reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Mi jeden dzień jest gorzej, drugi lepiej, dziś znowu mnie mdli 😰 za dwa tygodnie roczek a ja zastanawiam się jak się będę czuła 😰

Lepiej odpuść sobie te okna jak się źle czujesz, w ogóle to wszystkie ciotki mówią, ze na początku ciąży kategorycznie okien nie wolno myć 🙈

Ja mam taki trądzik na twarzy jak nie wiem, a nigdy nie miałam. Generalnie z odległości niewidoczny ale jak w lustrze na siebie patrzę to widzę 😰 mąż mówił mi, że po buzi na plus się zmieniłam 🥰

Powodzenia na wszystkich wizytach 🥰🥰🥰
@Mikkka123 a Tobie życzę trzech bijących serduszek ♥️♥️♥️
Stresuje się strasznie . Nigdy się tak nie stresowałam , ale już bym chciała być po wizycie 🙈 mam nadzieje ze będzie dobrze☺️chociaż w głowie mam wszystko 🙈 mam nadzieje ze wrócę do was z dobrymi informacjami ❤️❤️❤️
 
O której masz wizytę? Mam nadzieję że to będzie piękny dzień, pełen samych pięknych wiadomości [emoji3590][emoji3590][emoji3590] mocno trzymam kciuki[emoji3059]
Stresuje się strasznie . Nigdy się tak nie stresowałam , ale już bym chciała być po wizycie [emoji85] mam nadzieje ze będzie dobrze[emoji3526]chociaż w głowie mam wszystko [emoji85] mam nadzieje ze wrócę do was z dobrymi informacjami [emoji3590][emoji3590][emoji3590]
Dziewczyny, ostatnio ciągnie mnie do coli, nigdy zbytnio nie piłam a teraz mogłabym litrami... Zauwazylam że przy mdłościach jest mi lepiej jak się napije...[emoji2356]
 
O której masz wizytę? Mam nadzieję że to będzie piękny dzień, pełen samych pięknych wiadomości [emoji3590][emoji3590][emoji3590] mocno trzymam kciuki[emoji3059]Dziewczyny, ostatnio ciągnie mnie do coli, nigdy zbytnio nie piłam a teraz mogłabym litrami... Zauwazylam że przy mdłościach jest mi lepiej jak się napije...[emoji2356]
Wizytę mam około godziny 14:30 🙈🙈
Tez mam taka nadzieje !❤️
 
Dużo z was jest na chorobowym? Mi lekarz powiedział że powinnam iść ale narazie odmówiłam... Ze w razie czego mam dzwonić w każdej chwili to dostanę. Wiecie chora jestem mam taki suchy kaszel, ledwie gadam mam gardło zawalone i zatoki..... Biorę jeszcze ten duphaston na podtrzymanie bo plamiłam... I wiecie co może głupia jestem ale ja dalej pracuje... A sił brak mam chęć to rzucić i iść na chorobowe ale ciągle myślę jak oni tu dadzą radę... Ale z drugiej strony kto mi pomoże jak coś się stanie... 8h siedzę w maseczce z filterkiem też ledwie daje rade wysiedzieć [emoji26] poradźcie coś? Dobrze robię że pracuje?
 
reklama
Ja z niecierpliwością czekam na wieści od Ciebie! 😍

Ktoś jeszcze wizytuje jutro? ☺️
Macie jakieś problemy z cerą? Bo mi się nagle pojawiło znacznie więcej przebarwień na twarzy, a nigdy nadmiernego problemu ze skórą nie miałam, nawet jako nastolatka. Jak już mi mąż przyznał rację, to znaczy że zmiana naprawdę widoczna 🤣
Pamiętaj o wysokim spf. Jak takie przebarwienia opalisz to duży problem z pozbyciem się może być. Najczęściej one jednak same znikają :)
 
Do góry