reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Tez zauważyłam to u siebie .. w czwartek czułam się naprawdę rewelacyjnie , aż się zaczekam martwić ! A wczoraj kaplica .. co bym nie zjadła to miałam w gardle …
Ja to bardziej na zapachy reaguję, póki co mogę jeść wszystko… chociaż nie mam z kolei w ogóle ochoty prawie na nic. 🤨

Dzień dobry wszystkim w sobotę! 🥰Wyjątkowo noc miałam straszną, przed 3 się obudziłam z bardzo silnym bólem brzucha. Skończyło się wizytą w toalecie, pewnie coś mi zaszkodziło, mam nadzieję, że ze Skrzacikiem wszystko ok. 😟
@Klauuudia dziś ja poproszę L4 od forum. 🤣 Jedziemy dziś do teściów na grilla z moimi rodzicami i dziadkiem, więc pewnie cały dzień nas nie będzie. ☺️
 
Ostatnia edycja:
reklama
Rozumiem doskonale co czujesz, chociaż ja straciłam jedno malenstwo, później 1.5 roku nieustannych starań, masy badań, leków, a jak się udało to niesamowity strach aby wszystko było dobrze.
Pisane prosto z serca.
Tak czuję, chcę być mamą, niewiele czasu mi zostało więc, robię co tylko mogę.
Mam nadzieję, że tym razem będzie wszystko dobrze, bo chyba trzeciej straty bym nie przeżyła. [emoji20]
 
Wczoraj chwaliłam Wam się, ze weszłam w 12 tydzień no i to było wejscie z przytupem bo pierwszy raz 🤮 nie wiem czy któraś tak ma, ale ja właśnie jak kaszle czy bardzo mocno kicham to pojawia mi się odruch wymiotny. I wczoraj skończyło się na czymś więcej 🤮🙈 poza tym czuje się świetnie i jestem za to mega wdzięczna 🙂
 
Cześć Kochane, ja dziś wchodzę w 11tydzień, tak bardzo chciałabym pójść już na wizytę podejrzeć maluszka, a tu najbliższa możliwość to za 10dni na prenatalnych, już doczekać się nie mogę 🥰 choć z drugiej strony nie wiem czego się spodziewać..
Narazie czuję się dobrze, oby tak zostało i nie było powtórki z rozrywki z wczoraj 😉
Życzę wszystkim miłego dnia i udanego weekendu 😚
 
Wczoraj chwaliłam Wam się, ze weszłam w 12 tydzień no i to było wejscie z przytupem bo pierwszy raz 🤮 nie wiem czy któraś tak ma, ale ja właśnie jak kaszle czy bardzo mocno kicham to pojawia mi się odruch wymiotny. I wczoraj skończyło się na czymś więcej 🤮🙈 poza tym czuje się świetnie i jestem za to mega wdzięczna 🙂
ja miałam tak 2 razy, ze zwymiotowalam. Ale to po prostu samo z siebie i z samego rana. Oby to było u Ciebie takie jednorazowe. 😊
 
Masz zaliczone, oby to był pierwszy i ostatni raz [emoji16]
Ja przy kichaniu tak nie mam, ale za to jak zjem kanapkę szybko to walczę żeby jej nie zwrócić [emoji17] muszę jeść baardzo powoli i małe porcje, często. U mnie 9+3 i jeszcze nie było pierwszego razu, ale liczę na sprawiedliwość [emoji16] w poprzedniej ciąży wymioty caaaly dzień do 16 tygodnia (zdarzyło się nawet raz w 20tyg) + choroba lokomocyjna.
Wczoraj chwaliłam Wam się, ze weszłam w 12 tydzień no i to było wejscie z przytupem bo pierwszy raz [emoji2961] nie wiem czy któraś tak ma, ale ja właśnie jak kaszle czy bardzo mocno kicham to pojawia mi się odruch wymiotny. I wczoraj skończyło się na czymś więcej [emoji2961][emoji85] poza tym czuje się świetnie i jestem za to mega wdzięczna [emoji846]
 
O bosz nie bylo mnie tu jakiś dzień moze półtorej a tu tyle do nadrobienia, ze szok ale dałam rade;D
Macie jakieś dziwne smaki już albo coś już Wam mega nie podchodzi? Ja tak jak lubiłam jakecznice tak teraz kompletnie nie moge jej jeść;) a za to ostatnio jak zjadłam kanapki z pasztetem pomidorowym i śledziem w oleju z cebulka bylam w 7niebie🙂
Tak, kebab na ostro z truskawkami, śledzie z czekoladą, lub kiszony ogórek ze śledziem i drżemem truskawkowym. 🤣
 
Cześć Kochane, ja dziś wchodzę w 11tydzień, tak bardzo chciałabym pójść już na wizytę podejrzeć maluszka, a tu najbliższa możliwość to za 10dni na prenatalnych, już doczekać się nie mogę 🥰 choć z drugiej strony nie wiem czego się spodziewać..
Narazie czuję się dobrze, oby tak zostało i nie było powtórki z rozrywki z wczoraj 😉
Życzę wszystkim miłego dnia i udanego weekendu 😚
To widzę ze prenatalne mamy w podobnych dniach ❤️
 
Masz zaliczone, oby to był pierwszy i ostatni raz [emoji16]
Ja przy kichaniu tak nie mam, ale za to jak zjem kanapkę szybko to walczę żeby jej nie zwrócić [emoji17] muszę jeść baardzo powoli i małe porcje, często. U mnie 9+3 i jeszcze nie było pierwszego razu, ale liczę na sprawiedliwość [emoji16] w poprzedniej ciąży wymioty caaaly dzień do 16 tygodnia (zdarzyło się nawet raz w 20tyg) + choroba lokomocyjna.
Trzymam kciuki, żeby się nie pojawił ten pierwszy raz chociaż wiadomo to może chwycić w każdej chwili
 
reklama
Do góry