reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Ja też mam niską od kiedy pamiętam [emoji17] miesiąc temu miałam 9, a norma 13-150. Przed poprzednią ciążą udało mi się podnieść[emoji17]
A ile masz ferrytyny? Wiesz ze to jest znak że za dużo żelaza wydalasz tzn za mało przyswajasz ja się z tym zmagam już z 10 lat bo mam anemię z niedoboru zelza i ciągle jestem pod opieką hematologa.
 
reklama
Ja w obydwu ciążach zajadałam się słodyczami codziennie i w obu przypadkach dziewczynki [emoji3]
O widzisz .. a ja na słodycze patrzeć nie mogę od samego początku ... i mięso tez mi średnio wchodzi ... w ciąży z córką jadłam słodycze aż się kurzyło a teraz mam wręcz odruch wymiotny ...
 
Dziewczyny a ja w tej ciąży nie robiłam bety wcale. W straconej ciąży latałam na badania, sprawdzalam przyrosty, a i tak co ma być to będzie. W tej ciąży zrobiłam test i to tylko dlatego, że nie byłam w stanie u jechać autem 7 km do pracy zatrzymywał się co 1 km bo miałam takie zawroty głowy. Zrobiłam test 2 dni przed planowana @ wyszła blada kreska ale widoczna nie potrzebowałam lupy. Nawet mężowi nie mówiłam. Po 4 dniach zrobiłam drugi test 2 mocne krechy. Umówiłam się na wizytę i to tyle. Nie robię bety bo to tylko mnie stresuje. A i tak staram się zająć głowę czymś innym żeby nie myśleć o tym torbielu. Wystarczająco mi sen z powiek spędza.
Trzymam mocno kciuki za dzisiejsze wizyty ❤️❤️❤️❤️
A co do bólów pleców... Od wczoraj mnie tak w krzyżu boli, że ledwo chodzę. A mdłości raz są mniejsze raz większe. A i tak się martwię. 🤷‍♀️ Odrzuciło mnie od mięsa totalnie, a na zapach herbaty uciekam bo tak mi przeszkadza.
Jak mnie ciągnie w brzuchu to się martwię czy nic się nie dzieje, a jak nie boli wcale to się trzęsę ze coś się dzieje. 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
 
Witaj [emoji4] na kiedy wychodzi Ci termin? :) trzymam kciuki za piękny wynik bety Trzymam kciuki za was dziewczyny, które dziś wizytują [emoji3590]
Milego dnia dla wszystkich [emoji3059]
Termin według obliczen miesiaczki na 21 styczeń🙂 Ale nie umiem uwierzyc ze udalo sie...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry