reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Ja dzisiaj robiłam betę i mam złe przeczucia bo jest niska. 22 Maja robiłam było 8800 a dzisiaj 22422 coś czuje ze będzie to samo .. zrobię jeszcze betę w sobotę . Wizyta w poniedziałek :/
Od 6000 za szybko już nie przyrasta. Na pewno nie ma co sugerować się kalkulatorami w internecie. Teraz już tylko USG
 
reklama
A ile masz ferrytyny? Wiesz ze to jest znak że za dużo żelaza wydalasz tzn za mało przyswajasz ja się z tym zmagam już z 10 lat bo mam anemię z niedoboru zelza i ciągle jestem pod opieką hematologa.
Dziewczyny ale się boje. Jutro robię wyniki. Jeszcze przed ciąża tzn w 3rygodniu zanim wiedziałam miałam glukozę 92 a tutaj czytam tyle ze to za dużo [emoji86] kolacje zjadłam o 20 i nic już nie tykam byleby wyszło z 85 [emoji38] i mam niska ferrytyne - żaden lekarz się tym nie przejął a ja wiem ze jest w dolnej granicy [emoji19] zbadam tez mocz, w którym miałam bakterie i drożdże [emoji15] cholerka a nie chce sama ich sprawdzać jutro bo ja przez weekend oszaleje wiec karteczkę z wynikami jutro oddam w dobre ręce żeby mnie nie kusiło i we wtorek na wizycie zobaczę z lekarzem [emoji28]
 
Cześć wszystkim 🥰 powodzenia na dzisiejszych wizytach 🥰

Odpowiadając na poprzednie wiadomości to też strasznie boli mnie krzyż, najbardziej odcinek lędźwiowy - a do tego jeszcze w ciągu dnia dźwigam dosyć często 9kg szczęścia 🥰
 
Ja dzis na 13.15.. Pani ginekolog ma zobaczyć co się stało, że zaszłam mimo wkładki.. Mam nadzieję, że po wyjęciu jej nic strasznego nie będzie się działo. Trzymajcie kciuki żeby wszystko było dobrze [emoji3]
Oj to bardzo ale to bardzo mocno trzymam kciuki aby wszyskto było dobrze ! Swoją drogą aż dziwne ! Ja miałam przez 10 lat spirale , najpierw multiload później nova-T , nigdy bym nie pomyślała .. ja przez 10 lat żyłam w błogości mojego umysłu o braku dzieci - nawet nie wiedziałam kiedy mam dostać miesiączkę , mój mąż wiedział , czasami go pytałam nawet kiedy powinnam mieć 😁
 
reklama
Dziewczyny mają 100% racji. Ja kilka dni temu też pisałam, że się martwię bo mdłości mam mniejsze. Do wczorajszej wizyty przeżywałam koszmar. Lekarka mi powiedziała to samo co tobie dziewczyny: beta przy tysiącach już zwalnia, nie podwaja się już co dwa dni. Organizm stopniowo przyzwyczaja się do wysokiego poziomu i mdłości są mniejsze. Około 12 tygodnia beta już spada dlatego zanikają. Uszy do góry! Będzie wszystko dobrze!
Trochę mnie jestem spokojniejsza , będę cierpliwie czekać do poniedziałku ❤️❤️
@Doubler tobie również dziękuje !❤️✊🏻✊🏻
 
Do góry