reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Dziewczyny trochę mnie pocieszyłyście, że nie tylko ja czuje się jak chodzące nieszczęście cały czas. Zawsze to miały być poranne mdłości a u mnie trwają dzień i noc, obiadu nie jestem w stanie ugotować po jak patrzę lub czuje jakiś określony typ jedzenia to od razu wszystko wraca.

Kiedy zaczęło Wam to trochę przechodzić? U mnie do tego jeszcze dochodzi ogólne osłabienie, nic tylko bym leżała i spała :D
U mnie troche się uspokaja dopiero teraz, a jestem 10+5
 
Witaj ❤️ Ja robiłam badania w ubiegłym tygodniu i również wyszło mi niskie tsh. Coś około 0,312. Ginekolog powiedział, że wynik nie jest niepokojący - jest niski ze względu na wysoką betę. Także nie martw się 😊
To mnie troszeczkę pocieszyłaś ale niestety tylko na chwilkę :(
właśnie dzwoniła moja pani doktor do mnie i jutro mam powtórzyć tsh i ft4 i jeśli wyjdzie tak samo tsh jak dzisiaj i ft4 tez nie będzie w normie to musi mnie położyć do szpitala…nic więcej nie wiem…zestresowałam się na maxa :(
 
Hej dziewczyny, witam nowe mamusie [emoji3590]

Powiem Wam że ja znowu dziś po południu dostałam mdłości.. Ehhh a już od paru dni byl spokój...do tego chyba spadło ciśnienie bo jestem ledwo żywa, siły mnie opuściły..

Prenatalne mam 29.06 także jeszcze 2i pół tygodnia [emoji3590]
Milego weekendu dla wszystkich [emoji3059]
Ja mam 30, wiec podobnie bardzo:)
 
Endokrynolog odpisał i jestem trochę zdzwiona, bo kazała znacząco zmienić dawkę letroxu... chyba skonsultuje to jeszcze z ginekologiem bo zmiana wydaje mi się zbyt drastyczna i w ogóle dziwne dawkowanie.
 
Hej!
i na moje dołączenie przyszła pora…
Jestem Anita i jest to moja pierwsza ciąża. (9tc)
Przyznam się Wam ze od kilkunastu dni codziennie tu zaglądam. Zwlekałam z oficjalnym przywitaniem się bo czekałam na wizytę, która mam 16 czerwca lecz muszę dołączyć wcześniej by sie Was poradzić.
Widzę jak tu sie fajnie wspieracie w tych cudownych lecz nie zawsze łatwych chwilach. Moze zacznę po kolei, od 6 tc codzienne mdłości, całodniowe - tak wiem nie jestem jedyna i wspolczuje wszystkim kobietkom, które maja takie dolegliwości…lecz cieszę sie ze wymioty mnie ominęły i mam nadzieje ze już mnie nie dosięgną!😬🙏
Potrzebuje porady, zapewne badalyscie już tarczyce itp.
2 tygodnie temu wyniki miałam w normie lecz zdecydowanie w dolnej granicy lecz te z dzisiaj nie mieszczą sie w widełkach.
Tsh - 0,012 ( 0,350 - 4,940 )
Wiem, ze w związku z rosnąca beta tah potrafi wariować lecz chciałabym Was podpytać jak to jest.
Serdecznie Was pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny!
A ty bierzesz leki na tarczyce? Na początku tsh mega rośnie, żeby później się obniżyć. Jak dla mnie masz mega nisko, ale nie przejmuj się- skonsultujesz się z endokrynologiem i zapisze ci mniejszą dawkę leku. Krótkotrwałe wahania hormony nie wpłyną na rozwój zarodka.
 
reklama
A ty bierzesz leki na tarczyce? Na początku tsh mega rośnie, żeby później się obniżyć. Jak dla mnie masz mega nisko, ale nie przejmuj się- skonsultujesz się z endokrynologiem i zapisze ci mniejszą dawkę leku. Krótkotrwałe wahania hormony nie wpłyną na rozwój zarodka.
Nie biorę żadnych leków, nigdy nie miałam problemów z tarczyca. :(
 
Do góry