reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Dziewczyny was tez tak Ciągnie w brzuchu??? Mnie to praktycznie z lewej strony ciągnie,z prawej rzadko ale momentami to tak. Mnie ciągnie że się martwię. 🙄
 
reklama
Mi juz 14 dzien sie okres spoznia...ale podejrzewam pozna owulacje.
Spokojnie , zrób betę - rozwieje Twoje wątpliwości ! Jak przestajemy się starać to wtedy najczęściej wychodzi ! My od stycznia walczyliśmy , w styczniu miałam ciąże biochemiczną , potem naprawdę się staraliśmy a jak w kwietniu odpuściłam , mąż był tylko jeden weekend w domu .. i pyk ! Udało się ;)
 
Wiecie co .. a tak swoją drogą strasznie panikuje przed badaniem tej glukozy , to jest chyba najgorsze badanie , mam je zrobić ok 20 czerwca , na samą myśl mnie mdli już ..
 
ja mam 7.06. To jest takie straszne? Nigdy nie miałam… 😐😞
Miałam kiedyś to badanie. Z glukoza 75. Nie jest jakieś okropne. Najgorsze te 3 pobrania krwi i to siedzenie tylu godzin. Nie można się położyć, spać ani nawet chodzić. Pani z diagnostyki poradziła kupić zwykła glukozę, nie tą smakową. Smakową może zaburzyć wynik na niekorzyść i trzeba będzie jeszcze raz robić krzywą. Warto z krzywą cukrową zrobić sobie też krzywą insulinową.
 
reklama
Do góry