reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Chyba nam moderatorka @Klauuudia zaspała, bo od dawna ta lista z pierwszej strony nie jest aktualizowana :)
Ja o swoim 29.01 pisałam w dniu dołączenia do forum, czyli ponad tydzień temu.

Jak się dziś czujecie? Teraz jesteśmy w fajnym i ekscytującym momencie badań prenatalnych, trzymam za Was kciuki ❤️

I czekam też na info, co z zamkniętą grupą, bo dla mnie nadal link jest nieaktywny.
Mamy aktualną listę na prywatnej grupie + tam też jest więcej info niż sam termin. 😄 Ja do Ani już listę wysłałam (dziś z samego rana), więc mam nadzieję, że niedługo dostaniecie dostęp. ;)
 
reklama
Mamy aktualną listę na prywatnej grupie + tam też jest więcej info niż sam termin. 😄 Ja do Ani już listę wysłałam (dziś z samego rana), więc mam nadzieję, że niedługo dostaniecie dostęp. ;)
Mimo wszystko ten wątek otwarty nadal będzie żył, a dołączy do nas pewnie jeszcze trochę dziewczyn - fajnie jednak zobaczyć, czy jest ktoś jest z tym samym terminem :)
 
Jak się dziś czujecie? Teraz jesteśmy w fajnym i ekscytującym momencie badań prenatalnych, trzymam za Was kciuki ❤️

I czekam też na info, co z zamkniętą grupą, bo dla mnie nadal link jest nieaktywny.
Dziś znów bez energii + delikatne skurcze w okolicy jajników. 😖

Tak, ten czas jest teraz emocjonujący dla każdej z nas. Kluczowe badania. 🙏

W tym tygodniu czekają mnie badania krwi, a w przyszłym tygodniu maraton:
Ginekolog, endokrynolog i prenatalne. Bardzo czekam na ten tydzień. Na ten moment jestem spokojna i mam nadzieję, że tak pozostanie.🤞
 
Chyba nam moderatorka @Klauuudia zaspała, bo od dawna ta lista z pierwszej strony nie jest aktualizowana :)
Ja o swoim 29.01 pisałam w dniu dołączenia do forum, czyli ponad tydzień temu.

Jak się dziś czujecie? Teraz jesteśmy w fajnym i ekscytującym momencie badań prenatalnych, trzymam za Was kciuki ❤️

I czekam też na info, co z zamkniętą grupą, bo dla mnie nadal link jest nieaktywny.
nie śpię 🤪 nie jestem w stanie zobaczyć każdej wiadomości wchodzę sporadycznie tutaj… napiszcie proszę w wiadomości prywatnej i dziś każda wpisze
 
Hej Dziewczyny, czy któraś z Was wymiotowała przez cały dzień bez możliwości zatrzymania czegokolwiek w żołądku? Dziś nic mi nie pomaga, żadne moje wcześniej sprawdzone metody.☹
Skonsultuj się ze swoim lekarzem to dostaniesz leki przeciwwymiotne. Jeśli w nocy ciągle tak będzie to na izbę przyjęć idź to Ci pomogą, bo możesz łatwo się odwodnić.
 
reklama
Do góry