reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

Witam. Jestem w 8 tygodniu ciąży. Termin wychodzi mi 14 stycznia 2023. Rok temu poroniłam w 7/8 tygodniu. Teraz tez sie bardzo boje. Wizytę u lekarza mam za 2 tygodnie. Robiłam sobie badanie beta hcg i jestem trochę załamana : wtorek wynik 34 500, a piątek 47 950. Bardzo mały przyrost. Czy któraś z Was tez taki miała mały na przełomie 7/8 tydzień.
Powyżej 10000 przyrost bety zwalnia. Nie ma sensu już go sprawdzać na tym etapie.
 
reklama
Ja tez poroniłam między 6 a 8 tc w tym roku..
znowu jestem w ciąży, jak robiłam betę była ponad 45000 a to był gdzieś 6 tydzień, ale lekarz w ogóle chyba nie zwrocil znaczącej uwagi na ten wynik wiec nie wiem na ile te badania później maja sens…
 
Trzymam za Ciebie strasznie mocno kciuki!!🤞🤞🤞 znam ten ból… i ten lęk.
Za tydzień mam kolejna wizytę, powienien być 8tc i cholernie się boje, choć nie mam żadnych plamien ani nic… dziś w nocy mega straszne sny 😰 ciężkie są te emocje
Będzie dobrze, każda z nas wchodząc na fotel boi się...nie masz plamień więc zobaczysz, że będzie ok 🙂 a co do snów to jak powiedział mój poprzedni ginekolog....głowa radzi sobie z nową sytuacją i jest to normalne. Dawaj znać co i jak...ja też czekam na tą kontrolną wizytę z duszą na ramieniu...
 
Witam. Jestem w 8 tygodniu ciąży. Termin wychodzi mi 14 stycznia 2023. Rok temu poroniłam w 7/8 tygodniu. Teraz tez sie bardzo boje. Wizytę u lekarza mam za 2 tygodnie. Robiłam sobie badanie beta hcg i jestem trochę załamana : wtorek wynik 34 500, a piątek 47 950. Bardzo mały przyrost. Czy któraś z Was tez taki miała mały na przełomie 7/8 tydzień.
Gdzieś czytałam, że jak beta na początku szybko rośnie to później może trochę zwolnić, ale nie mam takiego doświadczenia osobiście.
 
Ja też mam za sobą stratę w 2019 roku, a i ciąża z synem była dość trudna i skomplikowana. Od początku leżenie plackiem, leki na podtrzymanie, tułanie się po szpitalach. Wiedziałam, że teraz też nie będzie łatwo, ale podjęłam ryzyko. Strach jest ogromny. Każde pociągnięcie w podbrzuszu, większe jego napięcie czy inaczej zabarwiona wydzielina generują milion czarnych myśli.
Dziewczyny musi być dobrze, bierzemy leki dbamy o siebie, brzuszki rosną. I trzeba mieć wiarę, że dotrwamy do szczęśliwych rozwiązań.
 
Będzie dobrze, każda z nas wchodząc na fotel boi się...nie masz plamień więc zobaczysz, że będzie ok 🙂 a co do snów to jak powiedział mój poprzedni ginekolog....głowa radzi sobie z nową sytuacją i jest to normalne. Dawaj znać co i jak...ja też czekam na tą kontrolną wizytę z duszą na ramieniu...
Taka mam nadzieje❤️ Choć wcześniej tez zupełnie nic nie zwiastowało takiego końca, ale jak to mówi mój doktor teraz statystki są po naszej stronie a natura często oddaje to co zabiera 🌸🙂
A Twoja kontrolna kiedy ?
Mi przesunął o jeden dzień później, na sobotę 😬 czekam jak na zbawienie, tym bardziej ze potem chcemy wyruszyć na krótki wypoczynek :)
 
Powiem wam, że przez całe życie myślałam, że ciąża to taki błogi stan dla kobiety bez stresu, (co też ja w głowie miałam?), ale kurcze nigdy o nic się tak nie bałam, jak tylko o to by sie ta malutka fasolka dobrze zadomowiła w brzuszku. ❤ Cała reszta nie ma znaczenia.
 
reklama
Witam. Jestem w 8 tygodniu ciąży. Termin wychodzi mi 14 stycznia 2023. Rok temu poroniłam w 7/8 tygodniu. Teraz tez sie bardzo boje. Wizytę u lekarza mam za 2 tygodnie. Robiłam sobie badanie beta hcg i jestem trochę załamana : wtorek wynik 34 500, a piątek 47 950. Bardzo mały przyrost. Czy któraś z Was tez taki miała mały na przełomie 7/8 tydzień.
Ja będę robić betę w poniedziałek i środa także Powiem Ci jaki przyrost właśnie będzie w pon 7+1
 
Do góry