reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Załączam zdjęcie mojego "pasażera" 🙂
USG robione w 10w3d, z USG 10w6d, młode ma prawie 4 cm. Na zdjęciu nie wyszło najatrakcyjniej, ale na żywo wyglądało cudownie, ruszało rączkami i nóżkami, a serduszko biło 171/min 🙂
 

Załączniki

  • 20210630_110340.jpg
    20210630_110340.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 94
reklama
Hej, ja wczoraj wieczorem mialam prenatalne, niby wszystko ok, test pappa wyszedł super ale dziecko ma odwrócony przeplyw w przewodzie żylnym 😥 lekarz mowil, żeby sie nie przejmować skoro wszystko inne wyszło prawidłowo, i ze najprawdopodobniej przeplyw ustabilizuje się w ciągu kilku najbliższych tygodni, ale o tym dowiemy sie dopiero na połówkowych i wtedy ewentualnie będziemy mysle co dalej. 😥
moze skonsultuj sie z innym lekarzem, chyba, ze ten u którego bylas to super specjalista. Ciężko by mi bylo bez potwierdzenia jego slow czekac na polowkowe..
 
Hej, ja wczoraj wieczorem mialam prenatalne, niby wszystko ok, test pappa wyszedł super ale dziecko ma odwrócony przeplyw w przewodzie żylnym 😥 lekarz mowil, żeby sie nie przejmować skoro wszystko inne wyszło prawidłowo, i ze najprawdopodobniej przeplyw ustabilizuje się w ciągu kilku najbliższych tygodni, ale o tym dowiemy sie dopiero na połówkowych i wtedy ewentualnie będziemy mysle co dalej. 😥

Wiem że łatwo powiedzieć żebyś nie zajmowała sobie tym głowy i myślała pozytywnie. Ale zaufaj lekarzowi. Ja miesiąc temu przeżywałam pozytywny wynik vdrl 🤯 lekarz odrazu powiedział żebym sobie rabanu w domu nie zrobiła ze zdarzają się fałszywie pozytywne.(a ja na początku nawet nie wiedziałam o czym rozmawiamy ) I na szczęście byłam w gronie tych " szczęśliwców" fałszywie pozytywnych. Ale tydzień czekania na wyniki był najgorszym w moim życiu. Także głowa do góry.😉
 
No właśnie, ogólnie staram sie nie przejmować, bo czytalam dużo pozytywnych historii, ze na badaniu połówkowym nie było juz śladu po odwróconym przepływie żylnym ale jakis stres i strach z tyłu głowy mimo wszytsko jest. Poszłabym sprawdzic u innego specjalisty ale chodzę do najlepszej kliniki w moim mieście i lekarz sprawdzał tę zyłę kilkakrotnie dla pewności i za każdym razem wychodziło to samo, wiec najlepsza opcja jest chyba poczekać te 2msce. Jakoś wytrzymać do tego czasu.
 
No właśnie, ogólnie staram sie nie przejmować, bo czytalam dużo pozytywnych historii, ze na badaniu połówkowym nie było juz śladu po odwróconym przepływie żylnym ale jakis stres i strach z tyłu głowy mimo wszytsko jest. Poszłabym sprawdzic u innego specjalisty ale chodzę do najlepszej kliniki w moim mieście i lekarz sprawdzał tę zyłę kilkakrotnie dla pewności i za każdym razem wychodziło to samo, wiec najlepsza opcja jest chyba poczekać te 2msce. Jakoś wytrzymać do tego czasu.

