reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Dziewczyny wiem, że już się pojawiało kilkukrotnie ale nie zrobiłam sobie screena nazwy tego syropu na zaparcia w ciąży. Mogłaby któraś mi pomóc i wrzucić jeszcze raz ? Dziś to jakaś masakra 🥴
 
reklama
Na przyszłość- można wyszukać na wątku[emoji4] przynajmniej w aplikacji tak jest
Dziewczyny wiem, że już się pojawiało kilkukrotnie ale nie zrobiłam sobie screena nazwy tego syropu na zaparcia w ciąży. Mogłaby któraś mi pomóc i wrzucić jeszcze raz ? Dziś to jakaś masakra [emoji3061]
Screenshot_20210530-200131.jpeg
 
Hej dziewczyny dawno się nie odzywałam. Dziś u mnie 5+2 , trzeci dzień walczę z migreną. Dziś ciut lepiej. Mniej boli i w końcu mogę jeść. Wczoraj zwróciłam wszystko co zjadłam. Tylko ogórek zielony mi nie szkodzi. Masakra. Ledwo żywa jestem.a dziś cały dzień prowadzę szkolenie i muszę jakiś się trzymać. Ufff ciekawe co będzie dalej. Czasami mnie ciągnie w pachwinach. Piersi też jakby mniej bolą. Albo się przyzwyczaiłam 🤷🏻‍♀️
Takie uroki ..... 🥺
 
Dziewczyny wiem, że już się pojawiało kilkukrotnie ale nie zrobiłam sobie screena nazwy tego syropu na zaparcia w ciąży. Mogłaby któraś mi pomóc i wrzucić jeszcze raz ? Dziś to jakaś masakra 🥴
współczuję Ci, ja wiem jak to się człowiek męczy. Siedzi się na toalecie i próbuje, a nic z tego. A później taka presja jak się długo nie idzie. Masakra
 
reklama
Do góry