reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

reklama
Ja też dzisiaj cała w panice. Wstałam koło 5 poszłam do toalety, wszystko było okej dużo żółto białego śluzu. Koło 8 włożyłam luteinę aplikatorem i coś mnie jakby uszczypnelo. Od kilku dni mam zaparcia i koło 11 poszłam do toalety, strasznie się męczyłam i przy podcieraniu było trochę śluzu z taką brudna krwią. Po dwóch poronieniach myślę o najgorszym:(
A właśnie mi się przypomniało, że kiedyś czytałam żeby nie aplikować luteiny aplikatorem w ciąży.... że niby lepiej palcem. Nie brałam nigdy to specem nie jestem, ale może doczytaj w wujku google?
 
Najlepsi sa lekarze...(aczkolwiek na mojego nie narzekam) mówiący..."nie panikować i odpoczywać"....ale jak nie panikować...jak już kiedyś się poroniło...i odpoczywać...w pewnym wieku to się już nie da po prostu leżeć...obowiązki same się nie zrobią...ja powiedziałam od razu mojemu lekarzowi, że nie będzie miał ze mną łatwo 😛😛
 
Nieśmiało się witam 🙃
8 kwietnia test pozytywny.
10 kwietnia krwawienie i silne skurcze.
Na IP powiedzieli, że to ciąża biochem.
22 maj pozytywny test ❤
23 maj beta wyszła 285,600
Prog 24,1
Ale gin powiedział, że za wcześnie by coś było widać.
25 maj beta wyszła 784,500
Wizyta u gin kolejna 6 czerwiec.
Chyba oszaleje do 6 i dłuży się niemiłosiernie
W poniedziałek idę na kolejne betę, dla spokoju.
😝
Z objawów mam delikatnie wrażliwe piersi i czasem skurcze. No i latam do WC i sprawdzam, czy nie plamie. Życzę pomyślności wszystkim. 😚
 
Myśle, że spokojnie poczekaj do wizyty :) ja przy becie około 2000 mam pęcherzyk 0,92 i było ciałko żółte (wizyta 2 dni temu, beta robiona wczoraj dlatego pisze około). Jak Cię uspokoi możesz powtórzyć bete i porównasz sobie wynik z tamtego tygodnia na kalkulatorze online. 😊
Dzisiaj byłam zrobić z niecierpliwości i teraz ciągle czekam na wynik 😏 najbardziej się martwię o ten brak ciałka żółtego, bo to okolice 6 tygodnia :/
 
Mnie dzisiaj dopadła jakąś biegunka i też zaraz milion czarnych myśli...niestety to silniejsze ode mnie .... Tak chyba ma Duzo dziewczyn po przejściach. mam nadzieję że rewolucje jelitowe to skutek stresu jutrzejszą komunia syna.
 
Mnie dzisiaj dopadła jakąś biegunka i też zaraz milion czarnych myśli...niestety to silniejsze ode mnie .... Tak chyba ma Duzo dziewczyn po przejściach. mam nadzieję że rewolucje jelitowe to skutek stresu jutrzejszą komunia syna.
a może po prostu jelitowka. Teraz szaleje wiec może gdzieś załapałaś.
 
reklama
Witam. Jestem w 8 tygodniu ciąży. Termin wychodzi mi 14 stycznia 2023. Rok temu poroniłam w 7/8 tygodniu. Teraz tez sie bardzo boje. Wizytę u lekarza mam za 2 tygodnie. Robiłam sobie badanie beta hcg i jestem trochę załamana : wtorek wynik 34 500, a piątek 47 950. Bardzo mały przyrost. Czy któraś z Was tez taki miała mały na przełomie 7/8 tydzień.
 
Do góry