Zyłę/przewód żylny- nie wiem jak poprawnie medycznie to nazwać
 
No właśnie, ogólnie staram sie nie przejmować, bo czytalam dużo pozytywnych historii, ze na badaniu połówkowym nie było juz śladu po odwróconym przepływie żylnym ale jakis stres i strach z tyłu głowy mimo wszytsko jest. Poszłabym sprawdzic u innego specjalisty ale chodzę do najlepszej kliniki w moim mieście i lekarz sprawdzał tę zyłę kilkakrotnie dla pewności i za każdym razem wychodziło to samo, wiec najlepsza opcja jest chyba poczekać te 2msce. Jakoś wytrzymać do tego czasu.
w takim razie trzymaj sie i mysl pozytywnie. Wizualizuj sobie, ze ta krew plynie prawidlowo;*
 
No właśnie, ogólnie staram sie nie przejmować, bo czytalam dużo pozytywnych historii, ze na badaniu połówkowym nie było juz śladu po odwróconym przepływie żylnym ale jakis stres i strach z tyłu głowy mimo wszytsko jest. Poszłabym sprawdzic u innego specjalisty ale chodzę do najlepszej kliniki w moim mieście i lekarz sprawdzał tę zyłę kilkakrotnie dla pewności i za każdym razem wychodziło to samo, wiec najlepsza opcja jest chyba poczekać te 2msce. Jakoś wytrzymać do tego czasu.
Póki jest nadzieja, trzeba się jej trzymać! Trzymam kciuki za Was ❤❤❤
 
styczniowe mamy :)

01.01.22r. - @Aleksanderka_30, @monnkej
02.01.22r. - @Tree1987, @claudiaa101, @Maszela , @AliceinWonderland
03.01.22r. -
04.01.22r. - @Nati1710, @Paradoksalna, @Martyna2022,
05.01.22r. - @DDominia,
06.01.22r. - @DoMa29, @Kirka28, @Viola1991,
07.01.22r. - @Kaja14, @słodka_beza
08.01.22r. - @Margaret10, @Wilga74, @Klauuudia, @koniczynka00, @Lusia125, @Felczunia,
09.01.22r. - @Dagulina, @Żółtaważka, @Blues, @Mamazbb, @Magdam27, @Karolina2495, @Majula2112,
10.01.22r. - @Kseniaka, @Ami21,
11.01.22r. - @NataliaW93,
12.01.22r. - @Marika92,
13.01.22r. - @Aga87lan, @Mimimka89, @Grabi90,
14.01.22r. - @Lucky <3 @Luna93,
15.01.22r. - @Juusti10, @AniaIainA,
16.01.22r. - @Patii91, @olenaa28,
17.01.22r.
18.01.22r. - @Mona.lisa,
19.01.22r. - @Lenkka28,
20.01.22r. - @AB28, @lexandrA,
21.01.22r. - @Lisek30,
22.01.22r. - @nixie,
23.01.22r. - @RoZa_MiMi89,
24.01.22r. - @Doubler,
25.01.22r. - @maggy83, @MK_Piotrowiak, @Kittycat02,
26.01.22r.
27.01.22r. - @Luflo,
28.01.22r. - @mamusiablaneczki,
29.01.22r. - @locala,
30.01.22r. -
31.01.22r. - @malgosia005, @Ola92,

jeśli Ciebie brakuje do góry - daj znać 🧡
9.01.2022r. buziaczki😻❤️
 
Będzie napewno wszystko dobrze [emoji3590] trzymam kciuki[emoji3590]
Hej, ja wczoraj wieczorem mialam prenatalne, niby wszystko ok, test pappa wyszedł super ale dziecko ma odwrócony przeplyw w przewodzie żylnym [emoji26] lekarz mowil, żeby sie nie przejmować skoro wszystko inne wyszło prawidłowo, i ze najprawdopodobniej przeplyw ustabilizuje się w ciągu kilku najbliższych tygodni, ale o tym dowiemy sie dopiero na połówkowych i wtedy ewentualnie będziemy mysle co dalej. [emoji26]
 
reklama
Chyba nam moderatorka @Klauuudia zaspała, bo od dawna ta lista z pierwszej strony nie jest aktualizowana :)
Ja o swoim 29.01 pisałam w dniu dołączenia do forum, czyli ponad tydzień temu.

Jak się dziś czujecie? Teraz jesteśmy w fajnym i ekscytującym momencie badań prenatalnych, trzymam za Was kciuki ❤️

I czekam też na info, co z zamkniętą grupą, bo dla mnie nadal link jest nieaktywny.
 
Do góry