reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Witaj ❤️ u mnie termin 13.01 więc podobnie. Jak się czujesz?
Z tym samopoczuciem u mnie różnie. Od ponad tygodnia musze częściej jeść bo czuje w brzuchu taką pustkę i przez to średnio sie czuje 😌 odrzuciło mnie od kawy i nie używam już perfum. Dziś ból głowy... Poza tym 👍
 
reklama
Ja wizyta jutro 14:30 , tak się już stresuje ze o niczym innym nie myśle. Ale wiem ze musi być jak jest bo nic na to nie poradzę . Ale nadzieje na zarodek/i mam🙈🤭🙂
Ja z niecierpliwością czekam na wieści od Ciebie! 😍

Ktoś jeszcze wizytuje jutro? ☺️
Macie jakieś problemy z cerą? Bo mi się nagle pojawiło znacznie więcej przebarwień na twarzy, a nigdy nadmiernego problemu ze skórą nie miałam, nawet jako nastolatka. Jak już mi mąż przyznał rację, to znaczy że zmiana naprawdę widoczna 🤣
 
Ja z niecierpliwością czekam na wieści od Ciebie! 😍

Ktoś jeszcze wizytuje jutro? ☺️
Macie jakieś problemy z cerą? Bo mi się nagle pojawiło znacznie więcej przebarwień na twarzy, a nigdy nadmiernego problemu ze skórą nie miałam, nawet jako nastolatka. Jak już mi mąż przyznał rację, to znaczy że zmiana naprawdę widoczna 🤣
mi się zmienia twarz ogólnie… już mi tak parę osób powiedziało. Nie wiem o co chodzi 🤣a jak Wasze brzuszki? Coś widać? Waga już rośnie? 🤔☺️
 
mi się zmienia twarz ogólnie… już mi tak parę osób powiedziało. Nie wiem o co chodzi 🤣a jak Wasze brzuszki? Coś widać? Waga już rośnie? 🤔☺️
Ja sie.co prawda nie wazylam odkąd zaszłam w ciaze ale wydaje mi się ze troszkę więcej jem. Duzo rzeczy mi śmierdzi ale jak jestem glodna to muszę podjeść. Ale waga raczej się nie zmieniła.
 
mi się zmienia twarz ogólnie… już mi tak parę osób powiedziało. Nie wiem o co chodzi 🤣a jak Wasze brzuszki? Coś widać? Waga już rośnie? 🤔☺️
Ja wypłaszczona na brzuchu nie jestem, więc już od dłuższego czasu wyglądam na 4 miesiąc 🤣 Ale nie, na razie nic, chociaż ja to początki w porównaniu do Ciebie 🙈 A wagi w domu nie posiadam i jestem szczęśliwsza 😎😂
 
Cześć kochane , kto dzisiaj ma wizytę :)? Bardzo, ale to bardzo mocno trzymam kciuki ! I czekam na dobre wieści ❤️ Cieszyłam się że nie mam mdłości ... a dziś rano naszły mnie tak silne że już myślałam o rozmowie z wc , jest mi słabo, niedobrze , jedzenie mi w buzi rośnie ... dzisiaj 7+2 według usg ? Już mówię mężowi że te jego dzieci mnie wykończą . U Nas dzisiaj piękna pogoda , chciałam wsiąść się troszkę za okna bo są strasznie okurzone i brudne .. ale kiepsko to widzę , chyba umyje te od ulicy 😬
 
Ja wypłaszczona na brzuchu nie jestem, więc już od dłuższego czasu wyglądam na 4 miesiąc 🤣 Ale nie, na razie nic, chociaż ja to początki w porównaniu do Ciebie 🙈 A wagi w domu nie posiadam i jestem szczęśliwsza 😎😂
No tak, ja taki starszak 🤣ale nie widać nic jeszcze. Choć apetyt jak na mnie mam spooory 🙈
 
Cześć kochane , kto dzisiaj ma wizytę :)? Bardzo, ale to bardzo mocno trzymam kciuki ! I czekam na dobre wieści ❤️ Cieszyłam się że nie mam mdłości ... a dziś rano naszły mnie tak silne że już myślałam o rozmowie z wc , jest mi słabo, niedobrze , jedzenie mi w buzi rośnie ... dzisiaj 7+2 według usg ? Już mówię mężowi że te jego dzieci mnie wykończą . U Nas dzisiaj piękna pogoda , chciałam wsiąść się troszkę za okna bo są strasznie okurzone i brudne .. ale kiepsko to widzę , chyba umyje te od ulicy 😬
ja tez od soboty jakoś nie najlepiej się czuje. 😐u nas niby ładnie, ale zimno cały czas. Kompletnie nic mi się nie chce. A w pracy roboty sporo jak to przy poniedziałku. Tez trzymam kciuki za wszystkie wizyty 😊
 
Mi jeden dzień jest gorzej, drugi lepiej, dziś znowu mnie mdli 😰 za dwa tygodnie roczek a ja zastanawiam się jak się będę czuła 😰
Cześć kochane , kto dzisiaj ma wizytę :)? Bardzo, ale to bardzo mocno trzymam kciuki ! I czekam na dobre wieści ❤️ Cieszyłam się że nie mam mdłości ... a dziś rano naszły mnie tak silne że już myślałam o rozmowie z wc , jest mi słabo, niedobrze , jedzenie mi w buzi rośnie ... dzisiaj 7+2 według usg ? Już mówię mężowi że te jego dzieci mnie wykończą . U Nas dzisiaj piękna pogoda , chciałam wsiąść się troszkę za okna bo są strasznie okurzone i brudne .. ale kiepsko to widzę , chyba umyje te od ulicy 😬
Lepiej odpuść sobie te okna jak się źle czujesz, w ogóle to wszystkie ciotki mówią, ze na początku ciąży kategorycznie okien nie wolno myć 🙈
Ja z niecierpliwością czekam na wieści od Ciebie! 😍

Ktoś jeszcze wizytuje jutro? ☺️
Macie jakieś problemy z cerą? Bo mi się nagle pojawiło znacznie więcej przebarwień na twarzy, a nigdy nadmiernego problemu ze skórą nie miałam, nawet jako nastolatka. Jak już mi mąż przyznał rację, to znaczy że zmiana naprawdę widoczna 🤣
Ja mam taki trądzik na twarzy jak nie wiem, a nigdy nie miałam. Generalnie z odległości niewidoczny ale jak w lustrze na siebie patrzę to widzę 😰 mąż mówił mi, że po buzi na plus się zmieniłam 🥰

Powodzenia na wszystkich wizytach 🥰🥰🥰
@Mikkka123 a Tobie życzę trzech bijących serduszek ♥️♥️♥️
 
reklama
Dzień dobry dziewczyny [emoji3059] oczywiście trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty [emoji846] ja dziś też słabo się coś czuję, wczoraj byliśmy z dzieciaczkami na wycieczce, powiem Wam że droga powrotną w aucie była okropna, brzuch mnie po całym dniu spacerowa ka i atrakcji bolał i źle mi się siedziało a to tylko 1,5h jazdy..dziś mam zamiar odpoczywać choć nie wiem na ile mi się to uda [emoji6]
Milego dnia dla wszystkich [emoji8]
 
Do góry