reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Uwaga, ogłoszenie. ☺️
Jak chodzi o dostęp do wątku prywatnego - mam się przypomnieć Ani w poniedziałek, bo ma w weekendy egzaminy i kuje cały czas. 😅 Więc jesli ktoś się jeszcze namyślił od wczoraj (ja mam listę aktualną na wtorek wieczór) to proszę o info, dopiszę. Deadline: do niedzieli do 24:00. ;)
 
Witajcie dziewczyny 🌸 owocnych wizyt i dobrego samopoczucia 🤰💖
Uwaga, ogłoszenie. ☺️
Jak chodzi o dostęp do wątku prywatnego - mam się przypomnieć Ani w poniedziałek, bo ma w weekendy egzaminy i kuje cały czas. 😅 Więc jesli ktoś się jeszcze namyślił od wczoraj (ja mam listę aktualną na wtorek wieczór) to proszę o info, dopiszę. Deadline: do niedzieli do 24:00. ;)
Proszę o dopisanie mnie do wątku prywatnego! 😎
 
Okej Dzięki popytam na następnej wizycie lekarza co i jak bo wcześniejsze ciaze były prowadzone za granicą i tam też rodziłam. A widzę że tutaj robią wogole inne badania wizyty sa częściej i ogólnie jakos inaczej podchodzą do ciazy. Tam w całej ciazy miałam tylko z 4 wizyty u lekarza i 2 usg
Zależy też od lekarza u województwa. W niektórych są programy dla ciężarnych i wtedy ze skierowaniem od lekarza prowadzącego są bezpłatne badania I i II za III tylko trzeba płacić.
 
Uwaga, ogłoszenie. ☺️
Jak chodzi o dostęp do wątku prywatnego - mam się przypomnieć Ani w poniedziałek, bo ma w weekendy egzaminy i kuje cały czas. 😅 Więc jesli ktoś się jeszcze namyślił od wczoraj (ja mam listę aktualną na wtorek wieczór) to proszę o info, dopiszę. Deadline: do niedzieli do 24:00. ;)

Tez proszę o dopisanie do prywatnego
 
Zależy też od lekarza u województwa. W niektórych są programy dla ciężarnych i wtedy ze skierowaniem od lekarza prowadzącego są bezpłatne badania I i II za III tylko trzeba płacić.
Tak tak. Ja właśnie 1 i 2 darmowe, a na 3 powiedział mi lekarz, że nie muszę iść, bo wszystko jest super więc jeśli nie chce to nie ma takiej potrzeby
 
ja poznałam płeć w 11+1
Wg USG też było 11+1? Chłopiec, czy dziewczynka?
Czytałam wczoraj, że według badań najwiecej pomyłek jest właśnie przy wykrywaniu płci męskiej.
Ja w poprzedniej ciąży za to czytałam, że jak widzą chłopca na USG, to że raczej się nie mylą, a jak dziewczynkę to się częściej okazuje że to jednak chłopiec. Co badania to inne wnioski ;)
wystarczyło jeść arbuzy, żeby mieć dziewczynkę
Kurde mam w lodówce trzy plastry dla młodego, chyba mu nie dam i sama zjem xD
 
reklama
Uwaga, ogłoszenie. ☺️
Jak chodzi o dostęp do wątku prywatnego - mam się przypomnieć Ani w poniedziałek, bo ma w weekendy egzaminy i kuje cały czas. 😅 Więc jesli ktoś się jeszcze namyślił od wczoraj (ja mam listę aktualną na wtorek wieczór) to proszę o info, dopiszę. Deadline: do niedzieli do 24:00. ;)
Ja też poproszę o dopisanie ! 🤗
 
Do góry