reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Ja po wizycie. Dopiero mam czas pisać. Wszystko dobrze. Serduszko bije prawidłowo[emoji177][emoji3590] mam się oszczędzać, muszę zbadać drugi raz progesteron i zadzwonić z wynikiem. Kolejne badanie w moje urodziny 30 czerwca[emoji177] No i muszę na siebie uważać chciał mi od razu wypisać zwolnienie skoro dużo petentów przyjmuje dziennie... Długo nie popracuje. Powinnam całe 8h siedzieć w maseczce z filterkiem a mi tak źle w tych maskach bo nie dość że mdlosci itp to ta maska jeszcze. Mam do tego astmę i leki muszę zwiększyć bo mam straszne duszności i zadyszki. W 1 ciąży tego nie miałam, wręcz czułam się super zero objawów astmy a teraz jakby objawy się zwiększyły. Ale tak to z tą chorobą jest.
Świetna wiadomość ❤️ Coś czuje że na 30 czerwca się Nas troszkę nazbiera 🤭
 
reklama
Właśnie sprawdziłam wyniki. Morfologia, mocz i cała reszta - rewelacja :) Ale mam problem z interpretacją mojej krzywej glukozowej. Może któraś z was tak miała. Dzisiejszy cukier na czczo 94 po godzinie 80, po dwóch godzinach 72. Wiem, że forum to nie porada lekarska, ale teleporade mam dopiero w poniedziałek. Wydaje mi się, że cukier po podaniu glukozy chyba powinien wzrosnąć. Któraś miała kiedyś taką sytuację?
A miałaś obciążenie po ilu gramach glukozy? 50 czy 75? Fakt, po godzinie i dwóch niziutkie. Moja endokrynolog mówiła że często w ciąży ma się skłonności do hipoglikemii.
 
reklama
Ja dzisiaj robiłam betę i mam złe przeczucia bo jest niska. 22 Maja robiłam było 8800 a dzisiaj 22422 coś czuje ze będzie to samo .. zrobię jeszcze betę w sobotę . Wizyta w poniedziałek :/
Kochana, ja betę robiłam 3 razy, ale tylko na początku, od razu po teście ciążowym. Potem już nie robiłam. Wizytę mam 8 czerwca i ogromnie się stresuję. Ogromnie się boję, że serduszko ustało, no koszmarne myśli. Ale nie robię już bety bo im dalej tym wolniej rośnie i niepotrzebnie bym się tylko denerwowała (a i tak się denerwuję :p). Wiem że Ty też bardzo to przeżywasz i codziennie o Tobie myślę i również czekam na Twoją wizytę, bardzo trzymam kciuki😘 Ale nie zadręczaj się już betą, bo myślę, że na tym etapie to po prostu nie ma sensu i nie musi świadczyć o niczym niepokojącym🤗
 
Do góry