reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

O bosz nie bylo mnie tu jakiś dzień moze półtorej a tu tyle do nadrobienia, ze szok ale dałam rade;D
Macie jakieś dziwne smaki już albo coś już Wam mega nie podchodzi? Ja tak jak lubiłam jakecznice tak teraz kompletnie nie moge jej jeść;) a za to ostatnio jak zjadłam kanapki z pasztetem pomidorowym i śledziem w oleju z cebulka bylam w 7niebie🙂
 
reklama
Endokrynolog odpisał i jestem trochę zdzwiona, bo kazała znacząco zmienić dawkę letroxu... chyba skonsultuje to jeszcze z ginekologiem bo zmiana wydaje mi się zbyt drastyczna i w ogóle dziwne dawkowanie.
Widzisz, co lekarz to inne podejście, u mnie powiedziała, że jest w porządku [emoji848] Ja jeszcze w tym tygodniu na wizycie u ginekologa zobaczę co on na mój wynik powie. Czy potwierdzi to, co powiedziała endo czy jednak zasugeruje zmianę dawki.
 
Widzisz, co lekarz to inne podejście, u mnie powiedziała, że jest w porządku [emoji848] Ja jeszcze w tym tygodniu na wizycie u ginekologa zobaczę co on na mój wynik powie. Czy potwierdzi to, co powiedziała endo czy jednak zasugeruje zmianę dawki.
I to jest właśnie najgorsze, bo później nie wiadomo kogo słuchać. Zmniejsze dawkę, ale na bank nie tak drastycznie, choruje już 16 lat i wiem, że dla organizmu to nie jest dobre, a teraz dodatkowo ciąża. Ja również porozmawiam z ginekologiem i zobaczę, co on na to .
 
O bosz nie bylo mnie tu jakiś dzień moze półtorej a tu tyle do nadrobienia, ze szok ale dałam rade;D
Macie jakieś dziwne smaki już albo coś już Wam mega nie podchodzi? Ja tak jak lubiłam jakecznice tak teraz kompletnie nie moge jej jeść;) a za to ostatnio jak zjadłam kanapki z pasztetem pomidorowym i śledziem w oleju z cebulka bylam w 7niebie🙂
spróbuje! Kocham pasztet pomidorowy i śledzie może razem tez mi skradną serce 😍
 
reklama
Kochane! U mnie tez już wskakuje 12 tydzień. Czuję się już naprawdę dobrze. Mdłości tylko w samochodzie podczas dojazdu do pracy jako pasażer. Bardzo mi Was żal, ze jeszcze Was tak męczą te mdłości i wymioty, bo ja naprawdę miałam ich mało, a juz miałam dość. W środę 2 wizyta. Strasznie jestem ciekawa co nowego u Bąbelka 🥰
Nie było mnie cały dzień tutaj. Randka z mężem i takie tam 🥰😅
 
Do góry