reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Hej!
i na moje dołączenie przyszła pora…
Jestem Anita i jest to moja pierwsza ciąża. (9tc)
Przyznam się Wam ze od kilkunastu dni codziennie tu zaglądam. Zwlekałam z oficjalnym przywitaniem się bo czekałam na wizytę, która mam 16 czerwca lecz muszę dołączyć wcześniej by sie Was poradzić.
Widzę jak tu sie fajnie wspieracie w tych cudownych lecz nie zawsze łatwych chwilach. Moze zacznę po kolei, od 6 tc codzienne mdłości, całodniowe - tak wiem nie jestem jedyna i wspolczuje wszystkim kobietkom, które maja takie dolegliwości…lecz cieszę sie ze wymioty mnie ominęły i mam nadzieje ze już mnie nie dosięgną!😬🙏
Potrzebuje porady, zapewne badalyscie już tarczyce itp.
2 tygodnie temu wyniki miałam w normie lecz zdecydowanie w dolnej granicy lecz te z dzisiaj nie mieszczą sie w widełkach.
Tsh - 0,012 ( 0,350 - 4,940 )
Wiem, ze w związku z rosnąca beta tah potrafi wariować lecz chciałabym Was podpytać jak to jest.
Serdecznie Was pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny!
 
reklama
Mi dermatolog zalecił s k i n o r e n. Zawiera kwas azelainowy, który jest bezpieczny w ciąży.
Dzieki, poczytam sobie o nim.
Hej, chyba najwyższa pora się przywitać. Kasia, lat 30. Jestem już czerwcową mamą 2020 (chłopczyk). Karmiłam piersią, gdy mój smyk miał 9 m-cy to się trochę przeziębił i miał mały kryzys przy piersi. Odeszło nam wtedy nagle kilka dziennych karmień i w ten oto sposób miesiąc później (19.04.2021) miałam pierwszą i jedyną miesiączkę od czasu porodu. 18.05 bardzo wyraźna druga krecha na teście. 25.05 4mm pęcherzyk na USG (czyli ciąża tydzień młodsza). 1.06 zaczęłam plamić na brązowo i poszłam na SOR , niestety w moim szpitalu takie przypadki od razu kładą na oddział. No i dzięki temu odstawiłam synka od piersi. Na USG pęcherzyk 6,5mm i pęcherzyk żółtkowy 2,5mm. Czyli w dalszym ciągu ciąża tydzień młodsza. A beta 17 tys. co wskazywałoby że jednak powinno się zgadzać z OM. Potem 10 dni stresu że pewnie puste jajo (teraz już wiem, że pęcherzyk żółtkowy to wyklucza), albo zatrzymanie rozwoju , nawet sobie gdzieś wywróżyłam że wysoka beta to na pewno bliźniaki. Dzis byłam na USG, pięknie widać jedno serducho :) i jestem już spokojna. W dalszym ciągu tydzień młodsza, więc przestawiam sobie licznik i dziś jest 6tc +5, witajcie!
Witaj :) tez będę miała niewielką roznicę wieku. Synek z maja 2020 :) Czuje ze będzie moc :D
 
Hej dziewczyny, witam nowe mamusie [emoji3590]

Powiem Wam że ja znowu dziś po południu dostałam mdłości.. Ehhh a już od paru dni byl spokój...do tego chyba spadło ciśnienie bo jestem ledwo żywa, siły mnie opuściły..

Prenatalne mam 29.06 także jeszcze 2i pół tygodnia [emoji3590]
Milego weekendu dla wszystkich [emoji3059]
 
Po prostu dasz radę... Też jesteśmy rodziną ,,potworkową". Dzieciaki mojego partnera mają 13 i 17 lat. Przeżyłam już z nimi nie jeden meksyk
Czasami łzy się lały i to zawsze moje ale zagryzam zęby i do przodu.... Co mnie nie zabije to wzmocni, choc prawdą jest ze dziś solidniej bym się zastanowiła nad związkiem z facetem który ma dzieci. Na powodzenie takiego przedsięwzięcia ma wpływ mnóstwo czynników

