reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Kochana, ja betę robiłam 3 razy, ale tylko na początku, od razu po teście ciążowym. Potem już nie robiłam. Wizytę mam 8 czerwca i ogromnie się stresuję. Ogromnie się boję, że serduszko ustało, no koszmarne myśli. Ale nie robię już bety bo im dalej tym wolniej rośnie i niepotrzebnie bym się tylko denerwowała (a i tak się denerwuję :p). Wiem że Ty też bardzo to przeżywasz i codziennie o Tobie myślę i również czekam na Twoją wizytę, bardzo trzymam kciuki😘 Ale nie zadręczaj się już betą, bo myślę, że na tym etapie to po prostu nie ma sensu i nie musi świadczyć o niczym niepokojącym🤗
Masz racje ☺️, dzisiaj ja zrobiłam bo już wytrzymać nie mogę do poniedziałku czy serducho będzie . Boje się kolejnej straty bo wiem ze to ciężka droga :( staram się myśleć pozytywnie , ale jednak ta niepewność bierze górę . Ważne ze serduszko jest i bije ❤️ Trzymam mocno za Ciebie kciuki ! Dziękuje Ci teraz myśle ze zasnę ❤🥰
 
reklama
Dokładnie. 45% przyrostu to nie tragedia[emoji173] a mogło być tak, że beta była większa, ale spadła, bo np jedno jajeczko nie przetrwało (odpukać). Wszystkie trzymamy kciuki, bądź dobrej myśli [emoji4]
Ciąża lubi płatać figle , tyle się tu naczytałam historii nie już nie było nadziei a jednak ! Trzymam kciuki aby i Twoja skończyła się szczęśliwie [emoji173]️
 
Masz jakieś plamienia albo bóle?
Przy takiej wysokiej becie przyrost mniejszy, nie stresuj się [emoji173] odliczam z Tobą do wizyty[emoji4][emoji173]
Masz racje [emoji3526], dzisiaj ja zrobiłam bo już wytrzymać nie mogę do poniedziałku czy serducho będzie . Boje się kolejnej straty bo wiem ze to ciężka droga :( staram się myśleć pozytywnie , ale jednak ta niepewność bierze górę . Ważne ze serduszko jest i bije [emoji173]️ Trzymam mocno za Ciebie kciuki ! Dziękuje Ci teraz myśle ze zasnę [emoji173][emoji3059]
 
A daj spokój .. z młodą jadłam za całą drożyznę piłkarską - miałam 28 kg na plusie - szkoda gadać !
28... to sporo 😲😁😅 czyli apetyt miałaś wzmożony. Jestem ciekawa jak teraz będzie u Ciebie i jak u mnie :D ja to narazie pozwalam sobie na małe grzeszki slodyczowe, a wcześniej baaardzo się pilnowałam. Zobaczymy jak dalej 😁
 
28... to sporo 😲😁😅 czyli apetyt miałaś wzmożony. Jestem ciekawa jak teraz będzie u Ciebie i jak u mnie :D ja to narazie pozwalam sobie na małe grzeszki slodyczowe, a wcześniej baaardzo się pilnowałam. Zobaczymy jak dalej 😁
Ja się chyba cieszę, że wyszły cyrki z cukrami bo mam restrykcyjną dietę, jem moje zero kaloryczne 7 posiłków dziennie w każdym węglowodany a mam -3 kg 👌👌
 
Masz racje ☺️, dzisiaj ja zrobiłam bo już wytrzymać nie mogę do poniedziałku czy serducho będzie . Boje się kolejnej straty bo wiem ze to ciężka droga :( staram się myśleć pozytywnie , ale jednak ta niepewność bierze górę . Ważne ze serduszko jest i bije ❤️ Trzymam mocno za Ciebie kciuki ! Dziękuje Ci teraz myśle ze zasnę ❤🥰
Dziewczyny mają 100% racji. Ja kilka dni temu też pisałam, że się martwię bo mdłości mam mniejsze. Do wczorajszej wizyty przeżywałam koszmar. Lekarka mi powiedziała to samo co tobie dziewczyny: beta przy tysiącach już zwalnia, nie podwaja się już co dwa dni. Organizm stopniowo przyzwyczaja się do wysokiego poziomu i mdłości są mniejsze. Około 12 tygodnia beta już spada dlatego zanikają. Uszy do góry! Będzie wszystko dobrze!
 
A miałaś obciążenie po ilu gramach glukozy? 50 czy 75? Fakt, po godzinie i dwóch niziutkie. Moja endokrynolog mówiła że często w ciąży ma się skłonności do hipoglikemii.
Miałam 75. I powiem Ci, że byłam przez pół dnia po tym obciążeniu bardzo słaba i ospała.
 
reklama
Masz racje ☺️, dzisiaj ja zrobiłam bo już wytrzymać nie mogę do poniedziałku czy serducho będzie . Boje się kolejnej straty bo wiem ze to ciężka droga :( staram się myśleć pozytywnie , ale jednak ta niepewność bierze górę . Ważne ze serduszko jest i bije ❤️ Trzymam mocno za Ciebie kciuki ! Dziękuje Ci teraz myśle ze zasnę ❤🥰
Ja również czekam na Twoją wizytę 🤩 Trzymam kciuki! ✊🏼🥰

Dziewczyny, któraś dziś ma wizytę? Jeśli tak to powodzenia! ♥️
 
Do góry