reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

Powiem wam, że przez całe życie myślałam, że ciąża to taki błogi stan dla kobiety bez stresu, (co też ja w głowie miałam?), ale kurcze nigdy o nic się tak nie bałam, jak tylko o to by sie ta malutka fasolka dobrze zadomowiła w brzuszku. ❤ Cała reszta nie ma znaczenia.
Dokładnie tak… tez zawsze to sobie powtarzałam ze przejmowałam się pierdolami całe życie a to nawet nie miało większego znaczenia. Dopiero fasolka zmienia całe życie ❤️
 
reklama
Dziękuje za odpowiedzi. Może będę trochę spokojniejsza. Moja pierwsza ciąża była bezproblemowa, jeden z piękniejszych okresów w moim życiu, cały czas byłam aktywna zawodowo, dobrze się czułam, wszystko było książkowo. Teraz jest jednak zupełnie inaczej - złe się czuje, wysoka homocysteina itd. Bardziej się stresuje tym bardziej jak przeżyłam już jedna stratę.
 
Taka mam nadzieje❤️ Choć wcześniej tez zupełnie nic nie zwiastowało takiego końca, ale jak to mówi mój doktor teraz statystki są po naszej stronie a natura często oddaje to co zabiera 🌸🙂
A Twoja kontrolna kiedy ?
Mi przesunął o jeden dzień później, na sobotę 😬 czekam jak na zbawienie, tym bardziej ze potem chcemy wyruszyć na krótki wypoczynek :)
Umówiłam się na czwartek, bo na IP powiedziała, że tydzień mam poczekać 🙂 My zarezerwowaliśmy wakacje na lipiec ale jak będzie ok to nie jedziemy. Trzeba w końcu zrobić dłuuuugo odkładany remont. W trochę innej formie niż myśleliśmy, jeśli wszystko doprowadzi się do szczęśliwego końca 🙂
 
Cześć dziewczyny ja tez się nie odzywałam ale mieliśmy roczek synka :)
Cały piątek i dzisiejsza sobota na nogach :/ na szcssscie brzuch mnie nic nie bolał ale teraz odczuwam pobolewania jak się położyłam, aż się martwię czy nic mi nie zaszkodziło bo naprawdę bardzo się napracowalam i wymeczylam :( 🙄 mąż kochany bardzo dużo mi pomagał ale wiadomo z synkiem nie jest niestety tak łatwo… no ale już po wszystkim, impreza ske udała, mam nadzieje ze z dzidzia wszystko okej 🥰
Dzisiaj tak sobie myślałam ze ale wszyscy będą w szoku jak im powiem ze jestem w drugiej ciąży, nikt się chyba nie spodziewa z rodziny 😅
Ja dziś 8+3. Już bym chciała żeby był conajmniej 14 tydzień 🥺
 
Cześć dziewczyny ja tez się nie odzywałam ale mieliśmy roczek synka :)
Cały piątek i dzisiejsza sobota na nogach :/ na szcssscie brzuch mnie nic nie bolał ale teraz odczuwam pobolewania jak się położyłam, aż się martwię czy nic mi nie zaszkodziło bo naprawdę bardzo się napracowalam i wymeczylam :( 🙄 mąż kochany bardzo dużo mi pomagał ale wiadomo z synkiem nie jest niestety tak łatwo… no ale już po wszystkim, impreza ske udała, mam nadzieje ze z dzidzia wszystko okej 🥰
Dzisiaj tak sobie myślałam ze ale wszyscy będą w szoku jak im powiem ze jestem w drugiej ciąży, nikt się chyba nie spodziewa z rodziny 😅
Ja dziś 8+3. Już bym chciała żeby był conajmniej 14 tydzień 🥺
Nowy członek rodziny to zawsze miłe zaskoczenie. My mówimy o pierwszym wnuku jednym i drugim rodzicom za tydzień w niedziele, jeśli po wizycie okaże się wszystko ok. Meczy mnie te ukrywanie. Mieszkamy chwilowo z teściami (odbiór mieszkania dopiero pod koniec października) i myśle ze coś podejrzewają. Nie dam rady chyba dłużej ukrywać, ponieważ zmęczenie jakie mnie dotyka jest nienaturalne 🤣 wracam z pracy i śpię aż do powrotu starego 🤣
 
Nowy członek rodziny to zawsze miłe zaskoczenie. My mówimy o pierwszym wnuku jednym i drugim rodzicom za tydzień w niedziele, jeśli po wizycie okaże się wszystko ok. Meczy mnie te ukrywanie. Mieszkamy chwilowo z teściami (odbiór mieszkania dopiero pod koniec października) i myśle ze coś podejrzewają. Nie dam rady chyba dłużej ukrywać, ponieważ zmęczenie jakie mnie dotyka jest nienaturalne 🤣 wracam z pracy i śpię aż do powrotu starego 🤣
U nas też będzie pierwszy wnuk a nawet pierwszy prawnuk ♥️ powiedzieliśmy zaraz po tym jak sami się dowiedzieliśmy chociaż mieszkamy sami. Często rozmawiam z moją mamą i z teściową w sumie też mam bardzo dobry kontakt i nie chcieliśmy tego ukrywać. Nieważne co się wydarzy to chcieliśmy, żeby wiedzieli.
 
Cześć, ja wiem od kilku dni, w przyszłym tygodniu idę do lekarza. Wychodzi termin na koniec stycznia. Pierwsza ciąża, bez żadnych historii, bo widzę, że wiele z Was ma dużo przeżyć za sobą. Ja długo sama nie wiedziałam, czy chce dzieci czy nie, ale zegar tyka więc presja i myślenie, że albo teraz albo wcale. Na razie nie mam żadnych objawów poza brakiem miesiączki i pozytywnym testem, na którym wyszła od razu gruba i wyraźna kreska. Póki co martwie się jak będę się czuła i czy dam radę… no zobaczymy. Powodzenia dla Was wszystkich
 
reklama
Do góry