reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Ja po wizycie. Dopiero mam czas pisać. Wszystko dobrze. Serduszko bije prawidłowo[emoji177][emoji3590] mam się oszczędzać, muszę zbadać drugi raz progesteron i zadzwonić z wynikiem. Kolejne badanie w moje urodziny 30 czerwca[emoji177] No i muszę na siebie uważać chciał mi od razu wypisać zwolnienie skoro dużo petentów przyjmuje dziennie... Długo nie popracuje. Powinnam całe 8h siedzieć w maseczce z filterkiem a mi tak źle w tych maskach bo nie dość że mdlosci itp to ta maska jeszcze. Mam do tego astmę i leki muszę zwiększyć bo mam straszne duszności i zadyszki. W 1 ciąży tego nie miałam, wręcz czułam się super zero objawów astmy a teraz jakby objawy się zwiększyły. Ale tak to z tą chorobą jest.
 
reklama
Ja miałam cukier 92 więc zbadałam od razu drugi raz za 2 dni... I miałam 85 bo wydaje mi się że za 1 razem za późno jadłam kolacje. Póki co mówił żeby uważać co jem ale krzywej jeszcze nie robic. W 1 ciazy miałam za to na czczo super ale po 1h na krzywej wyszło 3jednostki za dużo i miałam 183 a było do 180 i miałam wpisane jU cukrzyca ciążowa. Do diabetologa nie musiałam iść bo to nie był wysoki cukier tylko sama musiałam kontrolować w domu glukometrem. Zawsze miałam w normie więc dietę miałam taka sobie. Słodkie jedynie ograniczyłam, smażonego i tak jem mało a resztę normalnie.
 
Ja po wizycie. Dopiero mam czas pisać. Wszystko dobrze. Serduszko bije prawidłowo[emoji177][emoji3590] mam się oszczędzać, muszę zbadać drugi raz progesteron i zadzwonić z wynikiem. Kolejne badanie w moje urodziny 30 czerwca[emoji177] No i muszę na siebie uważać chciał mi od razu wypisać zwolnienie skoro dużo petentów przyjmuje dziennie... Długo nie popracuje. Powinnam całe 8h siedzieć w maseczce z filterkiem a mi tak źle w tych maskach bo nie dość że mdlosci itp to ta maska jeszcze. Mam do tego astmę i leki muszę zwiększyć bo mam straszne duszności i zadyszki. W 1 ciąży tego nie miałam, wręcz czułam się super zero objawów astmy a teraz jakby objawy się zwiększyły. Ale tak to z tą chorobą jest.
świetne wiadomości ❤️❤️
 
Ja dzisiaj robiłam betę i mam złe przeczucia bo jest niska. 22 Maja robiłam było 8800 a dzisiaj 22422 coś czuje ze będzie to samo .. zrobię jeszcze betę w sobotę . Wizyta w poniedziałek :/
 
Dziewczyny ale się boje. Jutro robię wyniki. Jeszcze przed ciąża tzn w 3rygodniu zanim wiedziałam miałam glukozę 92 a tutaj czytam tyle ze to za dużo 🙉 kolacje zjadłam o 20 i nic już nie tykam byleby wyszło z 85 😆 i mam niska ferrytyne - żaden lekarz się tym nie przejął a ja wiem ze jest w dolnej granicy 😒 zbadam tez mocz, w którym miałam bakterie i drożdże 😳 cholerka a nie chce sama ich sprawdzać jutro bo ja przez weekend oszaleje wiec karteczkę z wynikami jutro oddam w dobre ręce żeby mnie nie kusiło i we wtorek na wizycie zobaczę z lekarzem 😅
 
reklama
Do góry