Hej, chyba najwyższa pora się przywitać. Kasia, lat 30. Jestem już czerwcową mamą 2020 (chłopczyk). Karmiłam piersią, gdy mój smyk miał 9 m-cy to się trochę przeziębił i miał mały kryzys przy piersi. Odeszło nam wtedy nagle kilka dziennych karmień i w ten oto sposób miesiąc później (19.04.2021) miałam pierwszą i jedyną miesiączkę od czasu porodu. 18.05 bardzo wyraźna druga krecha na teście. 25.05 4mm pęcherzyk na USG (czyli ciąża tydzień młodsza). 1.06 zaczęłam plamić na brązowo i poszłam na SOR , niestety w moim szpitalu takie przypadki od razu kładą na oddział. No i dzięki temu odstawiłam synka od piersi. Na USG pęcherzyk 6,5mm i pęcherzyk żółtkowy 2,5mm. Czyli w dalszym ciągu ciąża tydzień młodsza. A beta 17 tys. co wskazywałoby że jednak powinno się zgadzać z OM. Potem 10 dni stresu że pewnie puste jajo (teraz już wiem, że pęcherzyk żółtkowy to wyklucza), albo zatrzymanie rozwoju , nawet sobie gdzieś wywróżyłam że wysoka beta to na pewno bliźniaki. Dzis byłam na USG, pięknie widać jedno serducho :) i jestem już spokojna. W dalszym ciągu tydzień młodsza, więc przestawiam sobie licznik i dziś jest 6tc +5, witajcie!
Witamy ♥️ja rodziłam w październiku 2020 i też mam synka także w miarę podobnie 🙂
 
Hej [emoji846] chorujesz lub chorowałaś na nadczynność? Ja co prawda mam niedoczynnośc i każdy lekarz mówi że w ciąży tsh rośnie, tak i u mnie było więc od razu dostałam silniejsze leki.
Hej!
i na moje dołączenie przyszła pora…
Jestem Anita i jest to moja pierwsza ciąża. (9tc)
Przyznam się Wam ze od kilkunastu dni codziennie tu zaglądam. Zwlekałam z oficjalnym przywitaniem się bo czekałam na wizytę, która mam 16 czerwca lecz muszę dołączyć wcześniej by sie Was poradzić.
Widzę jak tu sie fajnie wspieracie w tych cudownych lecz nie zawsze łatwych chwilach. Moze zacznę po kolei, od 6 tc codzienne mdłości, całodniowe - tak wiem nie jestem jedyna i wspolczuje wszystkim kobietkom, które maja takie dolegliwości…lecz cieszę sie ze wymioty mnie ominęły i mam nadzieje ze już mnie nie dosięgną![emoji51][emoji120]
Potrzebuje porady, zapewne badalyscie już tarczyce itp.
2 tygodnie temu wyniki miałam w normie lecz zdecydowanie w dolnej granicy lecz te z dzisiaj nie mieszczą sie w widełkach.
Tsh - 0,012 ( 0,350 - 4,940 )
Wiem, ze w związku z rosnąca beta tah potrafi wariować lecz chciałabym Was podpytać jak to jest.
Serdecznie Was pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny!
 
Hej [emoji846] chorujesz lub chorowałaś na nadczynność? Ja co prawda mam niedoczynnośc i każdy lekarz mówi że w ciąży tsh rośnie, tak i u mnie było więc od razu dostałam silniejsze leki.
Kurcze no właśnie nie chorowałam, nie miałam problemów z tarczyca dlatego teraz te wyniki mnie tak zaniepokoiły. Ooo widzisz a ja znowu słyszałam ze spada tsh w pierwszym trymestrze także ja już nie wiem…do wizyty chyba zwariuje 🤷‍♀️ Serdeczne dzieki za odpowiedz🤗, poczekam i może jeszcze dziewczyny się wypowiedzą jak to u nich było z tsh.
 
reklama
Hej!
i na moje dołączenie przyszła pora…
Jestem Anita i jest to moja pierwsza ciąża. (9tc)
Przyznam się Wam ze od kilkunastu dni codziennie tu zaglądam. Zwlekałam z oficjalnym przywitaniem się bo czekałam na wizytę, która mam 16 czerwca lecz muszę dołączyć wcześniej by sie Was poradzić.
Widzę jak tu sie fajnie wspieracie w tych cudownych lecz nie zawsze łatwych chwilach. Moze zacznę po kolei, od 6 tc codzienne mdłości, całodniowe - tak wiem nie jestem jedyna i wspolczuje wszystkim kobietkom, które maja takie dolegliwości…lecz cieszę sie ze wymioty mnie ominęły i mam nadzieje ze już mnie nie dosięgną!😬🙏
Potrzebuje porady, zapewne badalyscie już tarczyce itp.
2 tygodnie temu wyniki miałam w normie lecz zdecydowanie w dolnej granicy lecz te z dzisiaj nie mieszczą sie w widełkach.
Tsh - 0,012 ( 0,350 - 4,940 )
Wiem, ze w związku z rosnąca beta tah potrafi wariować lecz chciałabym Was podpytać jak to jest.
Serdecznie Was pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny!
Witaj ❤️ Ja robiłam badania w ubiegłym tygodniu i również wyszło mi niskie tsh. Coś około 0,312. Ginekolog powiedział, że wynik nie jest niepokojący - jest niski ze względu na wysoką betę. Także nie martw się 😊
 
Do góry