu się z jednego boku na drugi to jest taki ciągnący ból.

W poniedziałek mam wizytę u swojej ginki. Wreszcie wróciła, mam nadzieję że powie mi coś w temacie tego mięśniaka. Dzisiaj pobierali mi krew, nie wiem czy nie za wcześnie na te wszystkie badania 🤔 I mimo, że biorę heparynę to i tak rano krew jest bardzo gęsta i nie chce lecieć. Czyżby trzeba było zwiększyć dawkę? Nie wiem czy mam o tym wspomnieć gince?
Ja dzisiaj 9+2, też byłam na pobraniu krwi rano (biorę acard i heparynę) ale po nakluciu totalnie się zalałam krwią. Pani pielegniarka musiała zmienić mi opatrunek i nawet kazała chwilę posiedzieć.
 
Pierwsza wizytę miałam w 6tygodniu,teraz kolejna 9+3tc(21.06) i nadal się stresuje,czy Wy też tak macie?
 
Ja dzisiaj 9+2, też byłam na pobraniu krwi rano (biorę acard i heparynę) ale po nakluciu totalnie się zalałam krwią. Pani pielegniarka musiała zmienić mi opatrunek i nawet kazała chwilę posiedzieć.
Jesteśmy w tym samym dniu, chociaż u mnie z usg wychodziły jakies 3 dni różnicy

Też ostatnio przy pobieraniu trysnęła mi krew. Babka się nawet przestraszyła trochę.
 
reklama
Jesteśmy w tym samym dniu, chociaż u mnie z usg wychodziły jakies 3 dni różnicy

Też ostatnio przy pobieraniu trysnęła mi krew. Babka się nawet przestraszyła trochę.
U mnie na pierwszym USG wg owulacji (wiem kiedy była) 5+3 ciąża była niby 2 dni starsza. Zobaczymy jutro 🙈niesamowicie się boje i stresuje.
 
Do góry