reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Kochane, ja już się zaczynam martwić. Od kilku dni przeżywam silny stres. Odczuwam ból podbrzusza Czy stres może jakoś zaszkodzić dziecku ? Macie sposoby jak się uspokoić, wyciszyć ?
 
reklama
Hej, ja się nie dopisywałam do prywatnej grupy, a też mnie ciekawią takie informacje, czemu tak dyskryminować tą grupę? Tu też potrzebna jest nasza aktywność, cały czas przecież dołączają do nas nowe mamy :)
Po pierwsze to co napisała @quchasia , a po drugie szczerze mówiąc trudniej jest nam ogarnąć dwie grupy i tam zdecydowanie więcej się udzielamy, tym bardziej jak @Klauuudia miałaby edytować tutaj post, żeby dodawać właśnie cały czas dochodzące dziewczyny dziewczyny. ;)
 
Witajcie te, które świeżo dołączyły.
Co do pytania o prenatalne to jeśli ukończyłaś 35 rok życia to należą Ci się bezpłatne badania prenatalne.
 
reklama
Do góry