reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Witaj [emoji4] na kiedy wychodzi Ci termin? :) trzymam kciuki za piękny wynik bety
Hej[emoji846]
Niewiem w sumie czy pisac czy nie bo nie dowierzam caly czas.
Dzis 3 test pokazal 2 blada kreske a potem odrazu polecialam na bete.
Gratulacje dla kazdej przyszlej mamusi styczniowej[emoji6]
Trzymam kciuki za was dziewczyny, które dziś wizytują [emoji3590]
Milego dnia dla wszystkich [emoji3059]
 
Dziewczyyyynyyyy ! Myślałam że się zadławię własną śliną na targu ! Musiałam !!!!!
36A5A446-5DCF-4601-BD7F-B05F8613747A.jpeg
 
Ja mam kuleczki miedziane bez hormonów. Przez ponad rok nic się nie działo, ale na początku kwietnia byłam na kontroli i się okazało, że lekko się obsunęło w dół ale to nie szkodzilo w niczym. Pierwszy raz użyłam kubeczka menstruacyjnego podczas ostatniego okresu i być może to jest powód.. Nie wiem, dziś się okaże.
Oj to bardzo ale to bardzo mocno trzymam kciuki aby wszyskto było dobrze ! Swoją drogą aż dziwne ! Ja miałam przez 10 lat spirale , najpierw multiload później nova-T , nigdy bym nie pomyślała .. ja przez 10 lat żyłam w błogości mojego umysłu o braku dzieci - nawet nie wiedziałam kiedy mam dostać miesiączkę , mój mąż wiedział , czasami go pytałam nawet kiedy powinnam mieć [emoji16]
 
Ja czasem dźwigam moje 14kg [emoji14] ale staram się mu już uswiadamiać że mamusia nie może nosić zbyt często:)

Właśnie poszedł do pkola więc mogę odpoczywać.

Strasznie chce mi się jeść owoce i warzywa , a jak dziś zrobiłam sobie rano bułkę z szynką tak szybko to wszystko wyplułam na talerz .. wędliny coś mi nie podchodzą ostatnio
Cześć wszystkim [emoji3059] powodzenia na dzisiejszych wizytach [emoji3059]

Odpowiadając na poprzednie wiadomości to też strasznie boli mnie krzyż, najbardziej odcinek lędźwiowy - a do tego jeszcze w ciągu dnia dźwigam dosyć często 9kg szczęścia [emoji3059]
 
reklama
Do góry