reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2023

Ktos jutro wizytuje?
Czekamy na wieści;)
Ja na wtorek usg z nfz, wg daty om powinno być wtedy 7+6. Martwi mnie jednak ten ciagly brak objawów. Glowa juz pracuje. 🪓😬😒
 
reklama
Ktos jutro wizytuje?
Czekamy na wieści;)
Ja na wtorek usg z nfz, wg daty om powinno być wtedy 7+6. Martwi mnie jednak ten ciagly brak objawów. Glowa juz pracuje. 🪓😬😒

Ja jutro wizytuję o 14.
Ale zastanawiam się czy nie podjechać na ip, złapałam zapalenie pęcherza i pojawiła się doslownie kropla krwi. Myślę czy wytrzymać do jutra czy dzisiaj jechać skontrolować jednak.
 
U nas też będzie pierwszy wnuk a nawet pierwszy prawnuk ♥️ powiedzieliśmy zaraz po tym jak sami się dowiedzieliśmy chociaż mieszkamy sami. Często rozmawiam z moją mamą i z teściową w sumie też mam bardzo dobry kontakt i nie chcieliśmy tego ukrywać. Nieważne co się wydarzy to chcieliśmy, żeby wiedzieli.
Mam takie same podejście 😊😍tez od razu rodzice moi i męża wiedzieli i babcia męża tez 😊 domyślam się co to u was za radość skoro to pierwszy wnuk/wnuczka i pra😊 mieliśmy tak rok temu 😍❤️ Łzy szczęścia lały się hektolitrami 😍😊
 
Ktos jutro wizytuje?
Czekamy na wieści;)
Ja na wtorek usg z nfz, wg daty om powinno być wtedy 7+6. Martwi mnie jednak ten ciagly brak objawów. Glowa juz pracuje. 🪓😬😒
Wiem co czujesz mnie tez martwił brak objawów… aż tu tydzień temu zaczęły sie mdłości 🙈 ale wczoraj za dużo myślałam bo nagle objawy sie skończyły… mówię do męża ze coś jest nie tak🙈 a tutaj z rana jak sie zaczęło tak nie puszcza… już nie wiem co jeść bo nic nie wchodzi 🙈
 
Dobrze, że z fasolką wszystko dobrze ☺️ też miałam raz brązowe plamienie, ale bardzo skąpe i jednorazowe, dlatego nie sprawdzałam tego u lekarza, czekam cierpliwie na wizytę, choć nie powiem nawet takie małe plamienie i odrazu człowiek zaczyna się bardziej martwić. 😢
Mi kiedyś lekarka mówiła odnośnie tego plamienia ze czasem pojawia się w dniu kolejnej miesiączki… ze jakas cześć macicy nie wie o ciąży i dlatego tak jest…na ile tp prawda to nie wiem ale może coś w tym jest gdy ja miałam w poprzedniej ciąży delikatne plamienie właśnie w dniu kolejnej miesiączki🙈
 
Mi kiedyś lekarka mówiła odnośnie tego plamienia ze czasem pojawia się w dniu kolejnej miesiączki… ze jakas cześć macicy nie wie o ciąży i dlatego tak jest…na ile tp prawda to nie wiem ale może coś w tym jest gdy ja miałam w poprzedniej ciąży delikatne plamienie właśnie w dniu kolejnej miesiączki🙈
To u mnie to całkowicie się nie zgadza, bo miałam 18 kwietnia ;)
 
@Monusia ja dziś też 8+3 😉 I od mojej pierwszej ciąży mija już 12lat 😱

Pamiętacie jak pisałam, że objawów brak? Tak gdzieś od poniedziałku męczą mnie mdłości. Jak się zaczynają to koniecznie muszę coś zjeść żeby przeszły. Oczywiście jem małe porcje, żeby czasem wymiotów nie było. Ech ciąża... Piękny czas 🤪
 
reklama
Zazdroszczę. Ja teraz byłam 6+0 i jedyne co było widać to pęcherzyk ciążowy, bez ciałka żółtego ani zarodka więc zaczynam się martwić 😐
Ale pewnie byłaś w 6+0 wg OM? A to sie zwykle trochę różni. Pewnie lekarz wg usg wyznaczył trochę młodsza ciążę. Wg OM to powinnam być tydzień dalej, ale bez sensu jest się trzymać takiej daty jeżeli wiem kiedy miałam owulacje.
 
Do góry