reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Cześć dziewczyny. Byłam wczoraj na wizycie to jest mój 6 tydzień 🙂jest piękny pęcherzyk. Ogromnie się cieszę że wszystko jest w porządku. Następna wizyta za dwa tygodnie to już będzie ♥️ lekarz dał mi już L4 by nie ryzykować. . mam badania do zrobienia to taka długa lista . Też już miałyście te badania? ( Grupa krwi, HIV)
Tak, ja dostałam całą listę na ostatniej wizycie, to był 7 tydzień.
 
Zalecany test pappa dla wszystkich? Myślę że jeżeli lekarz stwierdzi że trzeba zrobić bo coś jest nie tak to wtedy pójdę. W pierwszej ciąży nie miałam i teraz jak bd wszystko ok to też nie pójdę. Po co się dodatkowo stresować jakimiś statystykami. Usg dokładne jest 12tc i 20 czyli polwokowe. Mój lekarz za każdym razem wszystko dokładnie mierzy i sprawdza więc u niego to nie ma różnicy. Ufam mu po to jeżdżę 60km w jedną stronę mimo że u nas niby dobrzy lekarze też są. Ja nie trafilam a mieliśmy problem z zajściem w ciążę. Takze juz dlaje leczę się u tego samego u którego udało mi się zajść.
 
Ja będę robić badania prenatalne usg plus pappa

Dziewczyny ale ja się masakrycznie czuje, te mdłości mam coraz mocniejsze.. Szarpie mi zoladkiem... Nie mam na nic siły..w ogóle zauważyłam że co drugi dzień jest trochę lepiej a potem znowu masakra..
 
reklama
Też mam lepsze i gorsze dni , ale zawsze zaraz po przebudzeniu mnie mdli, czasem w ciągu dnia .. Ale póki leżę jest ok , z tym że nie mogę cały dzień leżeć
Ja będę robić badania prenatalne usg plus pappa

Dziewczyny ale ja się masakrycznie czuje, te mdłości mam coraz mocniejsze.. Szarpie mi zoladkiem... Nie mam na nic siły..w ogóle zauważyłam że co drugi dzień jest trochę lepiej a potem znowu masakra..
 
Do góry